Prva ženska liga // 21. kolo
ŽKK Pula - Podravac Gigant 84 - 71
Prva muška liga // 20. kolo
Kvarner 2010 - Dubrovnik 84 - 116
Zapruđe - Universitas 71 - 72
Rudeš - Ribola Kaštela 88 - 97
Jazine Arbanasi - Sonik Puntamika 60 - 94
Đakovo - Agrodalm 81 - 82
Pula 1981 - Dubrava 71 - 75
Druga liga Zapad // 19. kolo
Jadranka - Rudar 73 - 74
Rovinj - Krk 61 - 72
Kastav - Stoja 87 - 78
Kraljevica - FSV 75 - 77
Pazin - Crikvenica 87 - 68
MŽ Juniori // 10. kolo
Zamet - Pazin 61 - 84
Kvarner 2010 - FSV 97 - 77
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 10. kolo
Crikvenica - FSV 73 - 71
Stoja - Pazin 111 - 75
MŽ Dječaci // 3. kolo
FSV - Kastav 28 - 49
Crikvenica - Stoja 47 - 106
ŽL Juniori // 9. kolo
Pazin - Fažana 115 - 56
MŽ Predkadetkinje // 2. kolo
FSV - Otočac 73 - 24
Rovinj - Otočac 54 - 26
FSV - Gospić 73 - 33
Rovinj - Gospić 65 - 40
ŽL Kadeti // 10. kolo
Rudar - Stoja 48 - 106
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Pula 1981 - Pazin 56 - 94
Stoja - Umag 88 - 31
Oliva - Rovinj 55 - 62
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 9. kolo
Umag - Poreč 32 - 49
Pazin - Pula 1981 33 - 40

Najava utakmica

23.03.2019. 18:00h
Pula 1981 - Kvarner 2010
(Prva muška liga)
23.03.2019. 19:30h
Rudar - Šanac
(Druga liga Zapad)
24.03.2019. 18:00h
Stoja - Rovinj
(Druga liga Zapad)

Niko Travica u reprezentaciji

Objavljeno: 08.08.2012.

{nl}

Iz Hrvatskog košarkaškog saveza 20. srpnja 2012. na klupsku adresu KK Pula 1981 stigao je poziv za pripreme predkadetske Hrvatske reprezentacije godište 1998. za Niku Travicu, mladog košarkaša Pule 1981.

Pripreme reprezentacije održati će se u Velikoj od 08. do 15. kolovoza 2012. godine, pod vodstvom trenera Nenada Kukića, nakon čega će selekcija otputovati na Međunarodni turnir u Sloveniju, točnije u Slovenj Gradec, priopćeno je iz Košarkaškog kluba Pula 1981.


Treninzi reprezentacije

Objavljeno: 06.08.2012.

Raspored treninga A Reprezentacije Hrvatske (dvorana Žatika u Poreču):
{nl}
{nl}
obavještavamo sve zainteresirane trenere iz {nl}istarskih klubova da su treninzi Reprezentacije Hrvatske otvoreni za sve naše {nl}trenere.
{nl}
Treninzi se održavaju u dvorani Žatika u Poreču sa {nl}slijedećim rasporedom:
{nl}
06.08. - od 18.00-20.30 sati
{nl}
07.08. - od 10.00-12.30 i 18.00-20.30 {nl}sati
{nl}
08.08. - od 10.00-12.30
{nl}
09.08. - od 10.00-12.30

Treninzi Reprezentacije Hrvatske otvoreni za sve trenere iz istarskih klubova.

Hrvatska - Italija u Poreču

Objavljeno: 06.08.2012.

U sklopu priprema A selekcije Hrvatske košrkaške reprezentacije koje će se održati od 06.-10.08. u Poreču, naša reprezentacija odigrat će dvije utakmice protiv Reprezentacije Italije u srijedu 08.08. u Trstu i u Porečkoj Žatici u četvrtak 09.08.2012. godine.
Utakmica u Poreču započinje u 20.00 sati, a prenost će je i televizijska postaja SportKlub.
{nl}{nl}{nl}

Aktivnosti u Poreču

Objavljeno: 11.07.2012.

Sukladno{nl}''Ljetnom planu i programu rada košarkaškog kluba Istra Poreč'', počeli su{nl}upisi u mušku i žensku školu košarke kluba (dječaci i djevojčice godišta{nl}1997-2006), pripremljena je organizacija basket turnira (3 na 3) i pokrenuta je{nl}aktivna prezentacija kluba u zajednici. {nl}{nl}{nl}

Puntižela 2012 uspješno završena

Objavljeno: 03.07.2012.

{nl}
Ovogodišnji kamp na Puntiželi okupio je ukupno 42 igrača, od toga 5 igračica, a radom je rukovodio i ove godine g. Andrej Tesla iz Zagreba, uz pomoć Ivana Đukića, Antuna Tomić, Igora Valića, Mikoša Milekića, Matije Lukića, Željka Despića, Bojana Banković i Luke Božića.
Zbog većeg broja igrača, radilo se u dvije smjene od 07.30 i 09.00 ujutro, te 17.30 i 19.00 popodne, što je rezultiralo kvalitetnijim radom na terenu.
kamp_03.jpg

Održan trenerski seminar i skupština KSIŽ

Objavljeno: 03.07.2012.

{nl}
U petak 29.06. u Domu sportova Mate Parlov u sklopu Ljetnog kampa na Puntiželi održan je trenerski seminar na kojem su predavali gospoda Andrej Tesla iz KK Zagrebi Igor Valić iz KK Stoja. Pred 15-taj trenera obrađene su teme načina selekcioniranja igrača (predavanje održao g. Tesla), te programiranje i planiranje mlađih kategorija (g. Valić).
{nl}{nl}seminar.treneri.jpg

Skupština saveza 29.06.

Objavljeno: 28.06.2012.

Sutra (petak 29.06.) u prostorijama Doma sportova Mate Parlov s početkom u 20.30 sati održat će se redovna sjednica skupštine Košarkaškog saveza Istarske županije na kojoj će se izjestiti o ostvarenom planu rada i financijama u 2011. godini, te planu do kraja tekuće godine.
{nl}{nl}{nl}

Trenerski seminar

Objavljeno: 28.06.2012.

{nl} Sutra (petak, 29.06.) s početkom u 18.00 sati u Puli održat će se trenerski seminar za trenere istarskih klubova sa slijedećima temama:

1. Selekcija igrača - predavač A. Tesla

2. Programiranje u planiranje mlađih kategorija - predavač g. I. Valić


Pečenjara Porat prvaci gradske lige

Objavljeno: 25.06.2012.

Momčad Pečenjara Porat pobjednik je ovogodišnje gradske lige u košarci. grad2.jpg
U posljednjoj utakmici koja je odlučivala o ukupnom poretku Fažana nije pokazala snagu iz prvoga dijela lige kada su umalo pobijedili ekipu Pečenjare Porat. Hadžić (18 koševa) i Čečur (16) dovode svoju ekipu do sedme pobjede i naslova. Više na stranicama saveza...

{nl}grad1.jpg

Kamp Puntižela 2012

Objavljeno: 21.06.2012.

Kao i svake godine, Košarkaški savez istarske županije i ove godine održati će košarkaški kamp na Puntiželi namijenjen za igrače i igračice mlađuh uzrasnih kategorija. U kategoriji dječaka okupiti će se igrači 1997./98., te 1999/2000. godišta, dok je za djevojke kamp za 1997/98.


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 146
Kostić Matej (Stoja) 104
Jakšić Marin (Stoja) 101
ŽL Kadeti
Klarić Luka (Rovinj) 221
Zuber Zinn (Pula 1981) 204
Maurel Egon (Umag) 166
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 197
Poretti Gabriel (Rovinj) 144
Fabris Erik (Umag) 140
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 123
Puniš Dario (Poreč) 105
Sironić Toni (Pazin) 99