Prva muška liga // 19. kolo
Istrauni - Borovo 83 - 71
Kvarner 2010 - Podravac 91 - 94
Rudeš - Gorica 67 - 104
Agrodalm - Bosco 76 - 81
Pula 1981 - Universitas 89 - 78
Grafičar - Šanac Karlovac 88 - 82
Prva ženska liga // 22. kolo
Podravac Gigant - Zadar 66 - 75
Trešnjevka 2009 - Dubrava BLC 116 - 25
Medveščak - Brod na Savi 96 - 60
Plamen-Požega - Šibenik 51 - 66
Ragusa - Split 72 - 64
Druga muška liga - Zapad // 18. kolo
Rudar - Krk 98 - 66
Stoja - Rovinj 80 - 66
Kastav - Pazin 89 - 57
Jadranka - Kraljevica 77 - 74
MŽL Juniori // 10. kolo
Kastav - Škrljevo 89 - 82
Istrauni - Kvarner 2010 69 - 93
FSV - Pula 1981 93 - 67
Jedinstvena kadetska liga // 14. kolo
Split - Slavonski brod 1946 114 - 63
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 10. kolo
Stoja - Kvarner 2010 71 - 78
Kastav - Poreč 69 - 51
MŽL Kadetkinje // 4. kolo
FSV - Gospić 57 - 50
Gospić - ŽKK Pula Črnja tours 46 - 66
FSV - ŽKK Pula Črnja tours 100 - 62
Juniori // Finale
Stoja - Istrauni 84 - 76
Pula 1981 - Rovinj 79 - 66
Kadeti // 12. kolo
Istrauni - Rovinj 39 - 70
Kadeti - za prvaka // Finale
Pula 1981 - Fažana 84 - 56
Pazin - Stoja 73 - 59
Predkadeti // Finale
Novigrad - Poreč 75 - 50
Stoja - Pazin 90 - 59
Predkadetkinje // 9. kolo
ŽKK Pazin - Stoja 34 - 64
Rovinj - Rudar 71 - 32
Dječaci gupa A // Finale
Novigrad - Pula 1981 39 - 45
Stoja - Pazin 31 - 66
Rovinj - Oliva 34 - 35
Umag - Poreč 40 - 39
Dječaci gupa B // 10. kolo
Novigrad - Rovinj 40 - 47
Fažana - Pazin II 46 - 20
Minibasket A grupa // Finale
Pula 1981 - Stoja 43 - 39
Oliva - Pazin 36 - 24
Minibasket B grupa // Finale
Novigrad - Rudar 40 - 8
Rovinj - Poreč 36 - 22
Poreč - Rudar 22 - 21
Novigrad - Rovinj 36 - 34
Veterani // 14. kolo
Rudar - Poreč 53 - 64

Najava utakmica

Ivis u kadetskoj repki

Objavljeno: 31.12.2015.

{nl}

Odličan rad s mlađim kategorijama u Košarkaškom klubu Stoja dobio je potvrdu u vidu poziva Mateu Ivisu na pripreme kadetske reprezentacije Hrvatske. Pripreme na kojima sudjeluju igrači godišta 2000. i 2001. održavaju se u Velikoj od 2. do 9. siječnja 2016. godine.

{nl}{nl}ivis.jpg

Pazin uspješan u Poreču

Objavljeno: 31.12.2015.

{nl} U posljednjoj ovogodišnjoj aktivnosti pazinski mladi košarkaši rođeni 2001. bili su nadomak osvajanja 12 međunarodnog Božićnog turnira u Poreču na kojem nastupaju već 12 godina i koje organiziraju košarkaški djelatnici Željko Ciglar iz Gorice i Leon Fajdetić iz Broda.
U njihovoj kategoriji 2001. igralo je 16 ekipa. ...
{nl}{nl}2015.ghia.u.porecu.jpg

Minibasket Stoji

Objavljeno: 28.12.2015.

{nl} Prvi Pattinaggio minibasket kup otišao je u ruke Stoji koja je u finalu pobjedila Pulu 1981 II rezultatom 32-24.U utakmici za 3. mjesto Pula 1981 I pobjedila je Fažanu 20-16.
{nl}{nl}2015.Patt.minibasket.svi.jpg

Vesna sirevi ponovili prošlogodišnji uspjeh

Objavljeno: 28.12.2015.

{nl}
Vesna sirevi pobjedom protiv Kostura i pijuna ponovili su prošlogodišnji uspjeh i druga puta zaredom podignuli pehar pobjednika turnira Pattinaggio basket kupa.
Iako su slabo startali (2 poraza iz dvije utakmice), sustav odigravanja im je išo na ruku, jer su najbolji bili kad je najviše bilo potrebno u nokaut fazi. Finalnu utakmicu započeli su odličnom igrom u obrani i napadu i poveli 20-5 što se pokazalo nedostižnom prednošću za Kostur i pijune.

Vesna sirevi bolji od Šijane

Objavljeno: 27.12.2015.

{nl}
Šijana se nije uspjela "osvetiti" Vesna sirevima za prošlogodišnji poraz u polufinalu. Opet su bili bolji lanjski pobjednici predvođeni Matijom Maljićem koji je uz 22 postignuta koša odigrao i odlučnu rolu u obrani svoje momčadi.
U tri preostale utakmice Caffe bar Sirena, Kostur i pijuni i Orašasti plodovi nisu imali većih problema, tako da su parovi današnjih polufinala Vesna sirevi - Caffe bar Sirena i Kostur i pijuni - Orašasti plodovi.

Rezultati 1/8 finala

Objavljeno: 26.12.2015.

{nl}

1. UNI BOYS - ORAŠASTI PLODOVI 52 : 57 (12:24,11:12,17:12,12:9)

Uni boys: Čolo 6 , Šabić, Šegota, Dodik 12, Kesedžić, Jakšić, Vitasović, Pilipović, Jodanović 11 , Maurel K. 19, Tadić 4.

Orašasti plodovi: Lonzar, Konjević 26, Kovačević 4, Vujić 3, Leverić, Mitrović 4, Mohorović, Vidović, Travica 18, Rade 2.

2. VESNA SIREVI - COK & PANJ 55 : 45 (18:6,10:7,14:11,13:21)

Vesna sirevi: Grubešić, Rakić 8, Minić, Dundović, Đokić 10, Brabić, Dasko 2, Ivis, Bulešić 6, Maljić 24, Kolić 5.

Cok & Panj: Morović 18, Škoro A. 10, Macan, Lukić, Despić 11, Barišić Perkić 2, Škoro Ar. , Hrvatin 4.

Perko i Trehub na pripremama kadetkinja

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}
Barbara Trehub i Anja Perko (ŽKK Pula) će od 02-08.01.2016. godine u Slavonskom brodu sudjelovati na okupljanju ženske kadetske reprezentacije, gdje će se među 20 odabranih kandidatkinja pokušati izboriti među 12 najboljih koje će nastupiti na narednim natjecanjima reprezentacije.

Odigrane posljednje utakmice po grupama

Objavljeno: 25.12.2015.

{nl}Odigrane posljednje utakmice u grupi A, te minibasketu:

1. TNT - COK & PANJ 38 : 34 (10:7,6:11,9:12,13:4)
2. UNI BOYS - KOSTUR I PIJUNI 61 : 60 (8:19,11:8,15:11,18:14,9:8)

MINIBASKET
1. KK FAŽANA - KK PULA 1981 1 10 : 22 (2:6,2:2,2:4,4:10)
2. KK STOJA 1 - KK PULA 1981 2 41 : 25 (12:7,7:4,12:6,10:8)

Termini završnog dana Pattinaggio kupa

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} NEDJELJA 27.12.2015.:


10.00 sati PK ½ finale Pobjednik: ŠIJANA-VESNA SIREVI/A3 - C.b. SIRENA/A2

11.00 sati PK ½ finale Pobjednik: KOSTUR I PIJUNI/PADOBRANCI - DEVALLE-UNIBOYSI/ORAŠASTI PLODOVI

12.00 sati MB Za 3. mjesto Minibasket


Raspored kvalifikacija i četvrtfinala

Objavljeno: 24.12.2015.

{nl} 1/8 finala, PETAK, 25.12.2015.:

18.00 sati, UNIBOYSI - ORAŠASTI PLODOVI
19.00 sati, Kvalifikacije u tricama
19.30 sati, A3 - VESNA SIREVI

¼ finale, SUBOTA, 26.12.2015.:

<< Previous 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Next >>