Prva muška liga // 19. kolo
Istrauni - Borovo 83 - 71
Kvarner 2010 - Podravac 91 - 94
Rudeš - Gorica 67 - 104
Agrodalm - Bosco 76 - 81
Pula 1981 - Universitas 89 - 78
Grafičar - Šanac Karlovac 88 - 82
Prva ženska liga // 22. kolo
Podravac Gigant - Zadar 66 - 75
Trešnjevka 2009 - Dubrava BLC 116 - 25
Medveščak - Brod na Savi 96 - 60
Plamen-Požega - Šibenik 51 - 66
Ragusa - Split 72 - 64
Druga muška liga - Zapad // 18. kolo
Rudar - Krk 98 - 66
Stoja - Rovinj 80 - 66
Kastav - Pazin 89 - 57
Jadranka - Kraljevica 77 - 74
MŽL Juniori // 10. kolo
Kastav - Škrljevo 89 - 82
Istrauni - Kvarner 2010 69 - 93
FSV - Pula 1981 93 - 67
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 10. kolo
Stoja - Kvarner 2010 71 - 78
Kastav - Poreč 69 - 51
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // Finale
Stoja - Istrauni 84 - 76
Pula 1981 - Rovinj 79 - 66
Kadeti // 12. kolo
Istrauni - Rovinj 39 - 70
Kadeti - za prvaka // Finale
Pula 1981 - Fažana 84 - 56
Predkadeti // Polufinale
Novigrad - Pazin 61 - 64
Predkadetkinje // 9. kolo
ŽKK Pazin - Stoja 34 - 64
Rovinj - Rudar 71 - 32
Dječaci gupa A // Finale
Novigrad - Pula 1981 39 - 45
Stoja - Pazin 31 - 66
Rovinj - Oliva 34 - 35
Umag - Poreč 40 - 39
Dječaci gupa B // 10. kolo
Novigrad - Rovinj 40 - 47
Fažana - Pazin II 46 - 20
Minibasket A grupa // Finale
Pula 1981 - Stoja 43 - 39
Oliva - Pazin 36 - 24
Minibasket B grupa // 4. kolo
Rovinj - Novigrad 26 - 15
Novigrad - Rudar 28 - 21
Rovinj - Rudar 43 - 9
Stoja II - Poreč 19 - 10
Poreč - Pazin II 14 - 40
Stoja II - Pazin II 8 - 46
Veterani // 14. kolo
Rudar - Poreč 53 - 64

Najava utakmica

Nastup KK Ghia staff na 11. Božićnom turniru

Objavljeno: 30.12.2014.

{nl}

Mladi pazinski košarkaši U10, U12, U14, U16 I U18(pet ekipa od godišta 2004. do 1996.) kao i uvijek do sada u punom sastavu nastupili su u Poreču na Božićnom turniru koji se održavao (od ranog jutra do mraka) na čak devet terena paralelno u dvoranama Žatika, Veli Jože, Dijamant i Intersport.

Vesna sirevi Loborika pobjednici 4. izdanja Pattinaggio kupa

Objavljeno: 29.12.2014.

{nl} Vesna sirevi Loborika pobjednici su 4. izdanja Pattinaggio basket kupa koji se održavao protekladva tjedna u dvorani SC Mirna.patt.2014.vesna.sirevi.jpg Nakon odlične igre u polufinalu protiv Šijane, u završnoj utakmici pokazali su još jednom kako se kolektivnom igrom dolazi do pobjede. Najbolji igrač turnira Matija Maljić patt.2014.maljic.jpgpredvodio je svoje igrače do pobjede 66-52. U revijalnom dijelu natjecanja u tricama pobjedio je poznati pulski boksač Marko Čalić (Kostur i pijuni), a u zakucavanju Lovro Bulešić (Vesna sirevi Loborika). KSIŽ podijelio je nagrade naboljem igraču turnira (Matija Maljić - Vesna sirevi Loborika), najboljem strijelcu (Sandro Kordiš - Panjevi), najbolji potez na turniru (Marko Maurel - Bošvina ulica), te fair play nagradu (Ante Grašo - Šijana).

Kostur i pijuni - Panjevi, Šijana - Vesna sirevi Loborika

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl} U prvom polufinalu sutra u 11.00 sati sastat će se Šijana protiv Vesna sirevi Loborika.
U drugom polufinalu u 12.00 sati igrat će Panjevi protiv kostura i pijuna.

U pauzi, prije utakmice za treće mjesto, s početkom u 13.00 sati održat će se završnica natjecanja u tricama i zakucavanju, a nakon toga slijede utakmice za 3. mjesto i finale.

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi {nl}– Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, {nl}26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

{nl}{nl}

{nl}{nl}

17-00 h Vodnjan –{nl}Kostur i pijuni

{nl}{nl}

18-00 h Šijana –{nl}Padobranci

{nl}{nl}

19-00 h Kvalifikacije{nl}u tricama/zakucavanju

{nl}{nl}

19-15 h Vesna sirevi{nl}Loborika – Bošvina ulica

{nl}{nl}

20-15 h Panjevi –{nl}Penta

{nl}{nl}

{nl}{nl}{nl}{nl}{nl}

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

{nl}{nl}

Bošvina ulica – TNT 87 : 59{nl}(26:10,15:14,19:14,27:21)

{nl}{nl}

Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5,{nl}Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

{nl}{nl}

TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L.{nl}10, Ćosić D., Petrović G. 21, Lonzar D.{nl}2, Nikodijević J..

{nl}{nl}


{nl}{nl}

Kostur i pijuni - Stoja mladi 72 : 65{nl}(18:17,16:21,14:8,24:19)

{nl}{nl}

Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković{nl}J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

{nl}{nl}

Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21,{nl}Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.

{nl}{nl}

Natjecanje u tricama i zakucavanju

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl} U subotu 27.12., ovisno o prijavama održat će se kvalifikacije u tricama i zakucavanju. Finale je u nedjelju u 13.00 sati.
Svaka ekipa može prijaviti po dva člana za trice i za zakucavanje, a natjecanje će započeti odmah nakon završene druge utakmice subotnjeg programa, kada prijavljeni igrači trebaju biti na terenu.
Prijave se vrše mailom na kszi@inet.hr. Eventualne dodatne informacije možete dobiti na 098-322-033.

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl}


Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)



Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Šijana 53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

Kostur i pijuni - Panjevi 48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Kostur i pijuni 49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Stoja mladi - Penta 60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13)

Padobranci - Vodnjan 40 : 53 (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

Šijana - Panjevi 49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

TNT - Padobranci 45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi 81 : 53 (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Next >>