Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 12. kolo
Pazin - Zamet 88 - 71
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 14. kolo
Stoja - FSV 96 - 69
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Polufinale
Stoja - Pula 1981 97 - 56
ŽL Kadeti // 14. kolo
Rovinj - Rudar 66 - 39
ŽL Predkadeti // 12. kolo
Oliva - Pula 1981 48 - 79
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25

Najava utakmica

6 utakmica selekcija

Objavljeno: 24.11.2014.

{nl} U subotu su selekcije kadeta i predkadeta odigrali po dvije prijateljske utakmice u Zagrebu protiv KK Zagreb i KK Gorice, a predkadetkinje su snage odmjerile protiv ŽKK novi Zagreb i ŽKK Medveščak.
Na put je krenulo ukupno 43 igrača/ice kojima je pružena prilika da prikažu stečeno znanje na terenu, a svojim zalaganjem to su i opravdali.

Selekcije u Zagrebu

Objavljeno: 20.11.2014.

U subotu 22.11. na put u Zagreb kreću selekcije Istarske županije i to kadeti, predkadeti i predkadetkinje, gdje će svaka selekcija odigrati po dvije utakmice.
Kadeti i predkadeti igrat će protiv KK Zagreb i KK Gorica, dok će cure odigrati protiv ŽKK Novi Zagreb i ŽKK Medveščak.
{nl}{nl}{nl}

Predkadeti u Pazinu

Objavljeno: 17.11.2014.

{nl}

Skupina A

Škola košarke Dražen Petrović Šibenik - Belišće - 46-52
Ghia staff Pazin - Škola košarke Dražen Petrović Šibenik - 53-31
Ghia staff Pazin- Belišće - 62-34

Skupina B

Hrvatski sokol Osijek - Kastav- 42-65
Ghia staff Pazin II- Kastav- 23-69
Hrvatski sokol Osijek - Ghia staff II - 54-20

Derbi neporaženih u A2

Objavljeno: 31.10.2014.

{nl}{nl}{nl}{nl}

PULA{nl}1981 – STOJA, PETAK, 31.10., 20 sati, Dvorana SC Mirna

{nl}{nl}

Nakon dugo vremena{nl}pulski košarkaški derbi osim tradicionalnog rivaliteta nosi i rezultatski{nl}značaj. Dvije pulske ekipe drže vrh ljestvice A-2 Lige Zapad kao jedine{nl}neporažene momčadi nakon tri odigrana kola.{nl}{nl}{nl}


Instruktori HKS-a u Puli

Objavljeno: 26.10.2014.

Jučer su u Pulu na ogledni trening perspektivnih kadeta iz županijskih klubova u svojstvu instruktora HKS-a došli gospoda Boris Sinković i Vlado Vanjak kako bi dobili uvid na igrače kojima raspolažemo. U razgovoru sa trenerima mlađih kategorija dogovoreno je da se i dalje prati rad i razvoj potencijalnih reprezentativnih kandidata, te kako će se u naredno vrijeme održati ogledni trening zajednički na nivou regije zapad.

Stoja pobjednik Kupa

Objavljeno: 23.10.2014.

{nl}{nl}

Košarkaši Stoje osvojili{nl}su Kup Hrvatske „Krešimir Ćosić“ za Istarsku županiju. U finalu, koje je{nl}odigrano u SC Mirna, bili su bolji od gradskog rivala Pule 1981 rezultatom{nl}86:76.

{nl}{nl}

Najbolji kod pobjednika{nl}bio je Kordiš sa 27 koševa, dok je za Pulu 1981 Rakić zabio 26 koševa.

{nl}{nl}{nl}

U finalu kupa Pula 1981 i Stoja

Objavljeno: 17.10.2014.

{nl} Pulski klubovi odmjeriti će snage u finalnoj utakmici Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju.
Pula 1981 je u Pazinu pobjedila Ghia staff 76-55, dok je Stoja u Labinu bila bolja od istoimene ekipe 96-55.

Finalna utakmica je na rasporedu 22.10. srijeda, u dvorani SC Mirna s početkom u 19.30 sati.

Odigrano 1. kolo A2 lige

Objavljeno: 13.10.2014.

http://www.kkrovinj.hr/
http://www.kkstoja.net/#!stoja-startala-pobjedom/ch1l
{nl}{nl}{nl}

Kup K. Ćosića za Istarsku županiju

Objavljeno: 05.10.2014.

Na jučerašnjem sastanku predstavnika klubova izvučeni su parovi Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju ali i svih ostalih mlađe dobnih kategorija. U prvom kolu sastaju su Rovinj - Stoja i Ghia staff - Pula 1981, a Labin dočekuje pobjednika prvo navedenog para za ulazak u finale. Utakmice će odigrati ove srijede, čim nam domaćini (Rovinj i Ghia staff) dostave satnice.

Završen 10. memorijal M. Salamun Salko

Objavljeno: 02.10.2014.

{nl}
U Pazinu je održan jaki jubilarni deseti memorijalni juniorski turnir Marijan Salamun - Salko sa jednim od najjačih izdanja u proteklom razdoblju.
Utakmicu su otvoriliŠiroki i domaćin.
{nl}{nl}salko03.2014.jpg

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 188
Jakšić Marin (Stoja) 170
Kostić Matej (Stoja) 155
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 259
Klarić Luka (Rovinj) 244
Maurel Egon (Umag) 201
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Fabris Erik (Umag) 214
Poretti Gabriel (Rovinj) 196
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 67
Bošković Gobo Ines (Rudar) 58
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 137
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 99