Prva ženska liga // 21. kolo
ŽKK Pula - Podravac Gigant 84 - 71
Prva muška liga // 20. kolo
Kvarner 2010 - Dubrovnik 84 - 116
Zapruđe - Universitas 71 - 72
Rudeš - Ribola Kaštela 88 - 97
Jazine Arbanasi - Sonik Puntamika 60 - 94
Đakovo - Agrodalm 81 - 82
Pula 1981 - Dubrava 71 - 75
Druga liga Zapad // 19. kolo
Jadranka - Rudar 73 - 74
Rovinj - Krk 61 - 72
Kastav - Stoja 87 - 78
Kraljevica - FSV 75 - 77
Pazin - Crikvenica 87 - 68
MŽ Juniori // 10. kolo
Zamet - Pazin 61 - 84
Kvarner 2010 - FSV 97 - 77
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 10. kolo
Crikvenica - FSV 73 - 71
Stoja - Pazin 111 - 75
MŽ Dječaci // 3. kolo
FSV - Kastav 28 - 49
Crikvenica - Stoja 47 - 106
ŽL Juniori // 9. kolo
Pazin - Fažana 115 - 56
MŽ Predkadetkinje // 2. kolo
FSV - Otočac 73 - 24
Rovinj - Otočac 54 - 26
FSV - Gospić 73 - 33
Rovinj - Gospić 65 - 40
ŽL Kadeti // 10. kolo
Rudar - Stoja 48 - 106
ŽL Predkadeti // 9. kolo
Pula 1981 - Pazin 56 - 94
Stoja - Umag 88 - 31
Oliva - Rovinj 55 - 62
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 9. kolo
Umag - Poreč 32 - 49
Pazin - Pula 1981 33 - 40

Najava utakmica

23.03.2019. 18:00h
Pula 1981 - Kvarner 2010
(Prva muška liga)
23.03.2019. 19:30h
Rudar - Šanac
(Druga liga Zapad)
24.03.2019. 18:00h
Stoja - Rovinj
(Druga liga Zapad)

Juniorke startale porazom

Objavljeno: 08.05.2010.

Juniorke ŽKK Biska Pula porazom su startale na Poluzavršnici juniorskog prvenstva Hrvatske.
Naše košarkašice su u prvoj utakmici prvenstva protiv favoriziranog Medveščaka izgubile 65-47, ali bila je to utakmica u kojoj su puljanke ravnopravno odigrale prve tri četvrtine, ali "kratka" klupa bila je razlog poraza, jer opterećene osobnim pogreškama i petom osobnom Jovane Mandić, košarkašice Biske Pule nisu mogle očekivati da iznenade Madveščak.

Kadeti Pule 1981 na poluzavršnici

Objavljeno: 06.05.2010.

Kadeti KK Pula 1981 izborili su plasman na Poluzavršnicu kadetskog prvenstva svladavši KK Jadran iz Rijeke u produžetku rezultatom 91-88.
U finalu međužupanijske lige za kadete u tzv. "majstorici" na neutralnom terenu u Sv. Petru u šumi, dvije najbolje momčadi regionalne lige odigrali su najzanimljiviju utakmicu prvenstva koja je završila u stilu finala NLB lige, pogotkom Milekića sa svoje polovice igrališta.
{nl}{nl}

Juniorke ŽKK Pula na poluzavršnici

Objavljeno: 04.05.2010.

Juniorke ŽKK Pula će od 07-09.05.2010. godine u Zagrebu odigrati poluzavršni turnir u kojem će prve dvije momčadi steći pravo nastupa na finalnom turniru.
Prema riječima vodstva kluba, plasman u završnicu će biti dosta teško ostvariv, zbog ozljede reprezentativke Nine Premasunac, čiji je nastup na turniru upitan.
Za plasman u finale će osim ŽKK Biska Pula pokušati izboriti još domaćin turnira Medveščak, te Zadar i Jolly JBS Šibenik.
{nl}{nl}

Juniorska selekcija Istre četvrta

Objavljeno: 03.05.2010.

{nl}Košarkaši "Hemofarm Stada" pobjednici su šestog izdanja juniorskog memorijala "Josip Joža Sever - 2010". Momčad iz Vršca do tog je naslova došla trijumfom izborenim u uzbudljivoj završnici nad svojim vršnjacima iz ljubljanske "Union Olimpije".

6. memorijal Joža Sever

Objavljeno: 29.04.2010.

{nl}
Od petka do nedjelje u Puli će se odigrati 6. po redu memorijal Josip Joža Sever u organizaciji KK Pula 1981.
Ove godine će po prvi puta umjesto domaćina Pule 1981 nastupiti Juniorska selekcija Istarske županije, koju će voditi trenerski dvojac Edin Hadžić i Vlatko Martinović.
{nl}memorijal_zajedno.jpg

Selkcija Istre 98. pobjednik završnice

Objavljeno: 25.04.2010.

{nl}
Selekcija Istre 98. godišta pobjednik je završnog turnira koji se danas odigrao u Puli.
Zbog nedolaska momčadi Pordenone, dogovoreno je da se završni turnir odigra svako sa svakim, pa su u prvoj utakmici turnira naši igrači svladali Kastav rezultatom 65-33.
U drugoj utakmici Grosuplje je također bilo bolje od momčadi Kastva 52-36), pa je, prema očekivanju, uslijedio finalni ogled Selekcije Istre i slovenskog Grosuplja.
Nakon početnog vodstva ...

06_sel.istre.jpg

Pordenone ne dolazi na završni turnir

Objavljeno: 24.04.2010.

Iako je sve već bilo dogovoreno, momčad Pordenone je otkazao dolazak na finalni turnir koji će se sutra odigrati u Puli.
Zbgo toga će sutra preostale tri momčadi (Selekcija Istre, Grosuplje i Kastav) odigrati po sistemu svako sa svakim koje će izlučiti ovogodišnjeg pobjednika Alpe adria lige za 98. godište
{nl}{nl}

Završnica Alpe adria 98.

Objavljeno: 22.04.2010.

U nedjelju 25-04-2010. g. u dvorani Stoja u puli odigrat će se završnica alpe adria lige BCAA za 98. godište.
Uz Selekciju Istre, pravo nastupa izborili su još i Grosuplje, Kastav, te Pordenone, a s pravom se možemo nadati ulasku u finale, jer smo u ranijem periodu već pobjeđivali Pordenone sa kojima ćemo odigrati polufinalnu utakmicu.

{nl}{nl}

Selkcija Istre 98. pobjednik u Balama

Objavljeno: 19.04.2010.

Selekcija Istre 98. godišta pobjednik je posljednjeg ovogodišnjeg turnira koji se jučer odigrao u Balama. U dvije utakmice izabranici trenerskog dvojca Valić - Reljanović očekivano su pobjedili svoje protivnike.
U prvoj utakmici Selekcija Istre lako je pobjedila ŠD Koš - Kopar rezultatom 80-26,
{nl}{nl}

Banjalučani bolji od naše selekcije

Objavljeno: 19.04.2010.

Selekcije Istre 96. godišta jučer je bila domaćin u prijeteljskom ogledu sa vršnjacima Banja Luke. U utakmici koja se odigrala u Puli rezultatom 90-59 pobjedili su banjalučani. Za našu momčad su nastupili:
Radunić 9, Hodžić, Ferenčić, Sedmak 3, Atlija, Kovačević 10, Mohorović, Lamešić 2, Perić 10, Dugandžić, Zorić, Koljanin 25. Treneri: Z. Orbanić i I. Sirotić.
{nl}{nl}

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 146
Kostić Matej (Stoja) 104
Jakšić Marin (Stoja) 101
ŽL Kadeti
Klarić Luka (Rovinj) 221
Zuber Zinn (Pula 1981) 204
Maurel Egon (Umag) 166
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 197
Poretti Gabriel (Rovinj) 144
Fabris Erik (Umag) 140
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 123
Puniš Dario (Poreč) 105
Sironić Toni (Pazin) 99