Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // 1/2 finale
Stoja - Pula 1981 104 - 68
ŽL Predkadeti // Finale
Stoja - Pazin 117 - 77
ŽL Predkadetkinje // 9. kolo
Rovinj - ŽKK Pula 85 - 53
ŽL Dječaci // 14. kolo
Fažana - Stoja 29 - 50
Umag - Stoja cure 46 - 21
Poreč - Pula 1981 26 - 64

Najava utakmica

Stoja pobjedila Puntamiku

Objavljeno: 10.12.2014.

Košarkaši Stoje ostvarili su sinoć povijesnu pobjedu kojom su izborili ulazak među 16 najboljih ekipa u Kupu „Krešimir Ćosić“. U legendarnim zadarskim Jazinama bili su bolji od domaće Sonik Puntamike rezultatom 74:68.

Utakmica je odlučena u 3. četvrtini kada Stoja nakon vodstva domaćina od +8 (47:39) radi seriju 10:0 te do kraja susreta čuva prednost za veliko slavlje u hramu hrvatske košarke.

Najučinkovitiji kod domaćina Josip Mrkić sa 20 koševa dok je za Stoju 22 koša ubacio Sandro Kordiš.

Stoja je ovom pobjedom po prvi puta u svojoj povijesti ušla u drugu fazu Kupa „Krešimir Ćosić“ u kojoj se priključuju prvoligaške A-1 momčadi.

Sonik Puntamika - Stoja Pula 68 : 74 ( 17:19 ; 21:15 ; 15:21 ; 15:19 )

Sonik Puntamika: K. Tomić 3, J. Mrkić 20 , M. Anđelić 2 , Z. Baričević 8 , J. Plazonić , M. Knežević , I.D. Milin 15 , N. Marin 5 , N. Mandić 4, T. Krstić , P. Marčev 11 , D. Mavra. Trener: Josip Plantak

Stoja: N. Dasko , T. Antolović , L. Bulešić 15 , D. Menzulić 7 , B. Ivanković 8 , S. Kordiš 22 , M. Tumpić 13 , P. Drobnjak , M. Maljić 9 , M. Đugum. Trener: Vladimir Korošec

preneseno iz KK STOJA

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 414
Klarić Luka (Rovinj) 304
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 326
Fabris Erik (Umag) 264
Poretti Gabriel (Rovinj) 253
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 191
Škare Karolina (Rovinj) 100
Jurković Melani (Rovinj) 100
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 185
Puniš Dario (Poreč) 148
Štifanić Sandro (Pula 1981) 129