Prva ženska liga // 6. kolo
FSV - Zagreb 55 - 80
ŽKK Brionka Pula - Medveščak 55 - 84
Split - Trešnjevka 59 - 86
Šibenik - Plamen Požega 110 - 57
Ragusa - Zadar 101 - 60
Prva muška liga // 8. kolo
Ribola Kaštela - Omiš Čagalj Tours 95 - 85
Rudeš - Jazine Arbanasi 84 - 90
Dubrovnik - Sesvete 77 - 72
Universitas - Zapruđe 84 - 70
Samobor - Cedevita junior 74 - 90
Bosco - Pula 1981 81 - 57
A2 muski // 8. kolo
Kastav - Crikvenica 77 - 60
Jadranka - Rovinj 72 - 86
Šanac - Kvarner 2010 81 - 114
Stoja - Krk 90 - 72
FSV - Pazin 65 - 81
MŽ Juniori // 3. kolo
Pazin - Stoja 93 - 76
FSV - Kvarner 2010 99 - 65
MŽ Kadeti // 7. kolo
Crikvenica - Poreč 102 - 51
Stoja - Kastav 106 - 65
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Stoja - Pazin 70 - 71
MŽ Dječaci // 3. kolo
Kastav - Ri-basket 75 - 62
Stoja - Oliva 31 - 55
Crikvenica - FSV 61 - 72
Cres - Pazin 40 - 34
MŽ Kadetkinje // 2. kolo
Rovinj - FSV 42 - 96
ŽKK Pula - Arx 73 - 62
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 4. kolo
Novigrad - Stoja 65 - 85
ŽL Dječaci // 4. kolo
Rovinj - Oliva 4 - 88

Najava utakmica

10.12.2019. 18:30h
Pazin - Crikvenica
(MŽ Predkadeti)
11.12.2019. 19:00h
Stoja - Pazin
(MŽ Kadeti)
20.12.2019. 20:00h
Cres - Oliva
(MŽ Dječaci)

Ghia staff bolja od porečke Istre

Objavljeno: 09.10.2012.

Nakon Stoje saznali smo ime i drugog finalista kupa, a to je Ghia staff koji je kao domaćin bio bolji od porečke Istre rezultatom 75-55. Porečani su se držali dobro cijelo poluvrijeme, a onda je uslijedio pad koncentracije i ipak, bolje uigrana i pripremljena momčad iz Pazina je znala iskoristiti slabosti suparnika do uvjerljive pobjede.
Ghia staff će tako i po treći puta biti domaćin u ovogodišnjem kupu u petak 12.10. u malo ranijem terminu od uobičajenog od 18.00 sati, naravno u dvorani Kolegija klasične gimnazije.

GHIA STAFF - ISTRA 75-55 (18-17, 20-18, 21-12, 16-8)
Pazin. Dvorana Kolegija. Gledatelja 50.
Suci: Pejović (Pula) i Koraca (Tar)
GHIA STAFF: Krstić 25, A. Ćus 3, P. Ćus, Brajković 1, Fonović 15, J. Ćus, Hek, Opašić, Ferenčić 8, Hodžić, Jurić 10.
ISTRA: Jelavić 2, Gaćina 18, Velenik 3, Brkić 9, Badurina, Zorić, Erlić 7, Antunović 2, Atanasijevski 3, I. Červar 3, Ivanišević-Sotošek 8, A. Červar.