Prva ženska liga // 21. kolo
ŽKK Pula - Podravac Gigant 84 - 71
Prva muška liga // 20. kolo
Kvarner 2010 - Dubrovnik 84 - 116
Zapruđe - Universitas 71 - 72
Rudeš - Ribola Kaštela 88 - 97
Jazine Arbanasi - Sonik Puntamika 60 - 94
Đakovo - Agrodalm 81 - 82
Pula 1981 - Dubrava 71 - 75
Druga liga Zapad // 19. kolo
Jadranka - Rudar 73 - 74
Rovinj - Krk 61 - 72
Kastav - Stoja 87 - 78
Kraljevica - FSV 75 - 77
Pazin - Crikvenica 87 - 68
MŽ Juniori // 10. kolo
Zamet - Pazin 61 - 84
Kvarner 2010 - FSV 97 - 77
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 10. kolo
Crikvenica - FSV 73 - 71
Stoja - Pazin 111 - 75
MŽ Dječaci // 3. kolo
FSV - Kastav 28 - 49
Crikvenica - Stoja 47 - 106
ŽL Juniori // 9. kolo
Pazin - Fažana 115 - 56
MŽ Predkadetkinje // 2. kolo
FSV - Otočac 73 - 24
Rovinj - Otočac 54 - 26
FSV - Gospić 73 - 33
Rovinj - Gospić 65 - 40
ŽL Kadeti // 10. kolo
Rudar - Stoja 48 - 106
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Pula 1981 - Pazin 56 - 94
Stoja - Umag 88 - 31
Oliva - Rovinj 55 - 62
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 9. kolo
Umag - Poreč 32 - 49
Pazin - Pula 1981 33 - 40

Najava utakmica

23.03.2019. 18:00h
Pula 1981 - Kvarner 2010
(Prva muška liga)
23.03.2019. 19:30h
Rudar - Šanac
(Druga liga Zapad)
24.03.2019. 18:00h
Stoja - Rovinj
(Druga liga Zapad)

Parovi Pattinaggio basket kupa 2012.

Objavljeno: 11.12.2012.

{nl}
U prostorijama Caffe bara Pattinaggio izvučeni su parovi Pattinaggio basket kupa 2012. Ekipe podijeljene u 5 grupa odigrati će međusobno, a dvije najbolje dobiti će prigodu za nastavak u ovom natjecanju.

Izvlačenje parova Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 10.12.2012.

{nl} Izvlačenje parova Pattinaggio basket kupa održati će se sutra (utorak 11.12.2012.) u Caffe baru Pattinaggio s početkom u 19.00 sati.

Propozicije Pattinaggio basket kupa 2012

Objavljeno: 26.11.2012.

{nl}

PROPOZICIJE TURNIRA “PATTINAGGIO BASKET KUP 2012”


Na turniru može sudjelovati neograničen broj momčadi koji se pravovremeno prijavi i izvrši uplatu od 400,00 KN na žiro račun 2500009-1101012827 Košarkaškog saveza Istarske županije, Pula, Marulićeva 4 s naznakom za “PATTINAGGIO BASKET KUP 2012”.

Sve troškove boravka i puta u svezi odigravanja snose momčadi samostalno u vlastitom trošku.

Otvorene prijave za Pattinaggio basket kup 2012

Objavljeno: 26.11.2012.

{nl}
Izvršni dopredsjednik Košarkaškog saveza Istarske županije Slobodan Jovanović - Đole i tajnik Robert Fabijanić na današnjoj press konferenciji upoznali su medijske kuće sa ciljevima i programom ovogodišnjeg Pattinaggio basket kupa 2012 koji će se od 15-23.12.2012. godine održati u dvorani SC Mirna u Puli.

Na zajedničkoj pressici sa KK Stoja (kup Stoja - Sonic Puntamika) rečeno je kako će se ove godine turnir odigrati preliminarno po grupama, ovisno o broju ekipa, a trebao bi okupiti od 12-16 ekipa najviše iz Pule, ali i ostalih istarskih gradova.
press03.JPG

Stoja protiv Puntamike u kupu

Objavljeno: 26.11.2012.

{nl}
U srijedu će Stoja ugostiti zadarsku Sonic Puntamiku u 2. fazi Kupa Krešimira Ćosića. Prošlogodišnji prvoligaš koji je trenutno bez poraza u prvenstvu, a dolazi nakon pobjede u derbiju protiv Šibenika, nada se da će preko Stoje uspjeti doći do novog trijumfa i dočekati uključenje A1 ligaša u ovom natjecanju.

Kup K. Ćosića

Objavljeno: 20.11.2012.

Stoja će biti domaćin momčadi Puntamike u 2. fazi natjecanja Kupa K.Ćosića. Kako je u prostorijama HKS-a odredio ždrijeb, pulska momčad će druge srijede (28.11.2012.) s početkom u 17.00 sati ugostiti trenutno vodeću momčad A2 lige juga i pružiti nam zanimiljivu utakmmicu u dvorani Stoja.{nl}

Sjever - Jug veterana

Objavljeno: 16.10.2012.

{nl} Kao i svake godine prije početka nove sezone, u Puli je odigrana utakmica ekipa Sjevera i Juga, a kao uvod u novu sezonu koja će ponovno brojati 8 ekipa, jer ligu napušta prošlogodišnji prvak Bistro Sydney, a dolaze veterani porečke Istre.

JUG - SJEVER 89-79 (19-23, 24-17, 20-17, 26-22)
Pula. Dvorana SC Mirna. Gledatelja 10.
Suci: Gadžić (Pula) i Mićić (Marčana)
JUG: Pavičić 10, Štifanić 10, Rušin 4, Čulić 8, Ilijić 4, Perković 21, Sindičić 7, Green 6, Škoro 19.
SJEVER: Mehora 13, Jurković 15, Drnić, Nimčević 7, Gorin 3, Finderle 14, S. Grižon 25, D. Grižon 2.


vet.sj.jug.01.jpg

Stoja pobjednik kupa

Objavljeno: 15.10.2012.

U finalnom dvoboju Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju Stoja je očekivano bila bolja od domaćeg Ghia staffa. Pazinjani su pružili dobar otpor tijekom cijele utakmice i još jednom pokazali da neće lako ostaviti bodove na svom terenu u A2 ligi koja započinje ovog vikenda. Stoja je predvođena iskusnim Mezulićem i Belinom uz Ceranju i novim pojačanjem A. Percanom rutinski utakmicu privela kraju i očekuju predstavnika iz Primorsko-goranske županije u utakmici za pobjednika regije.

Ghia staff bolja od porečke Istre

Objavljeno: 09.10.2012.

{nl} Nakon Stoje saznali smo ime i drugog finalista kupa, a to je Ghia staff koji je kao domaćin bio bolji od porečke Istre rezultatom 75-55. Porečani su se držali dobro cijelo poluvrijeme, a onda je uslijedio pad koncentracije i ipak, bolje uigrana i pripremljena momčad iz Pazina je znala iskoristiti slabosti suparnika do uvjerljive pobjede.
Ghia staff će tako i po treći puta biti domaćin u ovogodišnjem kupu u petak 12.10. u malo ranijem terminu od uobičajenog od 18.00 sati, naravno u dvorani Kolegija klasične gimnazije.

Stoja bolja od Pule 1981

Objavljeno: 08.10.2012.

{nl}
Košarkaši Stoje su, prema očekivanjima, svladali gradskog rivala Pulu 1981 u ogledu 2. kola Kupa Istarske županije, odigranom u Pattinaggiu.

Lišeni pomoći ozlijeđenih Sijamhodžića, Krizmana i Rakića, domaći "klinci" odolijevali su 15-ak minuta, a onda se kvalitetnija družina sa Stoje počela rezultatski odljepljivati sve do konačnih 65:92.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 146
Kostić Matej (Stoja) 104
Jakšić Marin (Stoja) 101
ŽL Kadeti
Klarić Luka (Rovinj) 221
Zuber Zinn (Pula 1981) 204
Maurel Egon (Umag) 166
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 197
Poretti Gabriel (Rovinj) 144
Fabris Erik (Umag) 140
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 123
Puniš Dario (Poreč) 105
Sironić Toni (Pazin) 99