Prva ženska liga // 8. kolo
Trešnjevka - ŽKK Pula 60 - 65
Zagreb - Brod na Savi 73 - 44
Podravac Gigant - Medveščak 46 - 70
Plamen-Požega - Mursa 79 - 76
Šibenik - Split 82 - 84
Zadar - Ragusa 84 - 63
Prva muška liga // 8. kolo
Kvarner 2010 - Dubrava 88 - 104
Pula 1981 - Agrodalm 82 - 73
Đakovo - Sonik Puntamika 82 - 75
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela 86 - 71
Rudeš - Universitas 83 - 63
Zapruđe - Dubrovnik 57 - 77
Druga liga Zapad // 8. kolo
Rudar - Jadranka 75 - 58
Stoja - Kastav 86 - 83
FSV - Kraljevica 83 - 78
Crikvenica - Pazin 70 - 57
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

11.12.2018. 20:45h
Kvarner 2010 - Pazin
(MŽ Juniori)

Trenerski seminar od 09-10.05.2015.

Objavljeno: 05.03.2015.

{nl}{nl}

Obavještavamo{nl}sve zainteresirane da Košarkaški savez Istarske županije u suradnji sa Udrugom{nl}hrvatskih košarkaških trenera iz Zagreba organizira trenerski seminar za mlađe{nl}dobne kategorije.

{nl}{nl}

Nazočnost{nl}seminaru je preduvjet za ishodovanje trenerske iskaznice za sezonu 2015/16. za{nl}sve trenere koji rade sa mlađim uzrasnim kategorijama.{nl}{nl}{nl}


Bulešić u reprezentaciji

Objavljeno: 23.02.2015.

{nl}{nl}

Odlični rezultati i{nl}kvalitetan rad u mlađim kategorijama Košarkaškog kluba Stoja dobili su ovih{nl}dana potvrdu iz krovne organizacije hrvatske košarke. Na adresu pulskog kluba{nl}stigao je poziv iz Hrvatskog košarkaškog saveza zaLovro_Bulesic_01.jpg Lovru Bulešića kao kandidata{nl}za juniorsku reprezentaciju. Lovro se nalazi na širem spisku reprezentativaca{nl}koji će sudjelovati na međunarodnom turniru u Kini od 15. do 28. travnja ove{nl}godine.

Preneseno sa KK Stoja

{nl}{nl}

ŽKK Rockwool Pula u 1/4 finalu kupa

Objavljeno: 26.01.2015.

ŽKK Rockwool Pula je u Zagrebu na parketu ŽKK Novi Zagreb ostvario zapaženu pobjedu od +38 razlike (42-80 za ŽKK Rockwool) i plasirao se među osam najboljih momčadi u Kupu R. Meglaj-Rimac.

više na http://www.zenska-kosarka.com/kup-ruzice-meglaj-rimac-rockwool-pula-pobijedila-novi-zagreb-u-zagrebu


{nl}{nl}{nl}

Korošec i Ivis na okupljanju kadeta

Objavljeno: 07.01.2015.

Dok se polako klubovi okupljaju u nastavku natjecateljske sezone trener KK Stoja Vladimir Korošec i talentirani igrač Mateo Ivis od 03-10. siječnja nalaze se U Velikoj gdje se odvija okupljanje kadetske selekcije Hrvatske, na kojem uz instruktore HKS-a (Vanjak-Sinković) rade još nekolicima trenera iz ostalih dijelova Hrvatske.
Poziv na ovo okupljanje je nagrada Korošecu i Ivisu na dosadašnjem radu u KK Stoja (Ivisu uz Stoju i KK Fažana), a iskustva i znanje stečeno na okupljanju dati će im podstreka u daljnjem radu u klubu.

Nastup KK Ghia staff na 11. Božićnom turniru

Objavljeno: 30.12.2014.

{nl}

Mladi pazinski košarkaši U10, U12, U14, U16 I U18(pet ekipa od godišta 2004. do 1996.) kao i uvijek do sada u punom sastavu nastupili su u Poreču na Božićnom turniru koji se održavao (od ranog jutra do mraka) na čak devet terena paralelno u dvoranama Žatika, Veli Jože, Dijamant i Intersport.

Vesna sirevi Loborika pobjednici 4. izdanja Pattinaggio kupa

Objavljeno: 29.12.2014.

{nl} Vesna sirevi Loborika pobjednici su 4. izdanja Pattinaggio basket kupa koji se održavao protekladva tjedna u dvorani SC Mirna.patt.2014.vesna.sirevi.jpg Nakon odlične igre u polufinalu protiv Šijane, u završnoj utakmici pokazali su još jednom kako se kolektivnom igrom dolazi do pobjede. Najbolji igrač turnira Matija Maljić patt.2014.maljic.jpgpredvodio je svoje igrače do pobjede 66-52. U revijalnom dijelu natjecanja u tricama pobjedio je poznati pulski boksač Marko Čalić (Kostur i pijuni), a u zakucavanju Lovro Bulešić (Vesna sirevi Loborika). KSIŽ podijelio je nagrade naboljem igraču turnira (Matija Maljić - Vesna sirevi Loborika), najboljem strijelcu (Sandro Kordiš - Panjevi), najbolji potez na turniru (Marko Maurel - Bošvina ulica), te fair play nagradu (Ante Grašo - Šijana).

Kostur i pijuni - Panjevi, Šijana - Vesna sirevi Loborika

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl} U prvom polufinalu sutra u 11.00 sati sastat će se Šijana protiv Vesna sirevi Loborika.
U drugom polufinalu u 12.00 sati igrat će Panjevi protiv kostura i pijuna.

U pauzi, prije utakmice za treće mjesto, s početkom u 13.00 sati održat će se završnica natjecanja u tricama i zakucavanju, a nakon toga slijede utakmice za 3. mjesto i finale.

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi {nl}– Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, {nl}26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

{nl}{nl}

{nl}{nl}

17-00 h Vodnjan –{nl}Kostur i pijuni

{nl}{nl}

18-00 h Šijana –{nl}Padobranci

{nl}{nl}

19-00 h Kvalifikacije{nl}u tricama/zakucavanju

{nl}{nl}

19-15 h Vesna sirevi{nl}Loborika – Bošvina ulica

{nl}{nl}

20-15 h Panjevi –{nl}Penta

{nl}{nl}

{nl}{nl}{nl}{nl}{nl}

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

{nl}{nl}

Bošvina ulica – TNT 87 : 59{nl}(26:10,15:14,19:14,27:21)

{nl}{nl}

Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5,{nl}Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

{nl}{nl}

TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L.{nl}10, Ćosić D., Petrović G. 21, Lonzar D.{nl}2, Nikodijević J..

{nl}{nl}


{nl}{nl}

Kostur i pijuni - Stoja mladi 72 : 65{nl}(18:17,16:21,14:8,24:19)

{nl}{nl}

Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković{nl}J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

{nl}{nl}

Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21,{nl}Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.

{nl}{nl}

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>