Prva ženska liga // 16. kolo
Trešnjevka - Šibenik 67 - 63
Plamen-Požega - Zadar 80 - 74
Podravac Gigant - Ragusa 66 - 79
Zagreb - Split 71 - 73
ŽKK Pula - Mursa 96 - 72
Brod na Savi - Medveščak 44 - 85
Prva muška liga // 15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
Druga liga Zapad // 14. kolo
Jadranka - Kraljevica 90 - 70
Rudar - Crikvenica 58 - 70
Krk - FSV 94 - 90
Šanac - Pazin 80 - 77
Rovinj - Kastav 55 - 88
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Pula 1981 84 - 46
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 8. kolo
FSV - Pazin 98 - 88
Crikvenica - Kastav 65 - 54
ŽL Juniori // 7. kolo
Fažana - Stoja 48 - 62
Pula 1981 - Pazin 88 - 91
ŽL Kadeti // 7. kolo
Rudar - Rovinj 55 - 99
ŽL Predkadeti // 7. kolo
Poreč - Stoja 23 - 110
Pazin - Oliva 100 - 50
Umag - Rovinj 62 - 54
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 7. kolo
Pula 1981 - Poreč 46 - 27
Stoja cure - Umag 23 - 47
Stoja - Fažana 83 - 14

Najava utakmica

17.02.2019. 10:00h
Stoja - FSV
(MŽ Dječaci)
17.02.2019. 17:00h
Pula 1981 - Universitas
(Prva muška liga)
17.02.2019. 20:30h
Pazin - Rudar
(Druga liga Zapad)

Turnir ROCUP u Rovinju

Objavljeno: 05.06.2008.

Protekli vikend u Rovinju održan je međunarodni turnir RoCup - Junior (93 i mlađe)i RoCup - Mini (96 i mlađe).

Za RoCup - Junior sudjelovalo je 5 ekipa i to: ŽKK ROVINJ,ŽKK BAKAR,ŠBK LUKY(SLOVAČKA),ŽKK RIJEČANKA,ŽKK KRK.

U jutarnjem terminu odigrane su međusobne utakmice na dva terena i rezultati su slijedeći:

ŽKK BAKAR - ŽKK ROVINJ 40-23

ŽKK RIJEČANKA - ŠBK LUKY 88-87

ŠBK LUKY - ŽKK KRK 54-17

ŽKK RIJEČANKA - ŽKK KRK 63-12

ŽKK BAKAR - ŽKK RIJEČANKA 29-34

ŽKK ROVINJ - ŽKK KRK 44-37

ŽKK ROVINJ - ŠBK LUKY 7-51

ŽKK ROVINJ - ŽKK RIJEČANKA 20-39

ŽKK ROVINJ - ŽKK BAKAR 5-40

ŽKK BAKAR - ŠBK LUKY 21-52

U popodnevnim satima odigralo se za 3 i 4 mjesto:

ŽKK BAKAR - ŽKK ROVINJ 39-29

Finale:

ŽKK RIJEČANKA - ŠBK LUKY 49-39


Konačni poredak za kategoriju RoCup - Junior

1. ŽKK RIJEČANKA

2. ŠBK LUKY(BRATISLAVA)

3. ŽKK BAKAR

4. ŽKK ROVINJ

5. ŽKK KRK

Najbolja igračica za 93 i mlađe: Cvitković - ŽKK RIJEČANKA

Poligon za 93 i mlađe: Buršić - ŽKK ROVINJ

Trice za 93 i mlađe: Pudišova - ŠBK LUKY

rocup3.jpg

Za RoCup - Mini sudjelovale su 3 ekipe i to: ŽKK ROVINJ,ŽKK BAKAR I ŠBK LUKY(BRATISLAVA)


U jutro je istovremeno na srednjem terenu odigrano i rezultati su slijedeći:


ŽKK BAKAR - ŠBK LUKY 9-59

ŽKK ROVINJ - ŽKK BAKAR 24-28

ŽKK ROVINJ - ŠBK LUKY 9-49


Konačni poredak za kategoriju RoCup - Mini

1. ŠBK LUKY(BRATISLAVA)

2.ŽKK BAKAR

3. ŽKK ROVINJ

Najbolja igračica za 96 i mlađe: Malenaj - ŠBK LUKY(BRATISLAVA)

Poligon za 96 i mlađe: Feranda - ŽKK BAKAR

 
ŽL Juniori
Belina Tomas (Pazin) 83
Krulčić Marko (Pazin) 81
Guštin Guido (Pazin) 80
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 166
Klarić Luka (Rovinj) 155
Maurel Egon (Umag) 143
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 143
Poretti Gabriel (Rovinj) 128
Fabris Erik (Umag) 123
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 86
Puniš Dario (Poreč) 85
Sironić Toni (Pazin) 75