Prva ženska liga // 2. kolo
Trešnjevka - Mursa 96 - 76
Medveščak - Split 63 - 67
Brod na Savi - Ragusa 63 - 80
ŽKK Pula - Zadar 72 - 63
Zagreb - Šibenik 77 - 55
Podravac Gigant - Plamen-Požega 67 - 59
Prva muška liga // 2. kolo
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela 80 - 63
Sonik Puntamika - Universitas 84 - 56
Agrodalm - Dubrovnik 98 - 92
Dubrava - Zapruđe 86 - 79
Pula 1981 - Rudeš 90 - 57
Đakovo - Jazine Arbanasi 86 - 85
MŽ Kadeti // 1. kolo
Poreč - FSV 47 - 64
Kvarner 2010 - Stoja 90 - 69

Najava utakmica

20.10.2018. 15:30h
Zapruđe - Pula 1981
(Prva muška liga)
20.10.2018. 16:00h
Ragusa - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)
20.10.2018. 19:00h
Stoja - Rudar
(Druga liga Zapad)
21.10.2018. 11:00h
Kastav - Pazin
(MŽ Predkadeti)
21.10.2018. 16:00h
Pula 1981 - Pazin
(MŽ Juniori)
25.10.2018. 20:30h
Pazin - Rovinj
(Druga liga Zapad)

Rezultati 3. dana

Objavljeno: 24.12.2014.

Panjevi - Bošvina ulica 77 : 67 (26:11,15:12, 22:15, 14:29)

Panjevi: Žarić S., Bolković I. 8, Kordiš S. 24, Koljanin Đ. 11, Tumpić M. 15, Travica N. 9, Jodanović D. 10.

Bošvina ulica: Konjević A. 2, Šegota A., Antić M. 5, Maurel K. 14, Mohorović E., Rakić D. 37, Šabić A. ,Kristaj V. 9.

Kostur i pijuni - Šijana 54 : 59 (5:15,15:10,16:17,18:17)

Kostur i pijuni: Babović D. 4, Sablić B. 5, Gligorović S. 24, Željković J., Šebelić L., Čalić M. 5, Čečur D. 16.

Šijana: Radunić M. 18, Perdija V. 2, Malagić E. 4, Božić F., Kaić L. 5, Grašo P. 12, Maksimović D. 12, Grašo A. 6, Grabovac N..

Penta - Vesna sirevi Loborika 46 : 67 (14:20,14:11,10:18,8:18)

Penta: Korošec V. 13, Štifanić B. 2, Ujčić A. 6, Kovačević S., Perković R. 6, Petrović A. 2, Čubrilo Đ., Poldrugo A. 6, Barada M., Grgurev B. 11.

Vesna sirevi Loborika:

Minić, A. 5, Dundović I. 4, Đokić S. 4, Barbić R. 4, Dasko N. 7, Rakić N. 15, Bulešić L. 14, Maljić M. 14.

Vodnjan - TNT 66 : 32 (17:6,16:13,12:2,21:11)

Vodnjan: Matošević K. 4, Barišić - Perkić M. 2, Banković K. 13, Radolović M. 2, Lukić M., Lukin M. 9, Macan E. 9, Elbl B. 10, Kljajić D. 2, Škoro A. 15.

TNT: Fabijanić R. 6, Milotić D. 10, Ćosić L. 3, Ćosić D. 2, Lonzar D. 11, Nikodijević J., Škrlec R..


POREDAK:

GRUPA A

1. Šijana

2. Panjevi

3. Kostur i pijuni

4. Bošvina ulica

GRUPA B

1. Vesna sirevi Loborika

2. Penta

3. Stoja mladi

GRUPA C

1. Vodnjan

2. Padobranci

3. TNT