Prva ženska liga // 2. kolo
Trešnjevka - Mursa 96 - 76
Medveščak - Split 63 - 67
Brod na Savi - Ragusa 63 - 80
ŽKK Pula - Zadar 72 - 63
Zagreb - Šibenik 77 - 55
Podravac Gigant - Plamen-Požega 67 - 59
Prva muška liga // 2. kolo
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela 80 - 63
Sonik Puntamika - Universitas 84 - 56
Agrodalm - Dubrovnik 98 - 92
Dubrava - Zapruđe 86 - 79
Pula 1981 - Rudeš 90 - 57
Đakovo - Jazine Arbanasi 86 - 85
MŽ Kadeti // 1. kolo
Poreč - FSV 47 - 64
Kvarner 2010 - Stoja 90 - 69

Najava utakmica

20.10.2018. 15:30h
Zapruđe - Pula 1981
(Prva muška liga)
20.10.2018. 16:00h
Ragusa - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)
20.10.2018. 19:00h
Stoja - Rudar
(Druga liga Zapad)
21.10.2018. 11:00h
Kastav - Pazin
(MŽ Predkadeti)
21.10.2018. 16:00h
Pula 1981 - Pazin
(MŽ Juniori)
25.10.2018. 20:30h
Pazin - Rovinj
(Druga liga Zapad)

Vesna sirevi pobjednici

Objavljeno: 24.12.2017.

Vesna sirevi su po 3. puta osvojili rekreativni turnir Pattinaggio basket kup, i tako još jednom potvrdili da se radi o odličnom košarkaškom kolektivu, ali prije svega kvalitetnim ljudima i igračima. U obje utakmice finalnog dana, sigurnom igrom ispod koševa u obrani i napadu, te kolektivnom igrom uspjevaju doći do još jednog naslova (osvojili su 2014. i 2015. godine), uz pomoć odličnog Igora Premasunca koji je proglašen najboljim igračem turnira. Juniorsi su dali svoj maksimum na utakmici polufinala protiv Caffe bar Sirene, gdje su potrošili zadnji atom snage, koja im je trebala u finalu.

Poznati polufinalisti Pattinaggio basketa

Objavljeno: 23.12.2017.

Završene utakmice 1/4 finala Pattinaggio basket kupa:

U 1/4 finalnim utakmicama najzanimljivija je utakmica bila između prošlogodišnjih pobjednika Šijane protiv Juniorsa, juniora i kadeta Pule 1981 pojačani sa dva seniora (Rakić i Anderson). Od samog početka se vidjelo da će utakmica biti neizvjesna, ali u posljednjoj četvrtini se Juniorsi odvajaju i odlaze u polufinale.
Caffe bar Sirena i ove godine uspjeva ući u polufinale preko Daljinaca, dok je u srazu Konobe Boccaporta i Zadnjeg vlaka snage odmjerili otac i sin Škoro, u kojem je očeva ekipa ostavila sina na –20 razlike. Vesna sirevi su očekivano ušli u polufinale protiv Hobe, a pitanje pobjednika riješili već u 1. četvrtini.

ŠIJANA – JUNIORS 57-66 (15-17, 15-10, 14-19, 13-20)
ŠIJANA: Kaić 18, P. Grašo 5, Maksimović 12, A. Grašo 6, Grabovac 16, Brkljača.
JUNIORS: Zvijerac 8, Anderson 30, Milotić 2, Ivanek, Grgić, Kajtazović, Rakić 21, Milohanović 5, Miličević.

Pattinaggio kup 2017

Objavljeno: 23.12.2017.

Završen je dio natjecanja koji se odnosi na najmlađe. Oliva je pobjedama u svim svojim utakmicama završila na 1. mjestu, a najboljim igračem proglašen je Edi Komić iz istoimene ekipe.

Evo svih postignutih rezultata:

30 godina KK Rovinj

Rezultati Pattinaggio kupa - 3. dan

Objavljeno: 20.12.2017.

Utakmice odigrane u utorak, 19.12.:

VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI 62-49 (13-15, 20-8, 20-11, 9-15)
VESNA SIREVI: Dasko 17, Grubešić 2, Đokić 17, Barbić, Premasunac 19, Ban 7.
ORAŠASTI PLODOVI: Davin Belas 9, Mitrović 5, Vidović 10, Vinko 16, Rade 9.

Okupljanje u Vodicama

Objavljeno: 18.12.2017.

Od 27-30.12.2017. godine u Vodicama će se održati okupljanje 2002/03. godišta u organizaciji HKS-a iz čijeg smo ureda dobili obavijest o pozivu naših igrača i trenera, a to su:
Marin Jaksšić (Pula 1981)
Matej Kostić (Stoja - Novigrad)
Donald Fabris (Pazin), te
trener Vladimir Korošec (Stoja).

Raspored utakmica Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 18.12.2017.


Ponedjeljak 18.12.:
20.15 sati CAFFE BAR SIRENA – ZADNJI VLAK
21.15 sati ŠIJANA – HOBA

Utorak 19.12.:
19.30 sati VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI
20.30 sati HOBA – JUNIORS
21.30 sati CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA

Srijeda 20.12.:

Rezultati Pattinaggio kupa - 1. dan

Objavljeno: 18.12.2017.

REZULTATI 1. DANA PATTINAGGIO BASKET KUPA:

MINIBASKET:

Pula 1981 – Oliva 7-20 (2-6, 1-4, 0-2, 4-8)
Pula 1981: Pačić, Belinčić, Kalčić, Ivanek, Ljevar, Pačić, G. Štifanić 6, Larković, Divković 1, Velenik, Vrtačić.
Oliva: M. Divković, Smoljan 2, Komić 6, Jugovac 4, Božac, Mošnja 2, Vinčić 6, Banovac, Tomas.

STOJA – OLIVA 21-25 (0-9, 1-3, 9-12, 11-4)
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Mošić 1, Moris, Jurman 2, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 18.
OLIVA: Divković 2,Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 6, Božac, Mošnja, Vinčić 5, Banovac.

PULA 1981 – STOJA 26-12 (6-3, 4-3, 8-2, 8-4)
PULA 1981: Pačić, Belinčić 6, Kalčić 2, Ivanek, Ljevar 4, Pačić, Štifanić 8, Larković 4, Divković 2, Velenik, Vrtačić.
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Miošić 4, Moris, Jurman 4, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 4.

GLAVNI TURNIR:

DALJINCI – NK STARI GRAD 63-39 (14-7, 14-11, 14-9, 21-12)
DALJINCI: Orbović 2, Čolo 15, Milivojević 19, Ivis 6, Gambar 17, Ribarić 4.
NK STARI GRAD: Fabijanić 17, Rončević, V. Banović 8, S. Banović 10, Škalic 4.

ZADNJI VLAK – KONOBA BOCCAPORTA 45-63 (12-10, 11-16, 14-17, 8-20)
ZADNJI VLAK: M. Maurel 18, K. Maurel 4, An. Škoro 8, Čulić 7, Šabić, Belančić 3, Majica 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 6, Kolić 7, Morović 5, Despić 13, Grbavčić 3, Ar. Škoro 8, Šterpin 21.

Pattinaggio kup - raspored

Objavljeno: 15.12.2017.

Raspored utakmica za nedjelju i ponedjeljak: {nl}{nl} DVORANA SC MIRNA: {nl}{nl}NEDJELJA, 17.12.2017.: {nl}12.30 sati Minibasket, PULA 1981 - OLIVA {nl}13.15 sati Minibasket, OLIVA - STOJA {nl}14.00 sati Minibasket, STOJA - PULA 1981 II {nl}20.00 sati Glavni turnir, DALJINCI - STARI GRAD {nl}21.00 sati Glavni turnir, ZADNJI VLAK - KONOBA BOCCAPORTA

Pattinaggio basket kup 2017

Objavljeno: 13.12.2017.

Ukupno 5 ekipa odigrat će natjecanje u Minibasket konkurenciji, dok je za sada u glavnom ždrijebu ukupno 8 ekipa. Izvlačenje parova po grupama održati će se u četvrtak 14.12. s početkom u 18.30 sati u prostorijama popularnog Pattinaggia (dvorana SC Mirna).

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>