Prva ženska liga // 8. kolo
Trešnjevka - ŽKK Pula 60 - 65
Zagreb - Brod na Savi 73 - 44
Podravac Gigant - Medveščak 46 - 70
Plamen-Požega - Mursa 79 - 76
Šibenik - Split 82 - 84
Zadar - Ragusa 84 - 63
Prva muška liga // 8. kolo
Kvarner 2010 - Dubrava 88 - 104
Pula 1981 - Agrodalm 82 - 73
Đakovo - Sonik Puntamika 82 - 75
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela 86 - 71
Rudeš - Universitas 83 - 63
Zapruđe - Dubrovnik 57 - 77
Druga liga Zapad // 8. kolo
Rudar - Jadranka 75 - 58
Stoja - Kastav 86 - 83
FSV - Kraljevica 83 - 78
Crikvenica - Pazin 70 - 57
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

11.12.2018. 20:45h
Kvarner 2010 - Pazin
(MŽ Juniori)

Turnir ROCUP u Rovinju

Objavljeno: 05.06.2008.

Protekli vikend u Rovinju održan je međunarodni turnir RoCup - Junior (93 i mlađe)i RoCup - Mini (96 i mlađe).

Za RoCup - Junior sudjelovalo je 5 ekipa i to: ŽKK ROVINJ,ŽKK BAKAR,ŠBK LUKY(SLOVAČKA),ŽKK RIJEČANKA,ŽKK KRK.

U jutarnjem terminu odigrane su međusobne utakmice na dva terena i rezultati su slijedeći:

ŽKK BAKAR - ŽKK ROVINJ 40-23

ŽKK RIJEČANKA - ŠBK LUKY 88-87

ŠBK LUKY - ŽKK KRK 54-17

ŽKK RIJEČANKA - ŽKK KRK 63-12

ŽKK BAKAR - ŽKK RIJEČANKA 29-34

ŽKK ROVINJ - ŽKK KRK 44-37

ŽKK ROVINJ - ŠBK LUKY 7-51

ŽKK ROVINJ - ŽKK RIJEČANKA 20-39

ŽKK ROVINJ - ŽKK BAKAR 5-40

ŽKK BAKAR - ŠBK LUKY 21-52

U popodnevnim satima odigralo se za 3 i 4 mjesto:

ŽKK BAKAR - ŽKK ROVINJ 39-29

Finale:

ŽKK RIJEČANKA - ŠBK LUKY 49-39


Konačni poredak za kategoriju RoCup - Junior

1. ŽKK RIJEČANKA

2. ŠBK LUKY(BRATISLAVA)

3. ŽKK BAKAR

4. ŽKK ROVINJ

5. ŽKK KRK

Najbolja igračica za 93 i mlađe: Cvitković - ŽKK RIJEČANKA

Poligon za 93 i mlađe: Buršić - ŽKK ROVINJ

Trice za 93 i mlađe: Pudišova - ŠBK LUKY

rocup3.jpg

Za RoCup - Mini sudjelovale su 3 ekipe i to: ŽKK ROVINJ,ŽKK BAKAR I ŠBK LUKY(BRATISLAVA)


U jutro je istovremeno na srednjem terenu odigrano i rezultati su slijedeći:


ŽKK BAKAR - ŠBK LUKY 9-59

ŽKK ROVINJ - ŽKK BAKAR 24-28

ŽKK ROVINJ - ŠBK LUKY 9-49


Konačni poredak za kategoriju RoCup - Mini

1. ŠBK LUKY(BRATISLAVA)

2.ŽKK BAKAR

3. ŽKK ROVINJ

Najbolja igračica za 96 i mlađe: Malenaj - ŠBK LUKY(BRATISLAVA)

Poligon za 96 i mlađe: Feranda - ŽKK BAKAR