Prva ženska liga // 9. kolo
Ragusa - Trešnjevka 65 - 62
Split - Zadar 70 - 67
Mursa - Šibenik 68 - 75
Medveščak - Plamen-Požega 105 - 36
Brod na Savi - Podravac Gigant 59 - 50
ŽKK Pula - Zagreb 71 - 70
Prva muška liga // 9. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 82 - 63
Universitas - Zapruđe 68 - 82
Ribola Kaštela - Rudeš 91 - 74
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi 78 - 91
Agrodalm - Đakovo 97 - 65
Dubrava - Pula 1981 93 - 84
Druga liga Zapad // 9. kolo
Kraljevica - Crikvenica 80 - 76
Kastav - FSV 94 - 74
Rovinj - Stoja 51 - 68
Jadranka - Krk 79 - 66
Šanac - Rudar 98 - 90
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

14.12.2018. 19:00h
Kvarner 2010 - Pula 1981
(Prva muška liga)
15.12.2018. 18:00h
Podravac Gigant - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)

Dobre utakmice u četvrtfinalu

Objavljeno: 22.12.2012.

Netom odigrane utakmice četvrtfinala pokazale su borbu za prestiž u gradu i šire, a nakon odličnih partija u polufinale plasirale su se ekipe Stari grad, Labelle, Point of view i Osteoporoza.

Sutra će u prvoj utakmici svoje snage odmjeriti Stari grad predvođeni Gligorovićem i Paravinjom, protiv Korošecove Osteoporoze, dok će Labelle sa Bezmalinovićem, Gaćinom i Benkovićem pokušati ući u finale protiv Minića, Hadžića i društva.

Parovi polufinala i satnica:
11.00 sati, Stari grad - Osteoporoza
12.00 sati, Labelle - Point of view
13.30 sati, za 3. mjesto
14.30 sati FINALE

Rezultati četvrtfinala:
Stari grad - Pečenjara Porat 58-55 (14-14, 11-18, 16-13, 17-10)
Prosjaci i sinovi - Labelle 46-62 (13-15, 8-25, 8-14, 17-8)
Fažana - Point of view 49-64 (6-17, 6-14 18-10, 19-23)
Pazin - Osteoporoza 36-60 (0-14, 19-18, 9-7, 8-21)

Stari grad - Pečenjara Porat 58-55 (14-14, 11-18, 16-13, 17-10)
Suci: Gadžić i Mićić
Stari grad: Đuraki, Biteri, Paravinja 20, Gligorović 26, Bezelj 3, Jodanović 3.
Pečenjara Porat: Perdija 10, Peruško 3, Anić 2, Babović 6, Pavlović, Bošnjak 4, Čečur 25, Durković 5, Zumberi.

Prosjaci i sinovi - Labelle 46-62 (13-15, 8-25, 8-14, 17-8)
Suci: Mićić i Dundović
Prosjaci i sinovi: Škoro 4, Radunić, B. Grgurev 7, Kajfeš, A. Konjević 11, Rakić 18, M. Grgurev 6.
Labelle: Bezmalinović 2, Gaćina 10, Banko 2, Živković 9, Avakumović 4, Kalac 15, Bratović 6, Benković 5, Ivanišević-Sotošek 6, Malnar 3.

Fažana - Point of view 49-64 (6-17, 6-14 18-10, 19-23)
Suci: Gadžić i Đuraki
Fažana: Živković 12, Morović 3, Macan 8, Banković 4, Barišić-Perkić, Lukić 9, Draković, Despić 12.
Point of view: Puh 22, Peruško 7, Minić 13, Đurkić, Hadžić 13, Vidulin, Sablić 2, Petrović 7.

Pazin - Osteoporoza 36-60 (0-14, 19-18, 9-7, 8-21)
Suci: Mićić i Dundović
Pazin: Curilović 8, Rajić, Mogorović 3, Brumnić 2, Daus 5, Sirotić 3, T. Ferenčić, D. Ferenčić 10, Radolović 5.
Osteoporoza: Korošec 27, Štifanić 3, Tumpak 2, Tkalec, Perković 9, Poldrugo 6, Paić, Barada, Radoslav 4, Ujčić 9.