Prva ženska liga // 14. kolo
FSV - Ragusa 57 - 74
Šibenik - Zadar 91 - 62
Split - Plamen Požega 72 - 64
ŽKK Brionka Pula - Trešnjevka 69 - 86
Zagreb - Medveščak 53 - 69
Prva muška liga // 17. kolo
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela 72 - 74
Sesvete - Omiš Čagalj Tours 78 - 88
Zapruđe - Rudeš 67 - 87
Cedevita junior - Dubrovnik 88 - 82
Pula 1981 - Pula 1981 60 - 89
Bosco - Samobor 84 - 59
A2 muski // 16. kolo
Kastav - Stoja 42 - 66
Rudar - Pazin 57 - 92
Šanac - FSV 86 - 82
Crikvenica - Kraljevica 76 - 67
Rovinj - Kvarner 2010 77 - 92
MŽ Juniori // 6. kolo
Stoja - Pazin 73 - 89
Kvarner 2010 - FSV 56 - 102
MŽ Kadeti // 10. kolo
Poreč - Stoja 68 - 100
Pazin - Crikvenica 70 - 76
FSV - Kastav 83 - 49
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Kastav - Pazin 60 - 107
Crikvenica - Stoja 57 - 97
MŽ Dječaci // 9. kolo
Pazin - Crikvenica 54 - 62
Stoja - FSV 26 - 93
Kastav - Oliva 57 - 60
MŽ Kadetkinje // 6. kolo
FSV - ŽKK Pula 73 - 38
Arx - Rovinj 69 - 80
MŽ Predkadetkinje // 1. kolo
Krk - FSV 20 - 85
ŽKK Brionka Pula - Gospić 48 - 43
ŽL Juniori // 14. kolo
Stoja - Rudar 125 - 48
ŽL Kadeti // 2. kolo
Stoja - Pazin 102 - 77
Poreč - Pula 1981 73 - 50
ŽL Predkadeti // 8. kolo
Pazin - Poreč 73 - 32
Pula 1981 - Novigrad 67 - 43
ŽL Dječaci // 9. kolo
Rudar - Fažana 27 - 53

Najava utakmica

Korošec i Ivis na okupljanju kadeta

Objavljeno: 07.01.2015.

Dok se polako klubovi okupljaju u nastavku natjecateljske sezone trener KK Stoja Vladimir Korošec i talentirani igrač Mateo Ivis od 03-10. siječnja nalaze se U Velikoj gdje se odvija okupljanje kadetske selekcije Hrvatske, na kojem uz instruktore HKS-a (Vanjak-Sinković) rade još nekolicima trenera iz ostalih dijelova Hrvatske.
Poziv na ovo okupljanje je nagrada Korošecu i Ivisu na dosadašnjem radu u KK Stoja (Ivisu uz Stoju i KK Fažana), a iskustva i znanje stečeno na okupljanju dati će im podstreka u daljnjem radu u klubu.

Nastup KK Ghia staff na 11. Božićnom turniru

Objavljeno: 30.12.2014.

{nl}

Mladi pazinski košarkaši U10, U12, U14, U16 I U18(pet ekipa od godišta 2004. do 1996.) kao i uvijek do sada u punom sastavu nastupili su u Poreču na Božićnom turniru koji se održavao (od ranog jutra do mraka) na čak devet terena paralelno u dvoranama Žatika, Veli Jože, Dijamant i Intersport.

Vesna sirevi Loborika pobjednici 4. izdanja Pattinaggio kupa

Objavljeno: 29.12.2014.

{nl} Vesna sirevi Loborika pobjednici su 4. izdanja Pattinaggio basket kupa koji se održavao protekladva tjedna u dvorani SC Mirna.patt.2014.vesna.sirevi.jpg Nakon odlične igre u polufinalu protiv Šijane, u završnoj utakmici pokazali su još jednom kako se kolektivnom igrom dolazi do pobjede. Najbolji igrač turnira Matija Maljić patt.2014.maljic.jpgpredvodio je svoje igrače do pobjede 66-52. U revijalnom dijelu natjecanja u tricama pobjedio je poznati pulski boksač Marko Čalić (Kostur i pijuni), a u zakucavanju Lovro Bulešić (Vesna sirevi Loborika). KSIŽ podijelio je nagrade naboljem igraču turnira (Matija Maljić - Vesna sirevi Loborika), najboljem strijelcu (Sandro Kordiš - Panjevi), najbolji potez na turniru (Marko Maurel - Bošvina ulica), te fair play nagradu (Ante Grašo - Šijana).

Kostur i pijuni - Panjevi, Šijana - Vesna sirevi Loborika

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl} U prvom polufinalu sutra u 11.00 sati sastat će se Šijana protiv Vesna sirevi Loborika.
U drugom polufinalu u 12.00 sati igrat će Panjevi protiv kostura i pijuna.

U pauzi, prije utakmice za treće mjesto, s početkom u 13.00 sati održat će se završnica natjecanja u tricama i zakucavanju, a nakon toga slijede utakmice za 3. mjesto i finale.

Utakmice četvrtfinala Pattinaggio kupa

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}

Vodnjan - Kostur i pijuni 47:58 (12:19, 12:12, 7:6, 16:21).

Šijana - Padobranci 71:66 (26:17, 16:15, 17:19, 12:15 ).

Vesna sirevi Loborika - Bošvina ulica 75:66 (17:20, 18:20, 17:11, 23:15).

Panjevi {nl}– Penta 82:65 (24:13, 25:15, 25:17, {nl}26:20).

Četvrtfinale-subota, 27.12.

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Subota 27.12.2014. četvrtfinale:

{nl}{nl}

{nl}{nl}

17-00 h Vodnjan –{nl}Kostur i pijuni

{nl}{nl}

18-00 h Šijana –{nl}Padobranci

{nl}{nl}

19-00 h Kvalifikacije{nl}u tricama/zakucavanju

{nl}{nl}

19-15 h Vesna sirevi{nl}Loborika – Bošvina ulica

{nl}{nl}

20-15 h Panjevi –{nl}Penta

{nl}{nl}

{nl}{nl}{nl}{nl}{nl}

U četvrtfinalu Bošvina ulica i Kostur i pijuni

Objavljeno: 27.12.2014.

{nl}{nl}

Kvalifikacije za u četvrtfinale:

{nl}{nl}

Bošvina ulica – TNT 87 : 59{nl}(26:10,15:14,19:14,27:21)

{nl}{nl}

Bošvina ulica: Konjević A. 17, Šegota A. 6, Maurel M. 5,{nl}Antić M. 3, Maurel K. 9, Mohorović E. 3, Rakić D. 39, Šabić A. 5, Kristaj V..

{nl}{nl}

TNT: Hadžić D. 11, Fabijanić R. 13, Milotić D. 2, Ćosić L.{nl}10, Ćosić D., Petrović G. 21, Lonzar D.{nl}2, Nikodijević J..

{nl}{nl}


{nl}{nl}

Kostur i pijuni - Stoja mladi 72 : 65{nl}(18:17,16:21,14:8,24:19)

{nl}{nl}

Kostur i pijuni: Babović D. 17, Gligorović S. 21, Željković{nl}J. 7, Šebelić L. 5, Čalić M. 7, Čečur D. 15.

{nl}{nl}

Stoja mladi: Rosanda L., Vrbanić L. 4, Drobnjak P. 21,{nl}Kesedžić F. 2, Ivis M. 14, Savin Belas M.M. 10, Pajković I. 3, Gustovarac M. 11.

{nl}{nl}

Natjecanje u tricama i zakucavanju

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl} U subotu 27.12., ovisno o prijavama održat će se kvalifikacije u tricama i zakucavanju. Finale je u nedjelju u 13.00 sati.
Svaka ekipa može prijaviti po dva člana za trice i za zakucavanje, a natjecanje će započeti odmah nakon završene druge utakmice subotnjeg programa, kada prijavljeni igrači trebaju biti na terenu.
Prijave se vrše mailom na kszi@inet.hr. Eventualne dodatne informacije možete dobiti na 098-322-033.

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

{nl}


Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)



Rezultati 2. kola grupe A

Objavljeno: 23.12.2014.

{nl}

Bošvina ulica - Šijana 53 : 67 (17:17,6:19, 12:12, 18:19)

Bošvina ulica: Kajfeš M., Šegota A., Maurel M. 4, Antić M. 2, Maurel K. 13, Mohorović E. 6, Rakić D. 28, Šabić A., Kristaj V. .

Šijana: Radunić M. 19, Perdija V. 2, Refka A., Malagić E. 8, Božić F. 9, Kaić L. 2, Grašo P. 10, Maksimović D. 4, Grašo A. 7, Grabovac N. 6, Milić R..

Kostur i pijuni - Panjevi 48 : 78 (11:18,15:17,8:20,14:23)

Kostur i pijuni: Bošnjak M., Sablić B. 8, Gligorović S. 13, Željković J. 7, Šebelić L. 6, Čalić M. 3, Čečur D. 11.

Panjevi: Žarić S., Lešić I. 8, Bolković I., Kordiš S. 17, Antolović T. 2, Koljanin Đ. 9, Vidulin Š. 5, Travica N. 13, Jodanović D. 8, Tumpić M. 16.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 Next >>