Prva ženska liga // 16. kolo
Trešnjevka - Šibenik 67 - 63
Plamen-Požega - Zadar 80 - 74
Podravac Gigant - Ragusa 66 - 79
Zagreb - Split 71 - 73
ŽKK Pula - Mursa 96 - 72
Brod na Savi - Medveščak 44 - 85
Prva muška liga // 15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
Druga liga Zapad // 15. kolo
FSV - Stoja 76 - 86
Crikvenica - Krk 67 - 87
Pazin - Rudar 86 - 75
Kraljevica - Šanac 69 - 67
Kastav - Jadranka 85 - 64
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Pula 1981 84 - 46
FSV - Zamet 93 - 87
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 9. kolo
Kastav - Stoja 75 - 80
ŽL Juniori // 7. kolo
Fažana - Stoja 48 - 62
Pula 1981 - Pazin 88 - 91
ŽL Kadeti // 7. kolo
Rudar - Rovinj 55 - 99
ŽL Predkadeti // 8. kolo
Pula 1981 - Poreč 44 - 32
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 7. kolo
Pula 1981 - Poreč 46 - 27
Stoja cure - Umag 23 - 47
Stoja - Fažana 83 - 14

Najava utakmica

23.02.2019. 12:00h
Stoja - Pazin
(MŽ Predkadeti)
23.02.2019. 17:00h
Jadranka - Rovinj
(Druga liga Zapad)
23.02.2019. 19:00h
Stoja - Crikvenica
(Druga liga Zapad)
24.02.2019. 15:00h
Crikvenica - Stoja
(MŽ Dječaci)
24.02.2019. 16:00h
Pazin - Kvarner 2010
(MŽ Juniori)
24.02.2019. 19:00h
Rudar - Kraljevica
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 19:15h
Krk - Pazin
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 21:15h
Pula 1981 - Zamet
(MŽ Juniori)

Labelle prvak Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 24.12.2012.

Ovogodišnji prvak Pattinaggio basket kupa je porečki Labelle koji je u finalu pobjedio Osteoporozu rezulatom 66-27.
Od samog početka utakmice vidjelo se da Osteoporoza neće ponoviti još jedno iznenađenje što su u jutarnjem dvoboju uspjeli pobjedom i plasmanom u finale protiv Starog grada, tako da iscrpljeni Ujčić, Perković, Korošec i društvo nisu uspjeli nauditi, ipak najspremnijoj i najbolje uigranoj ekipi iz Poreča.
U utakmici za 3. mjesto, u svakako najzanimljivijoj završnici na cijelom turniru, patt.Djuraki_trica_za_pobjedu.jpgnakon produžetaka, Stari grad je tricom Andrea Đurakija u posljednjoj sekundi došao do pobjede 88-87.



Pehare i poklone nauspješnijim ekipama predali su članovi Košarkaškog saveza Istarske županije Slobodan Jovanović - Đole, Boris Grgurev i Robert Fabijanić, a predstavnik sponzora Dukata g. Velimir Mickov predao je pehar za najboljeg igrača patt.naj.igrac.jpgturnira po izboru Organizacijskog odbora KSIŽ Davoru Bezmalinoviću iz porečke ekipe Labbele.




Za najboljeg strijelca proglašen je patt.najbolji_strijelac.jpgVladimir Korošec sa 121 postignutim košem,



dok je nagrada za fair play otišla u ruke ekipi Stari sajam Caffe bar Champion kao patt.Fair_play.jpgmalonogometnoj ekipi koja se odvažila odigrati ovaj košarkaški turnir.




Rezultati polufinala:


Stari grad - Osteoporoza 46-51 (15-6, 5-13 14-16, 12-16)
Stari grad: K. Biteri, R. Biteri 7, Paravinja 17, Gligorović 14, Bezelj, Jodanović 7, Đuraki 1.
Osteoporoza: Korošec 20, Štifanić 2, Tumpak, Radoslav 9, Tkalec, Perković 11, Poldrugo 7, Paić, Barada, Ujčić 2.

Labelle - Point of view 47-39 (13-4, 6-12, 10-13, 18-10)
Labelle: Bezmalinović 10, Gaćina 14, Kalac 10, Bratović 6, Benković 7, Ivanšević-Sotošek, Malnar.
Point of view: Puh, Peruško 4, Đurić, Minić 13, G. Petrović 12, Hadžić, Vidulin 2, Sablić 4, A. Petrović 4.


Utakmica za 3. mjesto:

Stari grad - Point of view 88-87 (20-17, 23-25, 18-18, 14-15, 13-12)
Stari grad: K. Biteri, Pajković 4, paravinja 7, Jodanović 17, Maljić 24, Bezelj, Percan 27, Đuraki 9.
Point of view: Puh 2, Peruško 7, Đurić, Minić 21, G. Petrović 26, Hadžić 21, Vidulin, Sablić 5, A. Petrović 5.


FINALE:

Labelle - Osteoporoza 66-27 (19-11, 18-8, 17-3, 12-5)
Labelle: Bezmalinović 13, Gaćina 10, Banko 4, Avakumović 1, Kalac 16, Bratović, Benković 9, Ivanišević-Sotošek 8, Malnar 5.
Osteoporoza: Korošec 13, Štifanić, Tumpak 2, Radoslav, Tkalec, Perković 6, Poldrugo 3, Paić, barada, Ujčić 3.


patt.2.mj.jpgpatt.3mj.jpgpatt.4.mj.jpgpatt.Gledatelji.jpgpatt.Labele.jpgpatt.pobj.jpgpatt.prvo_mjesto.jpgpatt.za_trece_mjesto.jpgpatt.Bezmalinovic.jpgpatt.Benko.jpgpatt.Dado_prodor.jpgpatt.Finale.jpgpatt.Gacina.jpgpatt.maljic.jpgpatt.pobj.jpg
 
ŽL Juniori
Belina Tomas (Pazin) 83
Krulčić Marko (Pazin) 81
Grgić Niko (Pula 1981) 81
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 166
Klarić Luka (Rovinj) 155
Maurel Egon (Umag) 143
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 173
Poretti Gabriel (Rovinj) 128
Fabris Erik (Umag) 123
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 86
Puniš Dario (Poreč) 85
Sironić Toni (Pazin) 75