Prva muška liga // 5. kolo
Universitas - Borovo 103 - 77
Šanac Karlovac - Bosco 87 - 89
Grafičar - Gorica 71 - 84
Pula 1981 - Podravac 64 - 89
Agrodalm - Istrauni 104 - 98
Rudeš - Kvarner 2010 88 - 80
Prva ženska liga // 8. kolo
Split - Brod na Savi 84 - 58
Ragusa - Dubrava BLC 85 - 31
Plamen-Požega - Zadar 65 - 60
Medveščak - ŽKK Pula Črnja tours 75 - 64
Trešnjevka 2009 - Podravac Gigant 85 - 46
Druga muška liga - Zapad // 8. kolo
Rudar - Kraljevica 94 - 68
Jadranka - Pazin 84 - 63
Kastav - Crikvenica 89 - 81
Istrauni II - Rovinj 75 - 94
Stoja - Krk 89 - 78
MŽL Juniori // 3. kolo
Istrauni - Kastav 67 - 120
Kvarner 2010 - Pula 1981 93 - 49
MŽL Kadeti // 9. kolo
Ri-basket - Pula 1981 77 - 55
Kvarner 2010 - Stoja 57 - 78
MŽL Predkadeti // 4. kolo
FSV - Poreč 71 - 52
Kastav - Kvarner 2010 56 - 81
Stoja - Cres 93 - 73
MŽL Kadetkinje // 1. kolo
Krk - ŽKK Pula Črnja tours 52 - 93
ŽKK Pula Črnja tours - Gospić 41 - 52
Krk - Gospić 48 - 80
Juniori // 4. kolo
Rovinj - Pula 1981 93 - 87
Kadeti // 4. kolo
Fažana - Rovinj 80 - 53
Pazin II - Istrauni 87 - 30
Predkadeti // 4. kolo
Oliva - Umag 49 - 47
Rudar - Novigrad 56 - 78
Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - ŽKK Pazin 29 - 38
Dječaci gupa A // 4. kolo
Pula 1981 - Pazin 10 - 56
Dječaci gupa B // 4. kolo
Stoja II - Pazin II 35 - 42
Veterani // 6. kolo
Koper - Poreč 92 - 49
Pazin - Konoba Boccaporta 66 - 80

Najava utakmica

14.12.2017. 19:00h
Kvarner 2010 - Istrauni
(MŽL Juniori)
14.12.2017. 20:30h
Pazin - FSV
(MŽL Kadeti)
16.12.2017. 17:30h
Krk - Rudar
(Druga muška liga - Zapad)
16.12.2017. 20:30h
Pazin - Kastav
(Druga muška liga - Zapad)
18.12.2017. 18:30h
Pula 1981 - FSV
(MŽL Juniori)
20.12.2017. 18:30h
Kvarner 2010 - Stoja
(MŽL Predkadeti)
23.12.2017. 11:00h
Poreč - Kastav
(MŽL Predkadeti)

Trenerski seminar od 09-10.05.2015.

Objavljeno: 05.03.2015.

      Obavještavamo sve zainteresirane da Košarkaški savez Istarske županije u suradnji sa Udrugom hrvatskih košarkaških trenera iz Zagreba organizira trenerski seminar za mlađe dobne kategorije.

 Nazočnost seminaru je preduvjet za ishodovanje trenerske iskaznice za sezonu 2015/16. za sve trenere koji rade sa mlađim uzrasnim kategorijama.


Bulešić u reprezentaciji

Objavljeno: 23.02.2015.

Odlični rezultati i kvalitetan rad u mlađim kategorijama Košarkaškog kluba Stoja dobili su ovih dana potvrdu iz krovne organizacije hrvatske košarke. Na adresu pulskog kluba stigao je poziv iz Hrvatskog košarkaškog saveza zaLovro_Bulesic_01.jpg Lovru Bulešića kao kandidata za juniorsku reprezentaciju. Lovro se nalazi na širem spisku reprezentativaca koji će sudjelovati na međunarodnom turniru u Kini od 15. do 28. travnja ove godine.

Preneseno sa KK Stoja

 

ŽKK Rockwool Pula u 1/4 finalu kupa

Objavljeno: 26.01.2015.

    ŽKK Rockwool Pula je u Zagrebu na parketu ŽKK Novi Zagreb ostvario zapaženu pobjedu od +38 razlike (42-80 za ŽKK Rockwool) i plasirao se među osam najboljih momčadi u Kupu R. Meglaj-Rimac.

više na http://www.zenska-kosarka.com/kup-ruzice-meglaj-rimac-rockwool-pula-pobijedila-novi-zagreb-u-zagrebu


Korošec i Ivis na okupljanju kadeta

Objavljeno: 07.01.2015.

    Dok se polako klubovi okupljaju u nastavku natjecateljske sezone trener KK Stoja Vladimir Korošec i talentirani igrač Mateo Ivis od 03-10. siječnja nalaze se U Velikoj gdje se odvija okupljanje kadetske selekcije Hrvatske, na kojem uz instruktore HKS-a (Vanjak-Sinković) rade još nekolicima trenera iz ostalih dijelova Hrvatske.
    Poziv na ovo okupljanje je nagrada Korošecu i Ivisu na dosadašnjem radu u KK Stoja (Ivisu uz Stoju i KK Fažana), a iskustva i znanje stečeno na okupljanju dati će im podstreka u daljnjem radu u klubu.

Nastup KK Ghia staff na 11. Božićnom turniru

Objavljeno: 30.12.2014.

     Mladi pazinski košarkaši U10, U12, U14, U16 I U18 ( pet ekipa od godišta 2004. do 1996.) kao i uvijek do sada u punom sastavu nastupili su u Poreču na Božićnom turniru koji se održavao (od ranog jutra do mraka) na čak devet terena paralelno u dvoranama Žatika, Veli Jože, Dijamant i Intersport.

 

Vesna sirevi Loborika pobjednici 4. izdanja Pattinaggio kupa

Objavljeno: 29.12.2014.

    Vesna sirevi Loborika pobjednici su 4. izdanja Pattinaggio basket kupa koji se održavao protekladva tjedna u dvorani SC Mirna.patt.2014.vesna.sirevi.jpg Nakon odlične igre u polufinalu protiv Šijane, u završnoj utakmici pokazali su još jednom kako se kolektivnom igrom dolazi do pobjede. Najbolji igrač turnira Matija Maljić patt.2014.maljic.jpgpredvodio je svoje igrače do pobjede 66-52. U revijalnom dijelu natjecanja u tricama pobjedio je poznati pulski boksač Marko Čalić (Kostur i pijuni), a u zakucavanju Lovro Bulešić (Vesna sirevi Loborika). KSIŽ podijelio je nagrade naboljem igraču turnira (Matija Maljić - Vesna sirevi Loborika), najboljem strijelcu (Sandro Kordiš - Panjevi), najbolji potez na turniru (Marko Maurel - Bošvina ulica), te fair play nagradu (Ante Grašo - Šijana).

Kostur i pijuni - Panjevi, Šijana - Vesna sirevi Loborika

Objavljeno: 27.12.2014.

    U prvom polufinalu sutra u 11.00 sati sastat će se Šijana protiv Vesna sirevi Loborika.
    U drugom polufinalu u 12.00 sati igrat će Panjevi protiv kostura i pijuna.

    U pauzi, prije utakmice za treće mjesto, s početkom u 13.00 sati održat će se završnica natjecanja u  tricama i zakucavanju, a nakon toga slijede utakmice za 3. mjesto i finale.

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi – Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, 26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

 

17-00 h  Vodnjan – Kostur i pijuni

18-00 h  Šijana – Padobranci

19-00 h  Kvalifikacije u tricama/zakucavanju

19-15 h  Vesna sirevi Loborika – Bošvina ulica

20-15 h  Panjevi – Penta  

 

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

Bošvina ulica – TNT                87 : 59 (26:10,15:14,19:14,27:21)

 Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5, Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

 TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L. 10, Ćosić D., Petrović G. 21,  Lonzar D. 2, Nikodijević J..

  

Kostur i pijuni - Stoja mladi         72 : 65 (18:17,16:21,14:8,24:19)

 Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

 Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21, Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 Next >>