Prva ženska liga // 16. kolo
Trešnjevka - Šibenik 67 - 63
Plamen-Požega - Zadar 80 - 74
Podravac Gigant - Ragusa 66 - 79
Zagreb - Split 71 - 73
ŽKK Pula - Mursa 96 - 72
Brod na Savi - Medveščak 44 - 85
Prva muška liga // 15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
Druga liga Zapad // 14. kolo
Jadranka - Kraljevica 90 - 70
Rudar - Crikvenica 58 - 70
Krk - FSV 94 - 90
Šanac - Pazin 80 - 77
Rovinj - Kastav 55 - 88
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Pula 1981 84 - 46
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 8. kolo
FSV - Pazin 98 - 88
Crikvenica - Kastav 65 - 54
ŽL Juniori // 7. kolo
Fažana - Stoja 48 - 62
Pula 1981 - Pazin 88 - 91
ŽL Kadeti // 7. kolo
Rudar - Rovinj 55 - 99
ŽL Predkadeti // 7. kolo
Poreč - Stoja 23 - 110
Pazin - Oliva 100 - 50
Umag - Rovinj 62 - 54
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 7. kolo
Pula 1981 - Poreč 46 - 27
Stoja cure - Umag 23 - 47
Stoja - Fažana 83 - 14

Najava utakmica

17.02.2019. 10:00h
Stoja - FSV
(MŽ Dječaci)
17.02.2019. 17:00h
Pula 1981 - Universitas
(Prva muška liga)
17.02.2019. 20:30h
Pazin - Rudar
(Druga liga Zapad)

Prvi dan memorijala

Objavljeno: 26.05.2008.

Prvoga dana 4. memorijala Jože Severa odigano je 4 neizvjesnih utakmica. Pula 1981 je odigrala obje svoje utakmice za plasman u grupi polovičnim uspjehom.
U jutarnjim terminima Benetton je bio bolji od Pule 1981 koja je pojačana igračima iz Kastva (Stipčić, Lučić i Lipovščak) nesretno izgubila za pola koša rezultatom 76-75. Nakon toga odigrana je utakmica između Bosne - Škode i Zagreba, u kojoj su bolji bili igrači iz susjedne države rezultatom 77-70.
Popodne je pružilo opet mnogo zanimljivosti prventveno utakmicom domaćina protiv Šibenika, u kojoj je prisebnošću Lipovščaka u obrani (5 oduzetih lopti, 4 u zadnjim minutama) uspjela savladati šibenčane sa +2 razlike i osigurati minimalno borbu za 3. mjesto.
U drugoj večernjoj utakmici Bosna - Škoda je uknjižila novu pobjedu. Iako se mislilo da će utakmica 2. dana turnira (Zagreb - C. zvezda) donijeti rasplet u B grupi, Crvena zvezda nije imala prisebnosti u posljednjim trenucima utakmice protiv Bosne, koja je sa obje pobjede u grupi osigurala finale.

Rezultati:

PULA 1981 - BENETTON 75 : 76 (19-15,16-21,17-23,23-17)

BOSNA - ZAGREB 77 : 70 (13-19,17-14,30-21,17-16)

PULA 1981 - ŠIBENIK 75 : 73 (22-20,16-14,10-21,27-18)

BOSNA-ŠKODA - CRVENA ZVEZDA 73 : 68 (19-19,15-16,22-18,17,15)


 
ŽL Juniori
Belina Tomas (Pazin) 83
Krulčić Marko (Pazin) 81
Guštin Guido (Pazin) 80
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 166
Klarić Luka (Rovinj) 155
Maurel Egon (Umag) 143
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 143
Poretti Gabriel (Rovinj) 128
Fabris Erik (Umag) 123
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 86
Puniš Dario (Poreč) 85
Sironić Toni (Pazin) 75