Prva ženska liga // 4. kolo
FSV - Medveščak 69 - 71
Zagreb - Trešnjevka 43 - 71
ŽKK Brionka Pula - Plamen Požega 100 - 105
Split - Zadar 78 - 80
Šibenik - Ragusa 59 - 70
Prva muška liga // 6. kolo
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 57 - 67
Omiš Čagalj Tours - Sesvete 86 - 78
Rudeš - Zapruđe 80 - 76
Dubrovnik - Cedevita junior 91 - 86
Universitas - Pula 1981 88 - 82
Samobor - Bosco 77 - 78
A2 muski // 5. kolo
Stoja - Kastav 98 - 61
Pazin - Rudar 69 - 79
FSV - Šanac 88 - 64
Krk - Jadranka 94 - 89
Kvarner 2010 - Rovinj 94 - 74
MŽ Kadeti // 3. kolo
Pazin - Poreč 87 - 63
Stoja - FSV 80 - 98
Crikvenica - Kastav 73 - 77
MŽ Predkadeti // 1. kolo
Crikvenica - Kastav 57 - 68
Pazin - Stoja 70 - 71
MŽ Dječaci // 1. kolo
Oliva - Ri-basket 71 - 45
Kastav - FSV 57 - 55
Pazin - Stoja 60 - 18
Crikvenica - Cres 49 - 58
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 2. kolo
Pazin - Stoja 77 - 46
Pula 1981 - Poreč 36 - 61
ŽL Dječaci // 2. kolo
Rovinj - Poreč 13 - 57
Pazin - Rudar 51 - 20
Stoja - Oliva 29 - 52
Fažana - Pula 1981 25 - 45
Novigrad - Umag 48 - 22

Najava utakmica

17.11.2019. 19:00h
Pula 1981 - Samobor
(Prva muška liga)

Kostur i pijuni - Panjevi, Šijana - Vesna sirevi Loborika

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl} U prvom polufinalu sutra u 11.00 sati sastat će se Šijana protiv Vesna sirevi Loborika.
U drugom polufinalu u 12.00 sati igrat će Panjevi protiv kostura i pijuna.

U pauzi, prije utakmice za treće mjesto, s početkom u 13.00 sati održat će se završnica natjecanja u tricama i zakucavanju, a nakon toga slijede utakmice za 3. mjesto i finale.

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi {nl}– Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, {nl}26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

{nl}{nl}

{nl}{nl}

17-00 h Vodnjan –{nl}Kostur i pijuni

{nl}{nl}

18-00 h Šijana –{nl}Padobranci

{nl}{nl}

19-00 h Kvalifikacije{nl}u tricama/zakucavanju

{nl}{nl}

19-15 h Vesna sirevi{nl}Loborika – Bošvina ulica

{nl}{nl}

20-15 h Panjevi –{nl}Penta

{nl}{nl}

{nl}{nl}{nl}{nl}{nl}

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

{nl}{nl}

Bošvina ulica – TNT 87 : 59{nl}(26:10,15:14,19:14,27:21)

{nl}{nl}

Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5,{nl}Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

{nl}{nl}

TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L.{nl}10, Ćosić D., Petrović G. 21, Lonzar D.{nl}2, Nikodijević J..

{nl}{nl}


{nl}{nl}

Kostur i pijuni - Stoja mladi 72 : 65{nl}(18:17,16:21,14:8,24:19)

{nl}{nl}

Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković{nl}J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

{nl}{nl}

Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21,{nl}Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.

{nl}{nl}

Natjecanje u tricama i zakucavanju

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl} U subotu 27.12., ovisno o prijavama održat će se kvalifikacije u tricama i zakucavanju. Finale je u nedjelju u 13.00 sati.
Svaka ekipa može prijaviti po dva člana za trice i za zakucavanje, a natjecanje će započeti odmah nakon završene druge utakmice subotnjeg programa, kada prijavljeni igrači trebaju biti na terenu.
Prijave se vrše mailom na kszi@inet.hr. Eventualne dodatne informacije možete dobiti na 098-322-033.

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl}


Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)



Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Šijana 53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

Kostur i pijuni - Panjevi 48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

Završen 1. dan turnira

Objavljeno: 21.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Kostur i pijuni 49 : 53 (5:14,8:15, 18:9, 18:15)

Stoja mladi - Penta 60 : 70 (17:24, 15:16, 15:17, 13:13)

Padobranci - Vodnjan 40 : 53 (10:15, 6:11, 13:18, 11:9)

Šijana - Panjevi 49 : 45 (17:9,9:15,15:12,8:9)

TNT - Padobranci 45 : 65 (12:13, 9:18, 12:16, 12:18)

Vesna sirevi Loborika - Stoja mladi 81 : 53 (28:15, 14:4, 15:18, 24:16)

Stoja - Ribola Kaštela 91-96

Objavljeno: 18.12.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje bili su{nl}blizu ulasku u naredni krug Kupa „Krešimir Ćosić“. U uzbudljivoj i neizvjesnoj{nl}završnici bolje su se snašli gosti te slavili rezultatom 96:91.{nl}{nl}{nl}


Izvučene grupe Pattinaggio kupa

Objavljeno: 17.12.2014.

{nl} Na današnjem izvlačenju sa ukupno 9 ekipa podjeljenih u 3 grupe u slijedećih desetak dana počevši od nedjelj 21.12.2014. god. snage će odmjeriti slijedeće ekipe:

facebook:

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>