23.12.2017. 11:00h
Poreč - Kastav

Prvi dan Pattinaggio kupa

Objavljeno: 21.12.2013.

Prvi dan Pattinaggio basket kupa 2013 otvoren je utakmicama B grupe, koja je možda i najjača na ovom turniru. Mlada ekipa Ludi Suljo bolje je startala protiv starijih kolega iz Fažane i nakon prve četvrtine stekli su prednost koju su zadržali do kraja utakmice.

Pattinaggio basket kup 2013

Objavljeno: 18.12.2013.

Ovogodišnji Pattinaggio basket kup otvaraju ekipe iz možda najjače grupe B: Fažana i Ludi Suljo, a početak turnira predviđen je subotu u 15.00 sati, kada će se odigrati još jedna utakmica iz ove grupe.

Grupe i satnice:

Željko Dundović novi predsjednik

Objavljeno: 12.12.2013.

Jučer je na Izbornoj sjednici skupštine Košarkaškog saveza Istarske županije za period od 2013 - 2017. izabrano novo vodstvo saveza na čelu sa gospodinom Željkom Dundovićem. Od dva predložena kandidata za predsjednika (gospoda Željko Dundović i Armando Vičić) skupštinari su za naredni četverogodišnji period dali povjerenje novom predsjedniku Dundoviću kojem će u novom sastavu pomagati Antun Tomić kao Izvršni dopredsjednik, te još 7 članova Upravnog odbora: Alen Benković, Neven Ćus, Slobodan Jovanović, Veljko Guštin, Marko Radolović, Valter Sirotić i Armando Vičić.

Ghia staff na Sončekovom danu

Objavljeno: 11.12.2013.

Najmlađi pazinski košarkaši pokazali grintu na Sončekovom danu u Novoj Gorici

Na 17. Sončekovom danu, međunarodnoj dječjem košarkaškom turniru koji se tradicionalno svake godine početkom prosinca održava u slovenskoj Novoj Gorici, pazinski klub Ghia Staff nastupio je s tri ekipe, a pjesma u autobusu na povratku najbolje je oslikala raspoloženje doživljeno na turniru.

Stoja u Kaštelama

Objavljeno: 02.12.2013.

Stoja će u okviru završnice 1. kruga natjecanja prije priključenja prvoligaških momčadi prekosutra 04.12. (SRIJEDA) s početkom u 17.45 sati u Kaštelama odigrati kvalifikacijsku utakmicu za ulazak među 16 najboljih. U slučaju pobjede, za očekivati je da ćemo imati prigodu pogledati jedan od prvoligaških klubova u Puli.

Finale Kupa K. Ćosića

Objavljeno: 11.11.2013.

Sutra (utorak) igra se finale Kupa k. Ćosića za Istarsku županiju. U finalu će snage odmjeriti momčadi Pule 1981 i Stoje, a utakmica je na programu u dvorani SC Mirna s početkom u 19.30 sati.

više na:

Ovim putem pozivamo sve zainteresirane da se prijave za ovogodišnji turnir u rekreativnoj košarci Pattinaggio basket kup 2013.

Prijave se zaprimaju na broj telefona 098-322-033, 215-869, odnosno, na e-mail kszi@inet.hr, ili direktno u kancelariju Košarkaškog saveza Istarske županije, Pula, Marulićeva 4, zaključno sa 10.12.2013. godine. U nastavku su propozicije natjecanja...

Start A2 lige

Objavljeno: 19.10.2013.

Danas starta A2 liga zapad. Iako je odlukom UO HKS-a već unaprijed odlučeno da nijedna momčad neće napustiti ligu zbog plasmana, pet momčadi sa istarskog poluotoka pokušat će ostvariti što bolje rezultate i tako razveseliti mlađi naraštaj u svojim klubovima koji u prvim momčadima vide svoje uzore. Uz Stoju, Pulu 1981, Ghia staff i Rovinj, nakon nekoliko godina u A2 ligi nastupa i momčad iz Poreča, koje uz 5 ekipa sa riječkog područja (Škrljevo, Crikvenica, Kastav, Zamet i Opatija) te Karlovac koji će od ove sezone nastupati u našoj A2 ligi.

Pula 1981 bolja od Ghia staffa

Objavljeno: 17.10.2013.

U drugoj utakmici polufinala Kupa K. Ćosića KK Pula 1981 je bila bolja od pazinskog KK Ghia staffa rezultatom 84-54, tako da ćemo u finalu gledati ogled dva pulska kluba.
    U utakmici dvorane OŠ Sv. Petra u šumi nakon ujednačene prve četvrtine, sve kreće na mlin puljanima koji se odvajaju na poluvremenu na +16 razlike, što odmah početkom 3. četvrtine i potvrđuju odlazeći na nedostižnih 26 razlike.

Stoja prvi finalist

Objavljeno: 14.10.2013.

Stoja je u utakmici polufinala Kupa K. Ćosića pobjedila na gostovanju Rovinj rezultatom 111-40 i plasirala se u završnicu. Bila je to utakmica u kojoj od samog početka nije bilo rezultatske neizvjesnosti, jer i klubovi ove sezone započinju A2 ligu sa potpuno različitim stajalištima, KK Stoja će pokušati ostvariti najbolji mogući plasman, dok će KK Rovinj koji je ove sezone ostao bez glavnih prošlogodišnjih igrača (Bezmalinović u KK Istra i Kordiš u KK Stoja) morati biti zadoboljan ako izbjegnu posljednju poziciju u A2.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 Next >>