Rudar - Poreč 53 - 64

Najava utakmica

Stoja pobjednik kupa

Objavljeno: 16.09.2016.

Stoja je u finalu Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju pobjedila domaćina Pulu 1981 rezultatom 60-82. U utakmici sa dosta grešaka u igri, naročito početkom utakmice, Stoja je kontrolirala utakmicu i u svakoj četvrtini lagano povećavala prednost. Pula 1981 se stalno vraćala na nekoliko koševa zaostatka pa je na trenutke djelovalo da ćemo ući u zadnju četvrtinu sa neznatnim zaostatkom domaćina, ali Stoja je sigurnom igrom u napadu i obrani završila na +22.

Pula 1981 bolja od Ghia staffa

Objavljeno: 09.09.2016.

{nl} Pula 1981 je u utakmici polufinala Kupa K. Ćosića za Istarsku županiju pobjedila pazinki Ghia staff rezultatom 78-47.
Bila je to utakmica u kojoj su svi igrači obje momčadi ušle u igru, a poslužila je ekipama da nakon početnih priprema krenu sa uigravanjem. Domaćin je nastupio sa potpuno pomlađenim sastavom (osim kapetana Jerka Ćusa) koji nije uspio parirati gostima iz Pule, koji su se pojačali u odnosu na prošlu sezonu igračima: Ante Božić, Bruno Šoba i Marin Đugum.

U petak izvlačenje kupa

Objavljeno: 31.08.2016.

Obavještavamo vas da će se izvlačenje parova kupa K. Ćosića za Istarsku županiju održati u Puli, 02.09.2016. godine (PETAK) s početkom u 10.00 sati u prostorijama KSIŽ.{nl}{nl}Slijedeće momčadi su prijavile svoje sudjelovanje u kupu:{nl}{nl}1. GHIA STAFF{nl}2. PULA 1981{nl}3. STOJA{nl}{nl}Termini odigravanja:{nl}{nl}1. kolo - 06/07.09.2016.{nl}2. kolo (finale) - između 10-14.09.2016.{nl}{nl}Do 15.09.2016. godine potrebno je dostaviti pobjednika kupa za regiju Zapad.{nl}{nl}{nl}

U kampu više od 40 polaznika

Objavljeno: 28.06.2016.

Ovogodišnji ljetnikošarkaški kamp u Puli okupio je 40-ak polaznika muške populacije od 2001-2004. godišta.

Igrači su marljivim radom sedam dana i ukupno 13 treninga radili na poboljšanju elemenata košarkaške igre tehničkog tipa, od vođenja, dodavanja, šutiranja, odnosno, radilo se i na usavršavanju specifičnih motoričkih sposobnosti u košarkaškoj igri.

Košarkaški kamp u Puli

Objavljeno: 19.06.2016.

Sutra ujutro s početkom u 08.00 sati započinje košarkaški kamp Košarkaškog saveza Istarske županije, na kojem će od ponedjeljka do nedjelje dvaput snevno raditi polaznici kampa rođeni 2001-2004. godine.
Kampom će rukovoditi voditelj omladinoskog pogona KK Zagreb sa kojim naš savez već duže vrijeme uspješno surađuje, a djeca koja su mjestom boravka izvan Pule, biti će smještena u pulskom učeničkom domu.
{nl}{nl}{nl}

Hrvatska reprezentacija u Istri

Objavljeno: 18.06.2016.

Hrvatska A košarkaška reprezentacije će, u sklopu priprema za predstojeće kvalifikacijske utakmice za Olimpiske igre, odigrati dvije utakmice u Istri i to u Novigradu 20.06. (ponedjeljak) protiv Kanade i 26.06. (nedjelja) u Pazinu protiv Češke republike.
Obje utakmice započinju u 20.00 sati.

Pula 1981 pobjednik kadetske lige KSIŽ

Objavljeno: 09.06.2016.

{nl}
U uzbudljivoj utakmici finala između Stoje i Pule 1981 koja je obilovala stalnim preokretima vodstva, više smirenosti na kraju su imali igrači Pule 1981 predvođeni Lukom Ćosićem do konačne pobjede od 81-73. U utakmici za 3. mjesto

Ghia staff pobjednik Lige dječaka KSIŽ

Objavljeno: 07.06.2016.

{nl} Zanimljivu i neizvjesnu utakmicu odigrali su Ghia staff i Stoja u finalnoj utakmici Lige dječaka KSIŽ koja se ovog vikenda odigrala u Pazinu. Iako se utakmice lige dječaka igraju 4x7 minuta ukupno 98 koševa koliko su postigle ove momčadi svakako pokazuje kako se igralo brzo precizno. Do konačnih 50-48 za Ghia staff došlo je u posljednjoj minuti, kada se domaćini odvajaju na +5 i zadržavaju prednost do kraja utakmice.

Završnica kadeta

Posljednja završnica ovogodišnjih liga biti će u kategoriji kadeta, koje se igra na Stoji.
S početkom u 18.00 sati Ghia staff će odigrati protiv Poreča, dok će u 20.00 sati domaćin Stoja odigrati sa Pulom 1981. U prve dvije utakmice svatko je pobjedu ostvario na gostujućem terenu, a obzirom da su obje utakmice završile malom razlikom, očekujemo zanimiljivu završnicu.

Cedevita prva na završnici u Pazinu

Objavljeno: 31.05.2016.

{nl}
U Pazinu je nakon dva dana završeno prvo prvenstvodržave u mini košarci. {nl}Prvak je Cedevita koja je u posljednjoj utakmici bila bolja od Zadra. Odlučila {nl}je njihova smirenost u prvoj i drugoj četvrtini kada su tricama preokrenuli {nl}rezultat. Treća četvrtina pripala je Zadranima i poveli su i u četvrtoj ali {nl}Cedevita ponovno preokreće zakonačnu pobjedu. U polufinalu su prethodno {nl}Cedevita bila uvjerljiva sa Križevcima, a Zadar sa Osječkim sokolom.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 Next >>