Prva muška liga // 13. kolo
Agrodalm - Borovo 101 - 71
Pula 1981 - Rudeš 69 - 65
Grafičar - Kvarner 2010 104 - 89
Šanac Karlovac - Istrauni 79 - 85
Universitas - Podravac 97 - 73
Bosco - Gorica 71 - 86
Prva ženska liga // 15. kolo
ŽKK Pula Črnja tours - Šibenik 82 - 66
Trešnjevka 2009 - Ragusa 47 - 46
Medveščak - Plamen-Požega 73 - 47
Druga muška liga - Zapad // 12. kolo
Rudar - Kastav 77 - 78
Pazin - Krk 63 - 85
Crikvenica - Rovinj 79 - 69
MŽL Juniori // 7. kolo
Škrljevo - Pula 1981 94 - 73
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 7. kolo
FSV - Kvarner 2010 72 - 79
Stoja - Kastav 86 - 49
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // 7. kolo
Rovinj - Fažana 83 - 48
Pula 1981 - Istrauni 94 - 76
Kadeti // 6. kolo
Pazin II - Rovinj 69 - 52
Istrauni - Fažana 32 - 76
Kadeti - za prvaka // 1. kolo
Stoja - Pula 1981 69 - 82
Predkadeti // 7. kolo
Novigrad - Pazin 83 - 74
Umag - Rovinj 100 - 64
Oliva - Rudar 27 - 40
Predkadetkinje // 6. kolo
Rudar - Rovinj 27 - 58
Dječaci gupa A // 8. kolo
Pula 1981 - Oliva 40 - 21
Dječaci gupa B // 8. kolo
Novigrad - Fažana 30 - 55
Umag - Pazin II 24 - 31
Veterani // 9. kolo
Pazin - Rudar 63 - 70
Pula 1981 - Poreč 99 - 85

Najava utakmica

Kadeti Pule 1981 na poluzavršnici

Objavljeno: 06.05.2010.

Kadeti KK Pula 1981 izborili su plasman na Poluzavršnicu kadetskog prvenstva svladavši KK Jadran iz Rijeke u produžetku rezultatom 91-88.
U finalu međužupanijske lige za kadete u tzv. "majstorici" na neutralnom terenu u Sv. Petru u šumi, dvije najbolje momčadi regionalne lige odigrali su najzanimljiviju utakmicu prvenstva koja je završila u stilu finala NLB lige, pogotkom Milekića sa svoje polovice igrališta.
{nl}{nl}

Juniorke ŽKK Pula na poluzavršnici

Objavljeno: 04.05.2010.

Juniorke ŽKK Pula će od 07-09.05.2010. godine u Zagrebu odigrati poluzavršni turnir u kojem će prve dvije momčadi steći pravo nastupa na finalnom turniru.
Prema riječima vodstva kluba, plasman u završnicu će biti dosta teško ostvariv, zbog ozljede reprezentativke Nine Premasunac, čiji je nastup na turniru upitan.
Za plasman u finale će osim ŽKK Biska Pula pokušati izboriti još domaćin turnira Medveščak, te Zadar i Jolly JBS Šibenik.
{nl}{nl}

Juniorska selekcija Istre četvrta

Objavljeno: 03.05.2010.

{nl}Košarkaši "Hemofarm Stada" pobjednici su šestog izdanja juniorskog memorijala "Josip Joža Sever - 2010". Momčad iz Vršca do tog je naslova došla trijumfom izborenim u uzbudljivoj završnici nad svojim vršnjacima iz ljubljanske "Union Olimpije".

6. memorijal Joža Sever

Objavljeno: 29.04.2010.

{nl}
Od petka do nedjelje u Puli će se odigrati 6. po redu memorijal Josip Joža Sever u organizaciji KK Pula 1981.
Ove godine će po prvi puta umjesto domaćina Pule 1981 nastupiti Juniorska selekcija Istarske županije, koju će voditi trenerski dvojac Edin Hadžić i Vlatko Martinović.
{nl}memorijal_zajedno.jpg

Selkcija Istre 98. pobjednik završnice

Objavljeno: 25.04.2010.

{nl}
Selekcija Istre 98. godišta pobjednik je završnog turnira koji se danas odigrao u Puli.
Zbog nedolaska momčadi Pordenone, dogovoreno je da se završni turnir odigra svako sa svakim, pa su u prvoj utakmici turnira naši igrači svladali Kastav rezultatom 65-33.
U drugoj utakmici Grosuplje je također bilo bolje od momčadi Kastva 52-36), pa je, prema očekivanju, uslijedio finalni ogled Selekcije Istre i slovenskog Grosuplja.
Nakon početnog vodstva ...

06_sel.istre.jpg

Pordenone ne dolazi na završni turnir

Objavljeno: 24.04.2010.

Iako je sve već bilo dogovoreno, momčad Pordenone je otkazao dolazak na finalni turnir koji će se sutra odigrati u Puli.
Zbgo toga će sutra preostale tri momčadi (Selekcija Istre, Grosuplje i Kastav) odigrati po sistemu svako sa svakim koje će izlučiti ovogodišnjeg pobjednika Alpe adria lige za 98. godište
{nl}{nl}

Završnica Alpe adria 98.

Objavljeno: 22.04.2010.

U nedjelju 25-04-2010. g. u dvorani Stoja u puli odigrat će se završnica alpe adria lige BCAA za 98. godište.
Uz Selekciju Istre, pravo nastupa izborili su još i Grosuplje, Kastav, te Pordenone, a s pravom se možemo nadati ulasku u finale, jer smo u ranijem periodu već pobjeđivali Pordenone sa kojima ćemo odigrati polufinalnu utakmicu.

{nl}{nl}

Selkcija Istre 98. pobjednik u Balama

Objavljeno: 19.04.2010.

Selekcija Istre 98. godišta pobjednik je posljednjeg ovogodišnjeg turnira koji se jučer odigrao u Balama. U dvije utakmice izabranici trenerskog dvojca Valić - Reljanović očekivano su pobjedili svoje protivnike.
U prvoj utakmici Selekcija Istre lako je pobjedila ŠD Koš - Kopar rezultatom 80-26,
{nl}{nl}

Banjalučani bolji od naše selekcije

Objavljeno: 19.04.2010.

Selekcije Istre 96. godišta jučer je bila domaćin u prijeteljskom ogledu sa vršnjacima Banja Luke. U utakmici koja se odigrala u Puli rezultatom 90-59 pobjedili su banjalučani. Za našu momčad su nastupili:
Radunić 9, Hodžić, Ferenčić, Sedmak 3, Atlija, Kovačević 10, Mohorović, Lamešić 2, Perić 10, Dugandžić, Zorić, Koljanin 25. Treneri: Z. Orbanić i I. Sirotić.
{nl}{nl}

Splićanke u finalu Alpe adria 96.

Objavljeno: 19.04.2010.

{nl}
Splićanke su pobjedom protiv Selekcije Istre ušle u završnicu Alpe adria za cure 96. g..
Sigurnom pobjedom ŽKK Split rezultatom 92-51 pobjedio je našu selekciju i tako, obzirom da se na turniru nije pojavila momčad Medveščak iz Zagreba, stekla pravo nastupa na finalnom turniru koji će se po svojoj prilici održati u Poreču.
Drugoga dana, u prijateljskoj utakmici Selekcije Istre i ŽKK Split, naša selekcija pojačana sa dvije igračice 95. godišta, pobjedila je rezultatom 75-66.

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Next >>