Prva ženska liga // 4. kolo
FSV - Medveščak 69 - 71
Zagreb - Trešnjevka 43 - 71
ŽKK Brionka Pula - Plamen Požega 100 - 105
Split - Zadar 78 - 80
Šibenik - Ragusa 59 - 70
Prva muška liga // 6. kolo
Ribola Kaštela - Jazine Arbanasi 57 - 67
Omiš Čagalj Tours - Sesvete 86 - 78
Rudeš - Zapruđe 80 - 76
Dubrovnik - Cedevita junior 91 - 86
Universitas - Pula 1981 88 - 82
Samobor - Bosco 77 - 78
A2 muski // 5. kolo
Stoja - Kastav 98 - 61
Pazin - Rudar 69 - 79
FSV - Šanac 88 - 64
Krk - Jadranka 94 - 89
Kvarner 2010 - Rovinj 94 - 74
MŽ Juniori // 1. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 109 - 102
Pazin - FSV 66 - 84
MŽ Kadeti // 4. kolo
FSV - Crikvenica 103 - 45
Pazin - Stoja 97 - 117
MŽ Predkadeti // 2. kolo
Crikvenica - Pazin 33 - 81
MŽ Dječaci // 2. kolo
Crikvenica - Pazin 62 - 49
FSV - Stoja 86 - 22
Oliva - Kastav 86 - 46
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 2. kolo
Pazin - Stoja 77 - 46
Pula 1981 - Poreč 36 - 61
ŽL Dječaci // 2. kolo
Rovinj - Poreč 13 - 57
Pazin - Rudar 51 - 20
Stoja - Oliva 29 - 52
Fažana - Pula 1981 25 - 45
Novigrad - Umag 48 - 22

Najava utakmica

17.11.2019. 19:00h
Pula 1981 - Samobor
(Prva muška liga)

Ghia staff bolja od porečke Istre

Objavljeno: 09.10.2012.

Nakon Stoje saznali smo ime i drugog finalista kupa, a to je Ghia staff koji je kao domaćin bio bolji od porečke Istre rezultatom 75-55. Porečani su se držali dobro cijelo poluvrijeme, a onda je uslijedio pad koncentracije i ipak, bolje uigrana i pripremljena momčad iz Pazina je znala iskoristiti slabosti suparnika do uvjerljive pobjede.
Ghia staff će tako i po treći puta biti domaćin u ovogodišnjem kupu u petak 12.10. u malo ranijem terminu od uobičajenog od 18.00 sati, naravno u dvorani Kolegija klasične gimnazije.

GHIA STAFF - ISTRA 75-55 (18-17, 20-18, 21-12, 16-8)
Pazin. Dvorana Kolegija. Gledatelja 50.
Suci: Pejović (Pula) i Koraca (Tar)
GHIA STAFF: Krstić 25, A. Ćus 3, P. Ćus, Brajković 1, Fonović 15, J. Ćus, Hek, Opašić, Ferenčić 8, Hodžić, Jurić 10.
ISTRA: Jelavić 2, Gaćina 18, Velenik 3, Brkić 9, Badurina, Zorić, Erlić 7, Antunović 2, Atanasijevski 3, I. Červar 3, Ivanišević-Sotošek 8, A. Červar.