Prva ženska liga // 9. kolo
Ragusa - Trešnjevka 65 - 62
Split - Zadar 70 - 67
Mursa - Šibenik 68 - 75
Medveščak - Plamen-Požega 105 - 36
Brod na Savi - Podravac Gigant 59 - 50
ŽKK Pula - Zagreb 71 - 70
Prva muška liga // 9. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 82 - 63
Universitas - Zapruđe 68 - 82
Ribola Kaštela - Rudeš 91 - 74
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi 78 - 91
Agrodalm - Đakovo 97 - 65
Dubrava - Pula 1981 93 - 84
Druga liga Zapad // 9. kolo
Kraljevica - Crikvenica 80 - 76
Kastav - FSV 94 - 74
Rovinj - Stoja 51 - 68
Jadranka - Krk 79 - 66
Šanac - Rudar 98 - 90
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

14.12.2018. 19:00h
Kvarner 2010 - Pula 1981
(Prva muška liga)
15.12.2018. 18:00h
Podravac Gigant - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)

Selkcija Istre 98. pobjednik u Balama

Objavljeno: 19.04.2010.

Selekcija Istre 98. godišta pobjednik je posljednjeg ovogodišnjeg turnira koji se jučer odigrao u Balama. U dvije utakmice izabranici trenerskog dvojca Valić - Reljanović očekivano su pobjedili svoje protivnike.
U prvoj utakmici Selekcija Istre lako je pobjedila ŠD Koš - Kopar rezultatom 80-26, te se očekivala finalna utakmica protiv Kastva, ali su riječani iznenađujuće izgubili od momčadi Azzura iz Trsta (34-55).
U utakmici za 3. mjesto Kastav je pobjedio koprane, dok je Selekcija Istre uknjižila još jednu pobjedu 64-33 protiv tršćana i tako ligu završila na drugom mjestu sa samo jednim porazom od slovenskog Grosuplja.
U nedjelju 25-04-2010. u Puli, dv. Stoja, održat će se finalni turnir 4 najbolje momčadi.

Rezultati:
Selekcija Istre - ŠD Koš Koper 80-26
Kastav Rijeka - Azzura Trieste 34-55
Kastav - ŠD Koš 54-38
Selekcija Istre - Azzura 64-33

Za Selekciju Istre su nastupili:
Hadžić2, Okmaca 8, Cellich 2, Bulešić 53, Leko 18, Perković 2, Pajković 3, Ladavac, Brajković 2, Gašpić 4, Travica 20, Matošević 26. Trener I. Valić i I. reljanović.