Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // 12. kolo
Umag - Pazin 52 - 92
Fažana - Rudar 63 - 51
ŽL Predkadeti // 14. kolo
Oliva - Pazin 54 - 77
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25
Pazin - Umag 63 - 10

Najava utakmica

OLIVA i STOJA u finalu dječaka

Objavljeno: 20.05.2012.

Kao što se i očekivalo, OLIVA i STOJA plasirali su se u finale ovogodišnje Lige dječaka KSIŽ pobjedama nad Ghia staff-om i Pulom 1981.
Finale će se odigrati u nedjelju u organizaciji KK Oliva.

Rezultati polufinala:

OLIVA - GHIA STAFF 43-27 (8-9, 10-8, 13-2, 12-8)

STOJA - PULA 1981 55-24 (16-8, 9-8, 18-5, 12-3)

{nl}{nl}{nl}

Pobjeda protiv domaćina

Objavljeno: 20.05.2012.

U posljednjem kolu PF RH predkadeti Stoje nadvisili su domaćina Radnika iz Križevaca rezultatom 77-57 i tako se pobjedom oprostili od turnira.

RADNIK - STOJA 57-77 (9-20, 10-14, 15-14, 23-29)
RADNIK: Nemec 11, Kulko 2, Horvat, Biondić, Vragović 9, Tomas 14, Saško, Kolarić 3, Krhac, Anđelić, Stefun 4, Erhatić.
I. STOJA: Pajković, Pajazetović, Dubroja, Bulešić 24, Hećimović, Kaljić, Drobnjak 2, Budisavljević 2, Perković 31, Delić 6, L. Pajković 10, Lonzar.
{nl}{nl}{nl}

Splićani prejaki

Objavljeno: 19.05.2012.

Splićani su ipak bili prejaki za predkadete Stoje u 3. kolu polufinala RH.


STOJA - SPLIT 58-89 (11-35, 20-18, 16-21, 11-15)
Križevci. Suci: Turkalj i Huzjak.
STOJA: I. Pajković, Pajazetović, Dubroja 6, Bulešić 10, Hećimović 2, Kaljić, Drobnjak, Budisavljević, Perković 19, Delić 8, L. Pajković 11, Lonzar 2.
SPLIT: Batinić 2, Kokan 1, Kalajžić 11, Kotrulja 26, Jakoliš 6, Čizmić 10, Omrčen 3, rakelić, Zadro 21, Marić, Rebić, Španjić 9.
{nl}{nl}{nl}

Stoja blizu pobjede

Objavljeno: 18.05.2012.

{nl} U 2. utakmici na PF turniru za predkadete Stoja je izgubila od Dubrave rezultatom 68-63.

DUBRAVA - STOJA 68-63 (13-18, 24-14, 20-11, 11-19)
Suci: Turkalj i Huzjak
DUBRAVA: Maloča 16, Mikulić 6, Jurčević 4, Filić 14, Papić, Benčak, Krajačić, jolić 5, Gašpar, Soprek 9, Kos 15.
STOJA: lonzar, Pajazetović, Dubroja 8, Bulešić 23, Hećimović 2, Kaljić, Drobnjak, Budisavljević, Perković 12, Delić 5, Pajković 13, Vitorović.

Stoja - Rudeš 66-81

Objavljeno: 17.05.2012.

U prvoj utakmici Poluzavršnog turnira RH za predkadete Stoja nije uspjela iznenaditi zagrebački Rudeš, u slijedećem kolu igraju protiv Dubrave.

STOJA - RUDEŠ 66-81 (16-23, 19-21, 18-14, 13-23)
Suci: Turkalj i Huzjak
STOJA: I. Pajković, Pajazetović, Dubroja 9, Bulešić 10, Hećinović 2, Kaljić, Drobnjak, Budisavljević, Perković 28, Delić 2, L. Pajković 15, Vitorović.
RUDEŠ: Soldo, Nikić, Cvitanović, Nakić, Jurić 22, Savić 5, Tomić 9, Biondić, Rebić 5, Majić 6, Ljubičić 11, Skorupan 21.
{nl}{nl}{nl}

Stoja starta na poluzavršnici

Objavljeno: 16.05.2012.

Danas u 17.00 sati predkadeti Stoje otvaraju poluzavršnicu turnira u Križevcima. Nadamo se da će već u prvoj utakmici pokazati dobro raspoloženje i igru protiv zagrebačke Rudeši.{nl}{nl}{nl}

Trenerski seminar u Rijeci

Objavljeno: 16.05.2012.

{nl}


obavještavamo Vas da će se regionalni seminar za trenere regije Zapad održati

dana 01.06.2012. (petak), u Rijeci, dvorana "NAFTA", S. V. Čiće 13, sa početkom u 17.00 sati.

Prisustvovanje seminaru je preduvjet za ishodovanje trenerske licence u sezoni


Fažana pružila dobar otpor

Objavljeno: 15.05.2012.

U 1. utakmici polufinala predkadeta I.Ž. Stoja je pobjedila domaću Fažanu rezultatom 69-63.
Zbog odlaska na Polufinalni turnir prvenstva Hrvatske za predkadete trener Kauzlarić je poštedio pojedine igrače, što je utakmicu polufinala napravilo rezultatski zanimljivom.

FAŽANA - STOJA 63-69 (15-14, 13-24, 14-14, 21-17)
Fažana. Dvorana OŠ Fažana. Gledatelja 50.
Suci: Đuraki i Maurel (oba Pula)
FAŽANA: Zrnić 30, Rendulić 5, Kovačević, Ljubić 4, Mikelić, Ivis 5, Beriša 19, Pavlić, Vaja.
STOJA: Delić 14, Pajazetović 4, Lonzar 2, Jeromela, Perković 17, Kaljić, Dubroja 10, Budisavljević 2, belas, Drobnjak 8, Rosanda, Vitorović 12.
{nl}

Kadeti Pule 1981 prvaci

Objavljeno: 15.05.2012.

{nl} Kadeti KK Pula 1981 pobjednici su ovogodišnje Kadetske lige KSIŽ. Oni su u zaminiljivoj i neizvjesnoj završnici pred 100-tinjak gledatelja pobjedili vršnjake sa Stoje rezultatom 66-60. Iako se Pula 1981 u 2. četvrtini uspjela odvojiti na 9 razlike, kadeti Stoje "zonskom obranom" uspjevaju početkom drugog dijela anulirati rezultat i završiti 3. četvrtinu vodstvom od 4 razlike. Četvrtu četvrtinu P. Grašo vraća prednost svoje momčadi sa 3 uzastopne trice, a Stoja bez Koljanina ne uspjeva napraviti još jedan preokret, pa Pula 1981 zasluženo slavi.kad.graso.jpg
Treneri su izabrali Petra Grašu kao najboljeg igrača završnog turnira.




U utakmici za 3. mjesto Ghia staff je bio bolji od Rovinja rezultatom 95-50.

U finalu Pula 1981 i Stoja

Objavljeno: 15.05.2012.

Kako je bilo i za očekivati, u finale su se plasirale pulske momčadi Pula 1981 i Stoja. Pula je već nakon prve utakmice ušla u finalnu utakmicu , dok je Stoja ipak morala odigrati dobru utakmicu na domaćem terenu protiv Ghia staffa.

Rezultati 2. utakmica polufinala:

PULA 1981 - ROVINJ 94-54 (18-12, 24-14, 32-8, 20-20)
STOJA - GHIA STAFF 95-59 (18-17, 22-16, 20-8, 35-18)
{nl}{nl}{nl}

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 302
Klarić Luka (Rovinj) 251
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Poretti Gabriel (Rovinj) 228
Fabris Erik (Umag) 214
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 104
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 74
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 139
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 100