Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // 12. kolo
Umag - Pazin 52 - 92
Fažana - Rudar 63 - 51
ŽL Predkadeti // 14. kolo
Oliva - Pazin 54 - 77
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25
Pazin - Umag 63 - 10

Najava utakmica

Započelo prvenstvo za dječake

Objavljeno: 13.02.2008.

{nl} Odigrana su prva 2 turnira ovogodišnje lige...

Veterani

Objavljeno: 28.01.2008.

{nl}{nl}

U razvitku Istarske{nl}košarke važnu ulogu imaju i istarski veterani koji su svojim doprinosom pomogli{nl}pri osnivanju klubova u istarskim gradovima, a i danas su...


ŽKK Pula u 1/8 finala

Objavljeno: 27.01.2008.

U okviru 1/16 Kupa R. Meglaj - Rimac, ŽKK Pula je u Virju pobjedila momčad Podravca rezultatom 110-66.
{nl}{nl}

Selekcija na kraju četvrta

Objavljeno: 30.12.2007.

{nl}PICT029.jpg Selekcija Istarske županije izgubila je utakmicu za 3. mjesto. Bolji su bili igrači iz susjedne županije rezultatom 87-75.
U utakmici koju su primorci vrlo dobro započeli ...

Poraz u polufinalu

Objavljeno: 29.12.2007.

Selekcija Istre izgubila je utakmicu polufinala od Grada Zagreba. Iako možda rezultat 60-103 ne pokazuje pravi odnos snaga ovih dviju momčadi, ipak su zagrebaši bili superiorni, a naši igrači uspjeli su održavati neizvjesnost samo prvu četvrtinu.
{nl}{nl}

ŽKK Pula prva na Božićnom turniru

Objavljeno: 29.12.2007.

Na Božićnom turniru u Poreču u kategoriji 91-92. uz sudjelovanje 4 momčadi ŽKK Krk, ŽKK Pula, slovenske momčadi Konjice i Merkur - Celje, puljanke su uvjerljivo osvojile turnir pobjedivši u sva 3 susreta.
{nl}{nl}

Još jedna pobjeda selekcije

Objavljeno: 28.12.2007.

{nl}
Selekcija Istarske županije 92. uknjižila je još jednu pobjedu i to protiv Osječko - baranjske županije. Ova pobjeda otvara objektivnu mogućnost da zaigramo u polufinalu prvenstva.

POBJEDA I PORAZ SELEKCIJE

Objavljeno: 28.12.2007.

{nl} U drugom danu turnira naša selekcija odigrala je dvije utakmice i napravila veliko iznenađenje pobjedivši Zadarsku županiju 83-71.

Startao turnir selekcija

Objavljeno: 27.12.2007.

{nl}

Jučer je u Crikvenici započeo turnir selekcija 92. godišta. Selekcija Istre otvorila je turnir protiv KK Zagreb (jedini klub koji nastupa) i pokazala je nakon početne nervoze odličnu borbenost i zalaganje.

Igrači i raspored utakmica selekcije

Objavljeno: 21.12.2007.

{nl}Boje Selekcije Istre 92. branit će slijedeći igrači:

1.

KORDIŠ Sandro

KK Rovinj

2.

LONČAREVIĆ David

KK Rovinj

3.

DASKO Nino

KK Stoja

4.

DUNDOVIĆ Ivan

KK Stoja

5.

MALJIĆ Matija

KK Stoja

6.

REFKA Antun

KK Stoja

7.

MLEKUŠ Daren

KK Puris

8.

HEKIĆ Damir

KK Puris

9.

DAUS Tedi

KK Puris

10.

GRAŠO Ante

KK Pula 1981

11.

BOŽIĆ Filip

KK Pula 1981

12.

BELANČIĆ Matija

KK Pula 1981

Treneri: Mikoš Milekić i Branko Panić


<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 Next >>

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 302
Klarić Luka (Rovinj) 251
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Poretti Gabriel (Rovinj) 228
Fabris Erik (Umag) 214
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 104
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 74
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 139
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 100