Prva ženska liga // 2. kolo
Trešnjevka - Mursa 96 - 76
Medveščak - Split 63 - 67
Brod na Savi - Ragusa 63 - 80
ŽKK Pula - Zadar 72 - 63
Zagreb - Šibenik 77 - 55
Podravac Gigant - Plamen-Požega 67 - 59
Prva muška liga // 2. kolo
Kvarner 2010 - Ribola Kaštela 80 - 63
Sonik Puntamika - Universitas 84 - 56
Agrodalm - Dubrovnik 98 - 92
Dubrava - Zapruđe 86 - 79
Pula 1981 - Rudeš 90 - 57
Đakovo - Jazine Arbanasi 86 - 85
MŽ Kadeti // 1. kolo
Poreč - FSV 47 - 64
Kvarner 2010 - Stoja 90 - 69

Najava utakmica

20.10.2018. 15:30h
Zapruđe - Pula 1981
(Prva muška liga)
20.10.2018. 16:00h
Ragusa - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)
20.10.2018. 19:00h
Stoja - Rudar
(Druga liga Zapad)
21.10.2018. 11:00h
Kastav - Pazin
(MŽ Predkadeti)
21.10.2018. 16:00h
Pula 1981 - Pazin
(MŽ Juniori)
25.10.2018. 20:30h
Pazin - Rovinj
(Druga liga Zapad)

1. dan Pattinaggio kupa

Objavljeno: 22.12.2015.

Prvi dan ovogodišnjeg Pattinaggio basket kupa donio je odmah i prvo iznenađenje. Devalle, ekipa pomiješana juniorima i kadetima pulskih klubova, pobjedila je prošlogodišnjeg pobjednika Vesna sireve i otvorila si put do prvog mjesta skupine B i lakšeg protivnika u 1/4 finala što mora potvrditi večerašnjom utakmicom protiv ekipe Caffe bar Sirena.

Padobranci, koji su potegli sa navijačima i 10 igrača sa Bujštine i slovenskog primorja, nakon produžetka su slavili protiv Orašastih plodova, a Cok & panj i Kostur i pijuni bez većih problema svladali su Uniboyse i TNT.

1. UNIBOYSI - COK & PANJ 35 : 57 (6:13,13:14,4:13,12:17)

Uniboysi: Šabić 10, Šegota, Dodik 5, Kesedžić 2, Jakšić 2, Vitasović 2, Pilipović, Jodanović 14.

Cok & Panj: Morović 7, Škoro A. 19, Macan 13, Lukić, Despić 9, Barišić Perkić, Škoro H. 9.

2. VESNA SIREVI - DEVALLE 52 : 58 (10:9,10:11,12:14,20:23)

Vesna sirevi: Grubešić, Minić, Kolić, Dundović, Đokić 8, Barbić 4, Dasko 11, Rakić 4, Bulešić 12, Maljić, Ivis 13.

Devalle: Valić, Savin Belas M.M. 2, Zvijerac, Komljen 7, Ćosić 24, Savin Belas A., Drobnjak 14, Ban 6, Kajtazović, Antić 5.

3. ORAŠASTI PLODOVI - PADOBRANCI 64:66 (20:14,9:12,14:12,15:20,6:8)

Orašasti plodovi: Lonzar 7, Kovačević 2, Vujić 5, Leverić, Mitrović 6, Mohorović 11, Vidović 3, Travica 25, Rade 5.

Padobranci: Erlić 10, Brusić, Krištotić 25, Siranović 4, Kveder 21, Kalender 3, Ošaben, Turković, Pelić, Mehora 3.

4. KOSTUR I PIJUNI - TNT 66 : 32 (12:9, 15:12, 20:5, 19:6)

Kostur i pijuni: Sablić B. 4, Gligorović 28, Šebelić, Antolović 3, Koljanin 17, Kristaj 3, Čalić 3, Zadravec 8.

TNT: Fabijanić 10, Ćosić, Valić 3, Maurel 6, Orović 2, Nikodijević, Škalec 5, Pašić 6.