Prva muška liga // 13. kolo
Agrodalm - Borovo 101 - 71
Pula 1981 - Rudeš 69 - 65
Grafičar - Kvarner 2010 104 - 89
Šanac Karlovac - Istrauni 79 - 85
Universitas - Podravac 97 - 73
Bosco - Gorica 71 - 86
Prva ženska liga // 16. kolo
Brod na Savi - Dubrava BLC 61 - 75
Split - ŽKK Pula Črnja tours 92 - 61
Plamen-Požega - Trešnjevka 2009 42 - 73
Druga muška liga - Zapad // 13. kolo
Crikvenica - Rudar 73 - 68
Krk - Kraljevica 87 - 98
Istrauni II - Kastav 77 - 102
Stoja - Jadranka 99 - 70
MŽL Juniori // 7. kolo
Škrljevo - Pula 1981 94 - 73
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 9. kolo
Cres - Stoja 57 - 81
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // 7. kolo
Rovinj - Fažana 83 - 48
Pula 1981 - Istrauni 94 - 76
Kadeti // 6. kolo
Pazin II - Rovinj 69 - 52
Istrauni - Fažana 32 - 76
Kadeti - za prvaka // 1. kolo
Stoja - Pula 1981 69 - 82
Predkadeti // 8. kolo
Poreč - Oliva 76 - 58
Predkadetkinje // 7. kolo
ŽKK Pazin - Rovinj 32 - 45
Dječaci gupa A // 8. kolo
Pula 1981 - Oliva 40 - 21
Dječaci gupa B // 8. kolo
Novigrad - Fažana 30 - 55
Umag - Pazin II 24 - 31
Minibasket A grupa // 1. kolo
Pula 1981 - Pazin 30 - 32
Pazin - Stoja 52 - 20
Stoja - Oliva 5 - 45
Pula 1981 - Oliva 24 - 42
Minibasket B grupa // 1. kolo
Stoja II - Pazin II 9 - 48
Pazin II - Rudar 40 - 8
Rudar - Rovinj 6 - 34
Stoja II - Rovinj 10 - 36
Poreč - Umag 10 - 61
Umag - Novigrad 38 - 26
Poreč - Novigrad 29 - 37
Veterani // 13. kolo
Poreč - Koper 60 - 105

Najava utakmica

24.02.2018. 10:30h
Kastav - Poreč
(MŽL Predkadeti)
24.02.2018. 16:00h
ŽKK Pula Črnja tours - Ragusa
(Prva ženska liga)
24.02.2018. 16:00h
Kvarner 2010 - Pula 1981
(Prva muška liga)
24.02.2018. 18:00h
Kastav - Stoja
(Druga muška liga - Zapad)
24.02.2018. 18:00h
Kraljevica - Rovinj
(Druga muška liga - Zapad)
25.02.2018. 16:00h
FSV - Stoja
(MŽL Predkadeti)
25.02.2018. 18:00h
Istrauni - Grafičar
(Prva muška liga)
26.02.2018. 20:15h
Crikvenica - Pazin
(Druga muška liga - Zapad)
06.03.2018. 20:30h
Istrauni II - Rudar
(Druga muška liga - Zapad)

Okupljanje u Vodicama

Objavljeno: 18.12.2017.

Od 27-30.12.2017. godine u Vodicama će se održati okupljanje 2002/03. godišta u organizaciji HKS-a iz čijeg smo ureda dobili obavijest o pozivu naših igrača i trenera, a to su:
Marin Jaksšić (Pula 1981)
Matej Kostić (Stoja - Novigrad)
Donald Fabris (Pazin), te
trener Vladimir Korošec (Stoja).

Raspored utakmica Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 18.12.2017.


Ponedjeljak 18.12.:
20.15 sati CAFFE BAR SIRENA – ZADNJI VLAK
21.15 sati ŠIJANA – HOBA

Utorak 19.12.:
19.30 sati VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI
20.30 sati HOBA – JUNIORS
21.30 sati CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA

Srijeda 20.12.:

Rezultati Pattinaggio kupa - 1. dan

Objavljeno: 18.12.2017.

REZULTATI 1. DANA PATTINAGGIO BASKET KUPA:

MINIBASKET:

Pula 1981 – Oliva 7-20 (2-6, 1-4, 0-2, 4-8)
Pula 1981: Pačić, Belinčić, Kalčić, Ivanek, Ljevar, Pačić, G. Štifanić 6, Larković, Divković 1, Velenik, Vrtačić.
Oliva: M. Divković, Smoljan 2, Komić 6, Jugovac 4, Božac, Mošnja 2, Vinčić 6, Banovac, Tomas.

STOJA – OLIVA 21-25 (0-9, 1-3, 9-12, 11-4)
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Mošić 1, Moris, Jurman 2, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 18.
OLIVA: Divković 2,Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 6, Božac, Mošnja, Vinčić 5, Banovac.

PULA 1981 – STOJA 26-12 (6-3, 4-3, 8-2, 8-4)
PULA 1981: Pačić, Belinčić 6, Kalčić 2, Ivanek, Ljevar 4, Pačić, Štifanić 8, Larković 4, Divković 2, Velenik, Vrtačić.
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Miošić 4, Moris, Jurman 4, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 4.

GLAVNI TURNIR:

DALJINCI – NK STARI GRAD 63-39 (14-7, 14-11, 14-9, 21-12)
DALJINCI: Orbović 2, Čolo 15, Milivojević 19, Ivis 6, Gambar 17, Ribarić 4.
NK STARI GRAD: Fabijanić 17, Rončević, V. Banović 8, S. Banović 10, Škalic 4.

ZADNJI VLAK – KONOBA BOCCAPORTA 45-63 (12-10, 11-16, 14-17, 8-20)
ZADNJI VLAK: M. Maurel 18, K. Maurel 4, An. Škoro 8, Čulić 7, Šabić, Belančić 3, Majica 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 6, Kolić 7, Morović 5, Despić 13, Grbavčić 3, Ar. Škoro 8, Šterpin 21.

Pattinaggio kup - raspored

Objavljeno: 15.12.2017.

Raspored utakmica za nedjelju i ponedjeljak: {nl}{nl} DVORANA SC MIRNA: {nl}{nl}NEDJELJA, 17.12.2017.: {nl}12.30 sati Minibasket, PULA 1981 - OLIVA {nl}13.15 sati Minibasket, OLIVA - STOJA {nl}14.00 sati Minibasket, STOJA - PULA 1981 II {nl}20.00 sati Glavni turnir, DALJINCI - STARI GRAD {nl}21.00 sati Glavni turnir, ZADNJI VLAK - KONOBA BOCCAPORTA

Pattinaggio basket kup 2017

Objavljeno: 13.12.2017.

Ukupno 5 ekipa odigrat će natjecanje u Minibasket konkurenciji, dok je za sada u glavnom ždrijebu ukupno 8 ekipa. Izvlačenje parova po grupama održati će se u četvrtak 14.12. s početkom u 18.30 sati u prostorijama popularnog Pattinaggia (dvorana SC Mirna).

Pattinaggio basket kup - Minibasket

Objavljeno: 08.12.2017.

Za sada su se prijavile 4 ekipe (iz 3 kluba) koje su i lani nastupale na ovom dijelu turnira za najmlađe:{nl}1. Stoja{nl}2. Pula 1981{nl}3. Pula 1981 II{nl}4. Oliva

Prijave za 7. izdanje kupa

Objavljeno: 07.12.2017.

Krenule su prijave za ovogodišnji, 7. po redu rekreativni turnir pod nazivom Pattinaggio basket kup, koji će se od 17-26.12.2017. godine održati u dvorani SC Mirna. Naslov brani ekipa Šijana koja je u lanjskom finalu pobjedila Caffe bar Sirenu. Paralelno sa glavnim turnirom odigrat će se i turnir u Minibasketu sa igračima rođenim 2007. godine i kasnije.{nl} {nl}Kotizacija za glavni turnir iznosi 400,00KN, a prijaviti se mogu ekipe sa igračima starijim od 15 godina sve do 14.12.2017. kada će biti izvlačenje po grupama.{nl}Sve ostale informacije možete dobiti na 091-322-0333 ili na www.ksiz.hr i kszi@inet.hr{nl} {nl}

Na Stoji održano okupljanje

Objavljeno: 30.11.2017.

U dvorani Stoja u Puli 28.11. održano je okupljanje regije Zapad za kadete ulaznog godišta 2002. Pod budnim okom trenera M. Erjavca okupilo se 22 igrača uz 4 trenera koji rade sa tom kategorijom. Iako od samog Erjavca nismo uspjeli doznati koliko je zadovoljan igračima koje je vidio, nadamo se da će igračima to biti podstrek za što kvalitetniji i jači rad u budućnosti, kako bi netko od njih ušao u uži krug kandidata za Hrvatsku košarkašku vrstu.

Pattinaggio kup 2017.

Objavljeno: 19.11.2017.

Pattinaggio basket kup 2017. odigrat će se u dvorani SC Mirna od 17-26.12.2017. godine. Prijave za natjecanje moguće je napraviti do 14.12.2017., kada će biti izvlačenje.


{nl}{nl}{nl}

Starta košarkaška sezona

Objavljeno: 14.10.2016.

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice u većini ligaških natjecanja. Zanimljivo će biti u ovogodišnjoj A2 ligi koja je doživjelamodifikaciju sustava i najbolje dvije momčadi će direktno ući u ligu za prvaka A2 liga (2 kipe iz 5 regionalnih liga) koja će se od iduće sezone zvati A1 liga, a ujedno će imati mogućnost ući u prvu ligu (koja će se od iduće sezone zvati Premijer liga).

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Next >>