Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // 12. kolo
Umag - Pazin 52 - 92
Fažana - Rudar 63 - 51
ŽL Predkadeti // 14. kolo
Oliva - Pazin 54 - 77
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25
Pazin - Umag 63 - 10

Najava utakmica

KK PAZIN prvak Juniorske lige KSIŽ

Objavljeno: 20.05.2019.

KK Pazin prvak juniorske lige KSIŽ

U finalu ovogodišnje juniorske lige KSIŽ KK Pazin je pobjedio stoju rezultatom 93-76. Utakmica je cijelim tijekom išla na stranu Pazina koji su nakon prvih 10 minuta igre vodili +13 razlike i u slijedeće dvije četvrtine povećavali prednost. Za naboljeg igrača finala proglašen je Teo Erik (KK Pazin),. U utakmici za 3. mjesto KK Pula 1981 bila je bolja od KK Fažana rezultatom 95-32.
 

Stoja na Final fouru predkadeta

Objavljeno: 30.04.2019.

JOŠ JEDAN POVIJESNI USPJEH ZA KK STOJA I ISTARSKU KOŠARKU

 

Predkadeti ponovili uspjeh svojih mlađih kolega dječaka i plasirali se na završni final four turnir prvenstva Hrvatske.

 

ŽKK Pula domaćin Final-foura Kupa R. Meglaj Rimac

Objavljeno: 02.04.2019.

ŽKK PULA ČRNJA TOURS u suradnji sa HKS, Pula sport d.o.o.
i Sportska zajednica grada Pule organizira 
 
FINAL 4
kupa RMR održava se u Puli  5/6.4.2019.
4.4.2019.
16:00 sati              -  Konferencija za novinare uz prisustvo trenera ekipa
plasiranih na Final 4
 
             17:00-21:00 sat     -  Trening ekipa Doma sportova Mate
Parlov
5.4.2019. 
17:00 sati             -  pulufinalna utakmica  ŽKK MEDVEŠČAK - ŽKK
RAGUSA 
 
                                           live streaming link: https://www.youtube.com/watch?v=FLD0AwAmF8M 
 
              19:30 sati             - polufinalna utakmica  ŽKK PULA ČRNJA
TOURS -  ŽKK ŠIBENIK
 
                                           live streamnig link: https://www.youtube.com/watch?v=-MiuMMayZTA
6.4.2019. 
 17:30 sati             -Finalna utakmica  HTV 2 direktan prijenos

In memoriam - Davor Vrčić

Objavljeno: 26.01.2019.

Danas je, u svojoj 65. godini preminuo jedan od osnivača, igrača, trenera, člana Uprave (O)KK STOJA, naš prijatelj Davor VRČIĆ.

Bio je dugi niz godina jedan od vodećih ljudi u klubu i na mnogim funkcijama je uspješno sudjelovao u izgradnji i podizanju kvalitete kluba, a najveći sportski uspjeh je postigao kada je kao trener sa juniorskom ekipom osvojio 8. mjesto u Hrvatskoj, na prvenstvu održanom u Osijeku.

Nažalost bolest ga je primorala da se, najprije u manjoj mjeri, a posljednjih nekoliko godina u potpunosti odmakne od kluba. Njegova zadnja aktivnost je bila, uz ostale članove kluba 2009., aktivnost u radu na opremanju dvorane Stoja.

Zahvalni smo za njegov rad i zadržat ćemo ga u lijepoj uspomeni.

Kostić u reprezentaciji

Objavljeno: 05.01.2019.

Trener Stoje Vladimir Korošec i igrač Matej Kostić sudjelovali na reprezentativnom okupljanju u Vodicama

 

NK Stari grad pobjednik 8. izdanja Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 28.12.2018.

    NK Stari grad pobjednik je ovogodišnjeg 8. izdanja Pattinaggio basket kupa. U finalnoj utakmici bili su bolji od Levanta rezultatom 42-40. Najbolji strijelac je bio Sandro Nicević sa 82 koša, dok je za najboljeg igrača izabran Goran Urošević, također iz ekipe NK Stari grad.

    U pripetavanju izvođenja trica najbolji je bio Nikola Milivojević.

    Zahvaljujemo se i dugogodišnjem sponzoru Vesna sirevima koji prate ovaj turnir gotovo od samog početka Pattinaggio basket kupa.

Rezultati Pattinaggio kupa - zadnja utakmica 2. dana

Objavljeno: 23.12.2018.

HOBA - JUNIORS 63-55 (16-10, 19-15, 8-13, 18-17)
HOBA: Ron Biteri, Pajković 10, Stefan Gjoni 6, Ivan MejakDavor Jodanović16, Kristijan Maurel 10, Mikac 14, Pintar, Andrea Đuraki 7.
JUNIORS: Daniel MitrovicGordan Kondic 13, Nikola Vučinić 3, David Ivanek 6, Toni Borina 5, Niko Grgic 5, Sandro Kajtazovic 14, Antonio Milicevic 2, Dominik Milotić 2, Matija Milohanović 5.

KONAČNI POREDAK GUPE B:
1. LEVANT
2. NK Stari Grad Pula 
3. HOBA
4. JUNIORS

PAROVI POLUFINALA:

DALJINCI - NK Stari Grad Pula
LEVANT - VESNA SIREVI

Pattinaggio basket kup 2018

Objavljeno: 23.12.2018.

 

PATTINAGGIO BASKET KUP

Rezultati:

GRUPA A:

VESNA SIREVI - DALJINCI 52-54 (11-17, 22-13, 6-8, 13-16)
VESNA SIREVI: Tone Grubešić 3, Rakić 11, Abbas 6, Ivan Dundović 6, Minić 13, Dasko, Maljić.
DALJINCI: Savin-Belas 13, Komljen 6, Gambar 4, Čolo 12, Hadžić, Leverić, Orbović 6, Vinko 2, Milivojević 11.

DALJINCI - ŽIKINA DINASTIJA 71-25 (18-10,

Prijave za Pattinaggio basket kup 2018.

Objavljeno: 28.11.2018.

Započinju prijave za ovogodišnji Pattinaggio basket kup koji će se tradicionalno održati u mjesecu prosincu ove godine. Prijave će trajati do 14.12. a propozicije možete vidjeti u nastavku obavjesti.

Turnir dječaka na Stoji

Objavljeno: 07.10.2018.

Turnir dječaka 2.Stoja Cup održan 06.10.2018. u dvorani
Stoja.


Sudionici:Stoja,Zadar,Cibona,Koš Primorska Koper,FSV
Rijeka,Kastav.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 302
Klarić Luka (Rovinj) 251
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Poretti Gabriel (Rovinj) 228
Fabris Erik (Umag) 214
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 104
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 74
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 139
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 100