Prva muška liga // 5. kolo
Universitas - Borovo 103 - 77
Šanac Karlovac - Bosco 87 - 89
Grafičar - Gorica 71 - 84
Pula 1981 - Podravac 64 - 89
Agrodalm - Istrauni 104 - 98
Rudeš - Kvarner 2010 88 - 80
Prva ženska liga // 8. kolo
Split - Brod na Savi 84 - 58
Ragusa - Dubrava BLC 85 - 31
Plamen-Požega - Zadar 65 - 60
Medveščak - ŽKK Pula Črnja tours 75 - 64
Trešnjevka 2009 - Podravac Gigant 85 - 46
Druga muška liga - Zapad // 8. kolo
Rudar - Kraljevica 94 - 68
Jadranka - Pazin 84 - 63
Kastav - Crikvenica 89 - 81
Istrauni II - Rovinj 75 - 94
Stoja - Krk 89 - 78
MŽL Juniori // 3. kolo
Istrauni - Kastav 67 - 120
Kvarner 2010 - Pula 1981 93 - 49
MŽL Kadeti // 9. kolo
Ri-basket - Pula 1981 77 - 55
Kvarner 2010 - Stoja 57 - 78
MŽL Predkadeti // 4. kolo
FSV - Poreč 71 - 52
Kastav - Kvarner 2010 56 - 81
Stoja - Cres 93 - 73
MŽL Kadetkinje // 1. kolo
Krk - ŽKK Pula Črnja tours 52 - 93
ŽKK Pula Črnja tours - Gospić 41 - 52
Krk - Gospić 48 - 80
Juniori // 4. kolo
Rovinj - Pula 1981 93 - 87
Kadeti // 4. kolo
Fažana - Rovinj 80 - 53
Pazin II - Istrauni 87 - 30
Predkadeti // 4. kolo
Oliva - Umag 49 - 47
Rudar - Novigrad 56 - 78
Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - ŽKK Pazin 29 - 38
Dječaci gupa A // 4. kolo
Pula 1981 - Pazin 10 - 56
Dječaci gupa B // 4. kolo
Stoja II - Pazin II 35 - 42
Veterani // 6. kolo
Koper - Poreč 92 - 49
Pazin - Konoba Boccaporta 66 - 80

Najava utakmica

14.12.2017. 19:00h
Kvarner 2010 - Istrauni
(MŽL Juniori)
14.12.2017. 20:30h
Pazin - FSV
(MŽL Kadeti)
16.12.2017. 17:30h
Krk - Rudar
(Druga muška liga - Zapad)
16.12.2017. 20:30h
Pazin - Kastav
(Druga muška liga - Zapad)
18.12.2017. 18:30h
Pula 1981 - FSV
(MŽL Juniori)
20.12.2017. 18:30h
Kvarner 2010 - Stoja
(MŽL Predkadeti)
23.12.2017. 11:00h
Poreč - Kastav
(MŽL Predkadeti)

Natjecanje u tricama i zakucavanju

Objavljeno: 24.12.2014.

    U subotu 27.12., ovisno o prijavama održat će se kvalifikacije u tricama i zakucavanju. Finale je u nedjelju u 13.00 sati.
    Svaka ekipa može prijaviti po dva člana za trice i za zakucavanje, a natjecanje će započeti odmah nakon završene druge utakmice subotnjeg programa, kada prijavljeni igrači trebaju biti na terenu.
    Prijave se vrše mailom na kszi@inet.hr. Eventualne dodatne informacije možete dobiti na 098-322-033.

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.


Panjevi - Bošvina ulica                         77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana                        54 : 59  (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika             46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT                                    66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)

 


Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

Bošvina ulica - Šijana    53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

 

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

 

 

 

Kostur i pijuni - Panjevi                        48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

 

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

 

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

Bošvina ulica - Kostur i pijuni    49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Stoja mladi - Penta                60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13) 

Padobranci - Vodnjan              40 : 53  (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

 Šijana - Panjevi                        49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

TNT - Padobranci                    45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi              81 : 53   (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

Stoja - Ribola Kaštela 91-96

Objavljeno: 18.12.2014.

Košarkaši Stoje bili su blizu ulasku u naredni krug Kupa „Krešimir Ćosić“. U uzbudljivoj i neizvjesnoj završnici bolje su se snašli gosti te slavili rezultatom 96:91.


Izvučene grupe Pattinaggio kupa

Objavljeno: 17.12.2014.

    Na današnjem izvlačenju sa ukupno 9 ekipa podjeljenih u 3 grupe u slijedećih desetak dana počevši od nedjelj 21.12.2014. god. snage će odmjeriti slijedeće ekipe:

facebook:

Izvlačenje u 17.00 sati

Objavljeno: 17.12.2014.

    Danas u 17.00 sati bit će izvlačenje parova Pattinaggio basket kupa u Caffe baru Ružmarin. Prijave se zaprimaju do početka izvlačenja parova.

Stoja - Ribola Kaštela

Objavljeno: 17.12.2014.

Dvorana Stoja, srijeda 17.12., 19 sati

 Nakon što su prošle srijede ostvarili uspjeh u legendarnim zadarskim Jazinama košarkaši Stoje večeras nastavljaju sa natjecanjem u Kupu "Krešimir Ćosić". U Dvoranu Stoja večeras od 19 sati dolazi prvoligaška momčad Ribole Kaštela, a podatak da jedna pulska košarkaška momčad nakon 10 godina igra natjecateljsku utakmicu protiv prvoligaške momčadi stavlja pridjev "povijesni" uz večerašnji susret.


Stoja pobjedila Puntamiku

Objavljeno: 10.12.2014.

Košarkaši Stoje ostvarili su sinoć povijesnu pobjedu kojom su izborili ulazak među 16 najboljih ekipa u Kupu „Krešimir Ćosić“. U legendarnim zadarskim Jazinama bili su bolji od domaće Sonik Puntamike rezultatom 74:68.


Stoja u Jazinama

Objavljeno: 09.12.2014.

Košarkaši Stoje danas (9.12) od 18.30 igraju utakmicu završnice prvog dijela Kupa Krešimir Ćosić protiv zadarske Sonik Puntamike. 

Nakon što su u finalu Kupa za Istarsku županiju bili bolji od gradskog rivala Pule 1981, Stoja nastavlja natjecanje utakmicom protiv suparnika koji ih je prije dvije godine tijesnom pobjedom u Dvorani Stoja izbacio iz ovog natjecanja.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 Next >>