Prva muška liga // 13. kolo
Agrodalm - Borovo 101 - 71
Pula 1981 - Rudeš 69 - 65
Grafičar - Kvarner 2010 104 - 89
Šanac Karlovac - Istrauni 79 - 85
Universitas - Podravac 97 - 73
Bosco - Gorica 71 - 86
Prva ženska liga // 15. kolo
ŽKK Pula Črnja tours - Šibenik 82 - 66
Trešnjevka 2009 - Ragusa 47 - 46
Medveščak - Plamen-Požega 73 - 47
Druga muška liga - Zapad // 12. kolo
Rudar - Kastav 77 - 78
Pazin - Krk 63 - 85
Crikvenica - Rovinj 79 - 69
MŽL Juniori // 7. kolo
Škrljevo - Pula 1981 94 - 73
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 7. kolo
FSV - Kvarner 2010 72 - 79
Stoja - Kastav 86 - 49
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // 7. kolo
Rovinj - Fažana 83 - 48
Pula 1981 - Istrauni 94 - 76
Kadeti // 6. kolo
Pazin II - Rovinj 69 - 52
Istrauni - Fažana 32 - 76
Kadeti - za prvaka // 1. kolo
Stoja - Pula 1981 69 - 82
Predkadeti // 7. kolo
Novigrad - Pazin 83 - 74
Umag - Rovinj 100 - 64
Oliva - Rudar 27 - 40
Predkadetkinje // 6. kolo
Rudar - Rovinj 27 - 58
Dječaci gupa A // 8. kolo
Pula 1981 - Oliva 40 - 21
Dječaci gupa B // 8. kolo
Novigrad - Fažana 30 - 55
Umag - Pazin II 24 - 31
Veterani // 9. kolo
Pazin - Rudar 63 - 70
Pula 1981 - Poreč 99 - 85

Najava utakmica

Kostur i pijuni - Panjevi, Šijana - Vesna sirevi Loborika

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl} U prvom polufinalu sutra u 11.00 sati sastat će se Šijana protiv Vesna sirevi Loborika.
U drugom polufinalu u 12.00 sati igrat će Panjevi protiv kostura i pijuna.

U pauzi, prije utakmice za treće mjesto, s početkom u 13.00 sati održat će se završnica natjecanja u tricama i zakucavanju, a nakon toga slijede utakmice za 3. mjesto i finale.

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi {nl}– Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, {nl}26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

{nl}{nl}

{nl}{nl}

17-00 h Vodnjan –{nl}Kostur i pijuni

{nl}{nl}

18-00 h Šijana –{nl}Padobranci

{nl}{nl}

19-00 h Kvalifikacije{nl}u tricama/zakucavanju

{nl}{nl}

19-15 h Vesna sirevi{nl}Loborika – Bošvina ulica

{nl}{nl}

20-15 h Panjevi –{nl}Penta

{nl}{nl}

{nl}{nl}{nl}{nl}{nl}

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

{nl}{nl}

Bošvina ulica – TNT 87 : 59{nl}(26:10,15:14,19:14,27:21)

{nl}{nl}

Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5,{nl}Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

{nl}{nl}

TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L.{nl}10, Ćosić D., Petrović G. 21, Lonzar D.{nl}2, Nikodijević J..

{nl}{nl}


{nl}{nl}

Kostur i pijuni - Stoja mladi 72 : 65{nl}(18:17,16:21,14:8,24:19)

{nl}{nl}

Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković{nl}J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

{nl}{nl}

Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21,{nl}Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.

{nl}{nl}

Natjecanje u tricama i zakucavanju

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl} U subotu 27.12., ovisno o prijavama održat će se kvalifikacije u tricama i zakucavanju. Finale je u nedjelju u 13.00 sati.
Svaka ekipa može prijaviti po dva člana za trice i za zakucavanje, a natjecanje će započeti odmah nakon završene druge utakmice subotnjeg programa, kada prijavljeni igrači trebaju biti na terenu.
Prijave se vrše mailom na kszi@inet.hr. Eventualne dodatne informacije možete dobiti na 098-322-033.

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl}


Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)



Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Šijana 53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

Kostur i pijuni - Panjevi 48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Kostur i pijuni 49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Stoja mladi - Penta 60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13)

Padobranci - Vodnjan 40 : 53 (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

Šijana - Panjevi 49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

TNT - Padobranci 45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi 81 : 53 (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

Stoja - Ribola Kaštela 91-96

Objavljeno: 18.12.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje bili su{nl}blizu ulasku u naredni krug Kupa „Krešimir Ćosić“. U uzbudljivoj i neizvjesnoj{nl}završnici bolje su se snašli gosti te slavili rezultatom 96:91.{nl}{nl}{nl}


Izvučene grupe Pattinaggio kupa

Objavljeno: 17.12.2014.

{nl} Na današnjem izvlačenju sa ukupno 9 ekipa podjeljenih u 3 grupe u slijedećih desetak dana počevši od nedjelj 21.12.2014. god. snage će odmjeriti slijedeće ekipe:

facebook:

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Next >>