Prva ženska liga // 2. kolo
Trešnjevka - Mursa 96 - 76
Medveščak - Split 63 - 67
Brod na Savi - Ragusa 63 - 80
ŽKK Pula - Zadar 72 - 63
Zagreb - Šibenik 77 - 55
Podravac Gigant - Plamen-Požega 67 - 59
Prva muška liga // 2. kolo
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela 80 - 63
Sonik Puntamika - Universitas 84 - 56
Agrodalm - Dubrovnik 98 - 92
Dubrava - Zapruđe 86 - 79
Pula 1981 - Rudeš 90 - 57
Đakovo - Jazine Arbanasi 86 - 85
MŽ Kadeti // 1. kolo
Poreč - FSV 47 - 64
Kvarner 2010 - Stoja 90 - 69

Najava utakmica

20.10.2018. 15:30h
Zapruđe - Pula 1981
(Prva muška liga)
20.10.2018. 16:00h
Ragusa - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)
20.10.2018. 19:00h
Stoja - Rudar
(Druga liga Zapad)
21.10.2018. 11:00h
Kastav - Pazin
(MŽ Predkadeti)
21.10.2018. 16:00h
Pula 1981 - Pazin
(MŽ Juniori)
25.10.2018. 20:30h
Pazin - Rovinj
(Druga liga Zapad)

Labelle prvak Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 24.12.2012.

Ovogodišnji prvak Pattinaggio basket kupa je porečki Labelle koji je u finalu pobjedio Osteoporozu rezulatom 66-27.
Od samog početka utakmice vidjelo se da Osteoporoza neće ponoviti još jedno iznenađenje što su u jutarnjem dvoboju uspjeli pobjedom i plasmanom u finale protiv Starog grada, tako da iscrpljeni Ujčić, Perković, Korošec i društvo nisu uspjeli nauditi, ipak najspremnijoj i najbolje uigranoj ekipi iz Poreča.
U utakmici za 3. mjesto, u svakako najzanimljivijoj završnici na cijelom turniru, patt.Djuraki_trica_za_pobjedu.jpgnakon produžetaka, Stari grad je tricom Andrea Đurakija u posljednjoj sekundi došao do pobjede 88-87.



Pehare i poklone nauspješnijim ekipama predali su članovi Košarkaškog saveza Istarske županije Slobodan Jovanović - Đole, Boris Grgurev i Robert Fabijanić, a predstavnik sponzora Dukata g. Velimir Mickov predao je pehar za najboljeg igrača patt.naj.igrac.jpgturnira po izboru Organizacijskog odbora KSIŽ Davoru Bezmalinoviću iz porečke ekipe Labbele.




Za najboljeg strijelca proglašen je patt.najbolji_strijelac.jpgVladimir Korošec sa 121 postignutim košem,



dok je nagrada za fair play otišla u ruke ekipi Stari sajam Caffe bar Champion kao patt.Fair_play.jpgmalonogometnoj ekipi koja se odvažila odigrati ovaj košarkaški turnir.




Rezultati polufinala:


Stari grad - Osteoporoza 46-51 (15-6, 5-13 14-16, 12-16)
Stari grad: K. Biteri, R. Biteri 7, Paravinja 17, Gligorović 14, Bezelj, Jodanović 7, Đuraki 1.
Osteoporoza: Korošec 20, Štifanić 2, Tumpak, Radoslav 9, Tkalec, Perković 11, Poldrugo 7, Paić, Barada, Ujčić 2.

Labelle - Point of view 47-39 (13-4, 6-12, 10-13, 18-10)
Labelle: Bezmalinović 10, Gaćina 14, Kalac 10, Bratović 6, Benković 7, Ivanšević-Sotošek, Malnar.
Point of view: Puh, Peruško 4, Đurić, Minić 13, G. Petrović 12, Hadžić, Vidulin 2, Sablić 4, A. Petrović 4.


Utakmica za 3. mjesto:

Stari grad - Point of view 88-87 (20-17, 23-25, 18-18, 14-15, 13-12)
Stari grad: K. Biteri, Pajković 4, paravinja 7, Jodanović 17, Maljić 24, Bezelj, Percan 27, Đuraki 9.
Point of view: Puh 2, Peruško 7, Đurić, Minić 21, G. Petrović 26, Hadžić 21, Vidulin, Sablić 5, A. Petrović 5.


FINALE:

Labelle - Osteoporoza 66-27 (19-11, 18-8, 17-3, 12-5)
Labelle: Bezmalinović 13, Gaćina 10, Banko 4, Avakumović 1, Kalac 16, Bratović, Benković 9, Ivanišević-Sotošek 8, Malnar 5.
Osteoporoza: Korošec 13, Štifanić, Tumpak 2, Radoslav, Tkalec, Perković 6, Poldrugo 3, Paić, barada, Ujčić 3.


patt.2.mj.jpgpatt.3mj.jpgpatt.4.mj.jpgpatt.Gledatelji.jpgpatt.Labele.jpgpatt.pobj.jpgpatt.prvo_mjesto.jpgpatt.za_trece_mjesto.jpgpatt.Bezmalinovic.jpgpatt.Benko.jpgpatt.Dado_prodor.jpgpatt.Finale.jpgpatt.Gacina.jpgpatt.maljic.jpgpatt.pobj.jpg