Prva ženska liga // 16. kolo
Trešnjevka - Šibenik 67 - 63
Plamen-Požega - Zadar 80 - 74
Podravac Gigant - Ragusa 66 - 79
Zagreb - Split 71 - 73
ŽKK Pula - Mursa 96 - 72
Brod na Savi - Medveščak 44 - 85
Prva muška liga // 15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
Druga liga Zapad // 15. kolo
FSV - Stoja 76 - 86
Crikvenica - Krk 67 - 87
Pazin - Rudar 86 - 75
Kraljevica - Šanac 69 - 67
Kastav - Jadranka 85 - 64
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Pula 1981 84 - 46
FSV - Zamet 93 - 87
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 9. kolo
Kastav - Stoja 75 - 80
ŽL Juniori // 7. kolo
Fažana - Stoja 48 - 62
Pula 1981 - Pazin 88 - 91
ŽL Kadeti // 7. kolo
Rudar - Rovinj 55 - 99
ŽL Predkadeti // 8. kolo
Pula 1981 - Poreč 44 - 32
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 7. kolo
Pula 1981 - Poreč 46 - 27
Stoja cure - Umag 23 - 47
Stoja - Fažana 83 - 14

Najava utakmica

23.02.2019. 12:00h
Stoja - Pazin
(MŽ Predkadeti)
23.02.2019. 17:00h
Jadranka - Rovinj
(Druga liga Zapad)
23.02.2019. 19:00h
Stoja - Crikvenica
(Druga liga Zapad)
24.02.2019. 15:00h
Crikvenica - Stoja
(MŽ Dječaci)
24.02.2019. 16:00h
Pazin - Kvarner 2010
(MŽ Juniori)
24.02.2019. 19:00h
Rudar - Kraljevica
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 19:15h
Krk - Pazin
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 21:15h
Pula 1981 - Zamet
(MŽ Juniori)

Trenerski seminar 17/18.05.2014.

Objavljeno: 06.05.2014.

obavještavamo sve zainteresirane da Košarkaški savez Istarske županije u suradnji sa Udrugom hrvatskih košarkaških trenera iz Zagreba organizira trenerski seminar za mlađe dobne kategorije.

Nazočnost seminaru je preduvjet za ishodovanje trenerske iskaznice za sezonu 2014/15. za sve trenere koji rade sa mlađim uzrasnim kategorijama.

Seminar će se održati u Puli, 17. i 18.05.2014. godine (subota i nedjelja).

Kotizacija za seminar iznosi 50,00KN, a uplaćuje se na žiro račin KSIŽ ili direktno prije početka seminara, a na uplatnici je potrebno upisati slijedeće podatke:

Uplatitelj: Ime i Prezime

Opis plaćanja: trenerski seminar

IBAN: HR7525000091101012827

Primatelj: Košarkaški savez Istarske županije

Polaznici seminara moraju bitičlanovi UHKT i članarinu za sezonu 2014/15 moraju uplatiti do početka natjecateljske sezone, odnosno prije licenciranja.

Članski status možete provjeriti na br. tel. UHKT 01/38-55-232 ili email tihana.malovic@uhkt.hr, gdje možete dobiti i podatke za uplatu.

Treneri koji nisu ispunili gore navedene uvjet neće dobiti uvjerenje o prisustvovanju seminaru, bez kojega ne mogu ishodovati licencu za rad u sezoni 2014/15. Istima ostaje na raspolaganju seminar u Rijeci krajem 05/2014. i Vodicama 20-22. lipnja 2014., te u Vodicama u 09/2014.

Također napominjemo da će se za svako predavanje voditi evidencija prisustvovanja, kao uvjet za izdavanje uvjerenja.

PREDAVAČI:

- MARIN DADIĆ - asistent na KIF, kondicijski trener U-16 hrvatske koš. reprezentacije

- ANĐELKO MATOV - voditelj omladinskog pogona KK JOLLY JBS

- ANDREJ TESLA - voditelj omladinskog pogona KK ZAGREB

- MIKOŠ MILEKIĆ - trener KK PULA 1981

- IGOR BOLKOVIĆ - trener ŽKK ROCKWOOL PULA i ŽKK ROVINJ

PROGRAM SEMINARA:

17.05.2014., SUBOTA, dvorana SC Mirna:

16.30 sati MIKOŠ MILEKIĆ - Skok napadački i obrambeni, tehnika i vježbe

17.45 sati ANĐELKO MATOV - Uvodni dio treninga

18.30 sati ANDREJ TESLA - Rad nogu u napadačkom dijelu

19.15 sati MARIN DADIĆ - Metodika rada na fizičkoj pripremi mlađih kadeta, kadeta i juniora

18.05.2014., NEDJELJA, dvorana SC Mirna:

09.00 sati ANĐELKO MATOV - Individualna obrana kroz vježbe

09.45 sati IGOR BOLKOVIĆ - Metodika rada sa djecom od 8-10 godina

10.45 sati ANDREJ TESLA - Pokazni trening za mlađe kadete

11.30 sati MARIN DADIĆ - Pokazni trening snage za kadete

 
ŽL Juniori
Belina Tomas (Pazin) 83
Krulčić Marko (Pazin) 81
Grgić Niko (Pula 1981) 81
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 166
Klarić Luka (Rovinj) 155
Maurel Egon (Umag) 143
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 173
Poretti Gabriel (Rovinj) 128
Fabris Erik (Umag) 123
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 86
Puniš Dario (Poreč) 85
Sironić Toni (Pazin) 75