Prva muška liga // 9. kolo
Grafičar - Borovo 72 - 68
Pula 1981 - Šanac Karlovac 64 - 75
Agrodalm - Universitas 96 - 98
Rudeš - Bosco 81 - 70
Kvarner 2010 - Gorica 63 - 94
Istrauni - Podravac 92 - 97
Prva ženska liga // 12. kolo
Split - Plamen-Požega 84 - 64
Šibenik - Medveščak 62 - 102
Brod na Savi - Trešnjevka 2009 72 - 83
Dubrava BLC - Podravac Gigant 67 - 78
Zadar - ŽKK Pula Črnja tours 83 - 89
Druga muška liga - Zapad // 9. kolo
Krk - Rudar 74 - 108
Rovinj - Stoja 79 - 54
Crikvenica - Istrauni II 79 - 60
Pazin - Kastav 70 - 77
Kraljevica - Jadranka 85 - 76
MŽL Juniori // 5. kolo
Pula 1981 - FSV 76 - 96
Jedinstvena kadetska liga // 2. kolo
Cibona - Dubrovnik 126 - 80
Dubrava - Split 73 - 123
Slavonski brod 1946 - FSV 63 - 79
Pazin - Zadar 90 - 76
Cedevita - Bjelovar 150 - 52
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 5. kolo
Cres - FSV 76 - 85
Kvarner 2010 - Stoja 78 - 63
MŽL Kadetkinje // 3. kolo
Gospić - Krk 69 - 16
FSV - Krk 131 - 30
Gospić - FSV 46 - 74
Juniori // 5. kolo
Istrauni - Fažana 100 - 42
Kadeti // 5. kolo
Istrauni - Rovinj 51 - 73
Predkadeti // 5. kolo
Novigrad - Poreč 52 - 38
Stoja - Oliva 119 - 27
Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - ŽKK Pazin 29 - 38
Dječaci gupa A // 6. kolo
Pazin - Oliva 53 - 20
Dječaci gupa B // 5. kolo
Rovinj - Novigrad 22 - 42
Pazin II - Fažana 18 - 23
Veterani // 6. kolo
Koper - Poreč 92 - 49
Zlatni otok - Pula 1981 65 - 70
Pazin - Konoba Boccaporta 66 - 80

Najava utakmica

20.01.2018. 17:00h
Grafičar - Pula 1981
(Prva muška liga)
20.01.2018. 18:00h
ŽKK Pula Črnja tours - Dubrava BLC
(Prva ženska liga)
20.01.2018. 18:00h
Gorica - Istrauni
(Prva muška liga)
20.01.2018. 19:00h
FSV - Pazin
(Jedinstvena kadetska liga)

Pazin startao pobjedama

Objavljeno: 15.01.2018.

    Započela je Jedinstvena kadetska liga u kojoj nastupa KK Pazin koji je ovog vikenda dokazao da nije slučajno na regionalnom natjecanju završio na prvom mjestu. 

    U obje utakmice pobjedio je, najprije u petak Bjelovar rezultatom 70-67, dok je jučer bio bolji od Zadra rezultatom 90-76.

https://www.facebook.com/kkpazin/?hc_ref=ARSde9bQ-hmx7wFOnzfkzo5Rc5G2dQlSEsUMKztZzcJuHJv8vnno3dM5T9DoYMNDsBc&pnref=story.unseen-section

https://basketball.hr/vijesti/gustin-i-gustovarac-za-prve-pazinske-guste-u-jedinstvenoj-kadetskog-ligi/3704

Predkadetkinje upisale prvu pobjedu

Objavljeno: 29.12.2017.

U posljednjoj utakmici na Božićnom turniru naše predkadetkinje upisale su i prvu pobjedu. Bolje su bile od ekipe Basket Costa rezultatom 46-44. Time su zauzele 4. mjesto od 5 ekipa.

I. Ž. Refka, Jurković, Begonja 9, Vukosavljević 18, Perić 13, Tanjić, Dojkić, Radeta 2, Novaković 2, Kovačević 2, Teodorović, Zupičić

Željko Dundović na još 4 godine

Objavljeno: 29.12.2017.

Sinoć su na Izbornoj skupštini Košarkaškog saveza Istarske županije skupštinari izabrali novo vodstvo saveza na čelu sa dosadašnjim predsjednikom Željkom Dundovićem, koji će i narednih 4 godine voditi savez.

Uz Dundovića kojega je delegirao KK Stoja u Upravni odbor saveza ušli su još Armando Ujčić iz KK Pula 1981 (dopredsjednik), te članovi Neven Ćus (KK Pazin), Roberto Gobo (KK Rudar), Denis Bilić (KK Poreč), Valter Sirotić (ŽKK Pazin), Igor Franković (KK Rovinj), Denis Hadžić (Udruga košarkaških sudaca Županije istarske) i Marko Radolović (KK Fažana).

Kadeti za 3. mjesto

Objavljeno: 29.12.2017.

Selekcija Istarske županije jučer je pobjedila ekipu Bluceleste i danas će odigrati u 13.00 sati protiv MTB SSLA za 3. mjesto.{nl}{nl}ISTARSKA ŽUPANIJA - BLUCELESTE 45-30 (9-9, 14-9, 1-5, 21-7){nl}I.Ž.: I.Ž.: Grgić 5, M. Buršić , Zuber 1, Sošić 20, L. Buršić, Veljković 7, Blažević , Pavlić 2 , Đurin , Kondić 8, Burazer 2 , Mikelić.

Nastupi selekcija u Poreču

Objavljeno: 27.12.2017.

Predkadetkinje odigrale 3 utakmice

Selekcija Istarske županije predkadetkinja u 3 utakmice doživjela je poraze, ali zanimljivo je svakako kako smo u svim utakmicama pogodili isto koševa (24).

Evo rezultata:
ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - ISTARSKA ŽUPANIJA 36-24 (2-6, 13-4, 15-3, 6-11)

Vesna sirevi pobjednici

Objavljeno: 24.12.2017.

Vesna sirevi su po 3. puta osvojili rekreativni turnir Pattinaggio basket kup, i tako još jednom potvrdili da se radi o odličnom košarkaškom kolektivu, ali prije svega kvalitetnim ljudima i igračima. U obje utakmice finalnog dana, sigurnom igrom ispod koševa u obrani i napadu, te kolektivnom igrom uspjevaju doći do još jednog naslova (osvojili su 2014. i 2015. godine), uz pomoć odličnog Igora Premasunca koji je proglašen najboljim igračem turnira. Juniorsi su dali svoj maksimum na utakmici polufinala protiv Caffe bar Sirene, gdje su potrošili zadnji atom snage, koja im je trebala u finalu.

Poznati polufinalisti Pattinaggio basketa

Objavljeno: 23.12.2017.

Završene utakmice 1/4 finala Pattinaggio basket kupa:

U 1/4 finalnim utakmicama najzanimljivija je utakmica bila između prošlogodišnjih pobjednika Šijane protiv Juniorsa, juniora i kadeta Pule 1981 pojačani sa dva seniora (Rakić i Anderson). Od samog početka se vidjelo da će utakmica biti neizvjesna, ali u posljednjoj četvrtini se Juniorsi odvajaju i odlaze u polufinale.
Caffe bar Sirena i ove godine uspjeva ući u polufinale preko Daljinaca, dok je u srazu Konobe Boccaporta i Zadnjeg vlaka snage odmjerili otac i sin Škoro, u kojem je očeva ekipa ostavila sina na –20 razlike. Vesna sirevi su očekivano ušli u polufinale protiv Hobe, a pitanje pobjednika riješili već u 1. četvrtini.

ŠIJANA – JUNIORS 57-66 (15-17, 15-10, 14-19, 13-20)
ŠIJANA: Kaić 18, P. Grašo 5, Maksimović 12, A. Grašo 6, Grabovac 16, Brkljača.
JUNIORS: Zvijerac 8, Anderson 30, Milotić 2, Ivanek, Grgić, Kajtazović, Rakić 21, Milohanović 5, Miličević.

Pattinaggio kup 2017

Objavljeno: 23.12.2017.

Završen je dio natjecanja koji se odnosi na najmlađe. Oliva je pobjedama u svim svojim utakmicama završila na 1. mjestu, a najboljim igračem proglašen je Edi Komić iz istoimene ekipe.

Evo svih postignutih rezultata:

30 godina KK Rovinj

Rezultati Pattinaggio kupa - 3. dan

Objavljeno: 20.12.2017.

Utakmice odigrane u utorak, 19.12.:

VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI 62-49 (13-15, 20-8, 20-11, 9-15)
VESNA SIREVI: Dasko 17, Grubešić 2, Đokić 17, Barbić, Premasunac 19, Ban 7.
ORAŠASTI PLODOVI: Davin Belas 9, Mitrović 5, Vidović 10, Vinko 16, Rade 9.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Next >>