Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // 12. kolo
Umag - Pazin 52 - 92
Fažana - Rudar 63 - 51
ŽL Predkadeti // 14. kolo
Oliva - Pazin 54 - 77
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25
Pazin - Umag 63 - 10

Najava utakmica

Pattinaggio kup - grupe i termini

Objavljeno: 18.12.2015.

MINI BASKET (MB):

GRUPA A GRUPA B

1. STOJA 1. PULA 1981

2. PULA 1981 II 2. STOJA 2

3. STOJA III (cure) 3. FAŽANA

PATTINAGGIO BASKET KUP (PK):

GRUPA A

1. KOSTUR I PIJUNI

2. UNI BOYSI

3. COK & PANJ

4. TNT

GRUPA B

1. VESNA SIREVI

2. CAFFE BAR SIRENA

3. DEVALLE

GRUPA C

1. ŠIJANA

2. ORAŠASTI PLODOVI

3. PADOBRANCI

RASPORED:

Ponedjeljak 21.12.2015:

16.30 sati MB PULA 1981 - STOJA II

17.30 sati MB PULA 1981 II - STOJA III

18.30 sati PK UNI BOYSI - COK & PANJ

19.30 sati PK VESNA SIREVI - DEVALLE

20.30 sati PK ORAŠASTI PLODOVI - PADOBRANCI

21.30 sati PK KOSTUR I PIJUNI - TNT

Utorak 22.12.2015.:

19.30 sati PK ŠIJANA - ORAŠASTI PLODOVI

20.30 sati PK DEVALLE - Caffe bar SIRENA

21.30 sati PK KOSTUR I PIJUNI - COK & PANJ

Srijeda 23.12.2015.:

17.00 sati MB STOJA - STOJA III

18.00 sati MB FAŽANA - STOJA II

19.00 sati PK TNT - UNI BOYSI

20.00 sati PK ŠIJANA - PADOBRANCI

21.00 sati PK CAFFE BAR SIRENA - VESNA SIREVI

Četvrtak 24.12.2015.:

14.00 sati MB FAŽANA - PULA 1981

15.00 sati MB STOJA - PULA 1981 II

16.00 sati PK TNT - COK & PANJ

17.00 sati PK UNIBOYSI - KOSTUR I PIJUNI


Petak 25.12.2015.:

18.00 sati PK 1/8 finala A4-C3

19.00 sati PK kvalifikacije u TRICAMA

19.30 sati PK 1/8 finala A3-B3

Subota 26.12.2015.:

14.00 sati MB Za 5. mjesto A3 - B3

15.00 sati MB Polufinale A1 - B2

16.00 sati MB Polufinale B1 - A2

17.00 sati PK ¼ finale A1 - C2 X

18.00 sati PK ¼ finale A2 - B2 Y

19.00 sati PK ¼ finale C1 - Pobjednik A3/B3 Z

20.00 sati PK ¼ finale B1 - Pobjednik A4/C3 W

Nedjelja 27.12.2015.:

10.00 sati PK ½ finale Pobjednik Y - Pobjednik Z

11.00 sati PK ½ finale Pobjednik X - Pobjednik W

12.00 sati MB Za 3. mjesto Minibasket

13.00 sati MB Finale Mini basket

14.15 sati PK Za 3. mjesto Patt.kup

15.15 sati PK Završnica u TRICAMA I ZAKUCAVANJU

15.30 sati PK FINALE Patt. kup

Košarkaški savez Istarske županije

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 302
Klarić Luka (Rovinj) 251
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Poretti Gabriel (Rovinj) 228
Fabris Erik (Umag) 214
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 104
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 74
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 139
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 100