Prva ženska liga // 16. kolo
Trešnjevka - Šibenik 67 - 63
Plamen-Požega - Zadar 80 - 74
Podravac Gigant - Ragusa 66 - 79
Zagreb - Split 71 - 73
ŽKK Pula - Mursa 96 - 72
Brod na Savi - Medveščak 44 - 85
Prva muška liga // 15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
Druga liga Zapad // 15. kolo
FSV - Stoja 76 - 86
Crikvenica - Krk 67 - 87
Pazin - Rudar 86 - 75
Kraljevica - Šanac 69 - 67
Kastav - Jadranka 85 - 64
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Pula 1981 84 - 46
FSV - Zamet 93 - 87
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 9. kolo
Kastav - Stoja 75 - 80
ŽL Juniori // 7. kolo
Fažana - Stoja 48 - 62
Pula 1981 - Pazin 88 - 91
ŽL Kadeti // 7. kolo
Rudar - Rovinj 55 - 99
ŽL Predkadeti // 8. kolo
Pula 1981 - Poreč 44 - 32
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 7. kolo
Pula 1981 - Poreč 46 - 27
Stoja cure - Umag 23 - 47
Stoja - Fažana 83 - 14

Najava utakmica

23.02.2019. 12:00h
Stoja - Pazin
(MŽ Predkadeti)
23.02.2019. 17:00h
Jadranka - Rovinj
(Druga liga Zapad)
23.02.2019. 19:00h
Stoja - Crikvenica
(Druga liga Zapad)
24.02.2019. 15:00h
Crikvenica - Stoja
(MŽ Dječaci)
24.02.2019. 16:00h
Pazin - Kvarner 2010
(MŽ Juniori)
24.02.2019. 19:00h
Rudar - Kraljevica
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 19:15h
Krk - Pazin
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 21:15h
Pula 1981 - Zamet
(MŽ Juniori)

Selekcija 98. u nedjelju u Kopru

Objavljeno: 19.03.2010.

Selekcija Istre 98. godišta ove nedjelje ima predzadnji nastup na turniru Alpe adria, koji se igra u Kopru. Treneri Igor Valić i Ivan Reljanović odlučili su se povesti slijedeće igrače:

RB

Ime i prezime

Klub

1

BULEŠIĆ Lovro

STOJA

2

BUDISAVLJEVIĆ Edi

STOJA

3

PAJKOVIĆ Luka

STOJA

4

LEKO Erik

ROVINJ

5

DROBNJAK Petar

STOJA

6

BRAJKOVIĆ Luka

PURIS

7

ROGOVIĆ Lovro

PURIS

8

HONOVIĆ Damjan

ROVINJ

9

TOMAC Luka

NOVIGRAD

10

TRAVICA Niko

PULA 1981

11

CELICH Massimo

PULA 1981

12

MATOŠEVIĆ Mario

ROVINJ


Obzirom na dosadašnje rezultate sa očekivanja su da sa još jednom pobjedom možemo ući u samu završnicu lige.

 
ŽL Juniori
Belina Tomas (Pazin) 83
Krulčić Marko (Pazin) 81
Grgić Niko (Pula 1981) 81
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 166
Klarić Luka (Rovinj) 155
Maurel Egon (Umag) 143
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 173
Poretti Gabriel (Rovinj) 128
Fabris Erik (Umag) 123
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 86
Puniš Dario (Poreč) 85
Sironić Toni (Pazin) 75