Prva muška liga // 13. kolo
Agrodalm - Borovo 101 - 71
Pula 1981 - Rudeš 69 - 65
Grafičar - Kvarner 2010 104 - 89
Šanac Karlovac - Istrauni 79 - 85
Universitas - Podravac 97 - 73
Bosco - Gorica 71 - 86
Prva ženska liga // 15. kolo
ŽKK Pula Črnja tours - Šibenik 82 - 66
Trešnjevka 2009 - Ragusa 47 - 46
Medveščak - Plamen-Požega 73 - 47
Druga muška liga - Zapad // 12. kolo
Rudar - Kastav 77 - 78
Pazin - Krk 63 - 85
Crikvenica - Rovinj 79 - 69
MŽL Juniori // 7. kolo
Škrljevo - Pula 1981 94 - 73
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 7. kolo
FSV - Kvarner 2010 72 - 79
Stoja - Kastav 86 - 49
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // 7. kolo
Rovinj - Fažana 83 - 48
Pula 1981 - Istrauni 94 - 76
Kadeti // 6. kolo
Pazin II - Rovinj 69 - 52
Istrauni - Fažana 32 - 76
Kadeti - za prvaka // 1. kolo
Stoja - Pula 1981 69 - 82
Predkadeti // 7. kolo
Novigrad - Pazin 83 - 74
Umag - Rovinj 100 - 64
Oliva - Rudar 27 - 40
Predkadetkinje // 6. kolo
Rudar - Rovinj 27 - 58
Dječaci gupa A // 8. kolo
Pula 1981 - Oliva 40 - 21
Dječaci gupa B // 8. kolo
Novigrad - Fažana 30 - 55
Umag - Pazin II 24 - 31
Veterani // 9. kolo
Pazin - Rudar 63 - 70
Pula 1981 - Poreč 99 - 85

Najava utakmica

Vesna sirevi ponovili prošlogodišnji uspjeh

Objavljeno: 28.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi pobjedom protiv Kostura i pijuna ponovili su prošlogodišnji uspjeh i druga puta zaredom podignuli pehar pobjednika turnira Pattinaggio basket kupa.
Iako su slabo startali (2 poraza iz dvije utakmice), sustav odigravanja im je išo na ruku, jer su najbolji bili kad je najviše bilo potrebno u nokaut fazi. Finalnu utakmicu započeli su odličnom igrom u obrani i napadu i poveli 20-5 što se pokazalo nedostižnom prednošću za Kostur i pijune.

Vesna sirevi bolji od Šijane

Objavljeno: 27.12.2015.

{nl}
Šijana se nije uspjela "osvetiti" Vesna sirevima za prošlogodišnji poraz u polufinalu. Opet su bili bolji lanjski pobjednici predvođeni Matijom Maljićem koji je uz 22 postignuta koša odigrao i odlučnu rolu u obrani svoje momčadi.
U tri preostale utakmice Caffe bar Sirena, Kostur i pijuni i Orašasti plodovi nisu imali većih problema, tako da su parovi današnjih polufinala Vesna sirevi - Caffe bar Sirena i Kostur i pijuni - Orašasti plodovi.

Rezultati 1/8 finala

Objavljeno: 26.12.2015.

{nl}

1. UNI BOYS - ORAŠASTI PLODOVI 52 : 57 (12:24,11:12,17:12,12:9)

Uni boys: Čolo 6 , Šabić, Šegota, Dodik 12, Kesedžić, Jakšić, Vitasović, Pilipović, Jodanović 11 , Maurel K. 19, Tadić 4.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 26, Kovačević 4, Vujić 3, Leverić, Mitrović 4, Mohorović, Vidović, Travica 18, Rade 2.

2. VESNA SIREVI - COK & PANJ 55 : 45 (18:6,10:7,14:11,13:21)

Vesna sirevi: Grubešić, Rakić 8, Minić, Dundović, Đokić 10, Brabić, Dasko 2, Ivis, Bulešić 6, Maljić 24, Kolić 5.

Cok & Panj: Morović 18, Škoro A. 10, Macan, Lukić, Despić 11, Barišić Perkić 2, Škoro Ar. , Hrvatin 4.

Perko i Trehub na pripremama kadetkinja

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}
Barbara Trehub i Anja Perko (ŽKK Pula) će od 02-08.01.2016. godine u Slavonskom brodu sudjelovati na okupljanju ženske kadetske reprezentacije, gdje će se među 20 odabranih kandidatkinja pokušati izboriti među 12 najboljih koje će nastupiti na narednim natjecanjima reprezentacije.

Odigrane posljednje utakmice po grupama

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}Odigrane posljednje utakmice u grupi A, te minibasketu:

1. TNT - COK & PANJ 38 : 34 (10:7,6:11,9:12,13:4)
2. UNI BOYS - KOSTUR I PIJUNI 61 : 60 (8:19,11:8,15:11,18:14,9:8)

MINIBASKET
1. KK FAŽANA - KK PULA 1981 1 10 : 22 (2:6,2:2,2:4,4:10)
2. KK STOJA 1 - KK PULA 1981 2 41 : 25 (12:7,7:4,12:6,10:8)

Termini završnog dana Pattinaggio kupa

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} NEDJELJA 27.12.2015.:


10.00 sati PK ½ finale Pobjednik: ŠIJANA-VESNA SIREVI/A3 - C.b. SIRENA/A2

11.00 sati PK ½ finale Pobjednik: KOSTUR I PIJUNI/PADOBRANCI - DEVALLE-UNIBOYSI/ORAŠASTI PLODOVI

12.00 sati MB Za 3. mjesto Minibasket


Raspored kvalifikacija i četvrtfinala

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} 1/8 finala, PETAK, 25.12.2015.:

18.00 sati, UNIBOYSI - ORAŠASTI PLODOVI
19.00 sati, Kvalifikacije u tricama
19.30 sati, A3 - VESNA SIREVI

¼ finale, SUBOTA, 26.12.2015.:

Caffe bar Sirena bolja od Vesna sireva

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi izgubili su i drugu utakmicu u grupi. Caffe bar Sirena je s lakoćom pobjedila oslabljeni sastav prošlogodišnjih prvaka 66-42, kojima ostaje da kroz kvalifikacije pokušaju vratiti prošlogodinji sjaj. Šijana je nakon pojačavanja ritma uspjela pobjediti Padobrance, dok je TNT pobjedio Uniboyse.
U utakmicama Minibasketa Fažana i Stoja su bili bolji od Stoje 2, odnosno, Stoje 3.

Devalle prvi u skupini B

Objavljeno: 23.12.2015.

{nl}
Pobjedom nad ekipom Caffe bar Sirena, Devalle su osigurali prvo mjesto i četvrtfinale sa pobjednikom utakmice A4-C3. Favorizirana Šijana se namučila protiv Orašastih plodova, dok su Kostur i pijuni drugom pobjedom vjerojatno osigurali 1. poziciju.

Pattinaggio minibasket

Objavljeno: 22.12.2015.

{nl} I najmlađi članovi odigrali su 1. kolo Pattinaggio basketa. Evo rezultata:

KK PULA 1981 1 - KK STOJA 2 23 : 12 ( 2:2,7:2,12:0,2:8)
KK PULA 1981 2 - KK STOJA 3 32 : 17 (2:10, 12:1, 14:0,4:6)

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 Next >>