Prva ženska liga // 9. kolo
Ragusa - Trešnjevka 65 - 62
Split - Zadar 70 - 67
Mursa - Šibenik 68 - 75
Medveščak - Plamen-Požega 105 - 36
Brod na Savi - Podravac Gigant 59 - 50
ŽKK Pula - Zagreb 71 - 70
Prva muška liga // 9. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 82 - 63
Universitas - Zapruđe 68 - 82
Ribola Kaštela - Rudeš 91 - 74
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi 78 - 91
Agrodalm - Đakovo 97 - 65
Dubrava - Pula 1981 93 - 84
Druga liga Zapad // 9. kolo
Kraljevica - Crikvenica 80 - 76
Kastav - FSV 94 - 74
Rovinj - Stoja 51 - 68
Jadranka - Krk 79 - 66
Šanac - Rudar 98 - 90
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

14.12.2018. 19:00h
Kvarner 2010 - Pula 1981
(Prva muška liga)
15.12.2018. 18:00h
Podravac Gigant - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)

Završnica Alpe adria 98.

Objavljeno: 22.04.2010.

U nedjelju 25-04-2010. g. u dvorani Stoja u puli odigrat će se završnica alpe adria lige BCAA za 98. godište.
Uz Selekciju Istre, pravo nastupa izborili su još i Grosuplje, Kastav, te Pordenone, a s pravom se možemo nadati ulasku u finale, jer smo u ranijem periodu već pobjeđivali Pordenone sa kojima ćemo odigrati polufinalnu utakmicu.

Za ovaj turnir treneri Valić i Reljanović izabrali su vjerojatno najjači mogući sastav:

RB

Ime i prezime

Klub

1

BULEŠIĆ Lovro

STOJA

2

PERKOVIĆ Toni

STOJA

3

PAJKOVIĆ Luka

STOJA

4

LEKO Erik

ROVINJ

5

OKMACA Danijel

ROVINJ

6

TOMAC Luka

NOVIGRAD

7

BRAJKOVIĆ Luka

PURIS

8

GAŠPIĆ Alex

ROVINJ

9

DROBNJAK Petar

STOJA

10

TRAVICA Niko

PULA 1981

11

CELICH Massimo

PULA 1981

12

MATOŠEVIĆ Mario

ROVINJ

Kao pričuve određeni su slijedeći igrači:

13

KALJIĆ Ervin

STOJA

14

LUK Martin

PURIS

15

ROGOVIĆ Lovro

PURIS