Prva ženska liga // 16. kolo
Trešnjevka - Šibenik 67 - 63
Plamen-Požega - Zadar 80 - 74
Podravac Gigant - Ragusa 66 - 79
Zagreb - Split 71 - 73
ŽKK Pula - Mursa 96 - 72
Brod na Savi - Medveščak 44 - 85
Prva muška liga // 15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
Druga liga Zapad // 14. kolo
Jadranka - Kraljevica 90 - 70
Rudar - Crikvenica 58 - 70
Krk - FSV 94 - 90
Šanac - Pazin 80 - 77
Rovinj - Kastav 55 - 88
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Pula 1981 84 - 46
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 8. kolo
FSV - Pazin 98 - 88
Crikvenica - Kastav 65 - 54
ŽL Juniori // 7. kolo
Fažana - Stoja 48 - 62
Pula 1981 - Pazin 88 - 91
ŽL Kadeti // 7. kolo
Rudar - Rovinj 55 - 99
ŽL Predkadeti // 7. kolo
Poreč - Stoja 23 - 110
Pazin - Oliva 100 - 50
Umag - Rovinj 62 - 54
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 7. kolo
Pula 1981 - Poreč 46 - 27
Stoja cure - Umag 23 - 47
Stoja - Fažana 83 - 14

Najava utakmica

17.02.2019. 10:00h
Stoja - FSV
(MŽ Dječaci)
17.02.2019. 17:00h
Pula 1981 - Universitas
(Prva muška liga)
17.02.2019. 20:30h
Pazin - Rudar
(Druga liga Zapad)

1. dan Pattinaggio kupa

Objavljeno: 22.12.2015.

Prvi dan ovogodišnjeg Pattinaggio basket kupa donio je odmah i prvo iznenađenje. Devalle, ekipa pomiješana juniorima i kadetima pulskih klubova, pobjedila je prošlogodišnjeg pobjednika Vesna sireve i otvorila si put do prvog mjesta skupine B i lakšeg protivnika u 1/4 finala što mora potvrditi večerašnjom utakmicom protiv ekipe Caffe bar Sirena.

Padobranci, koji su potegli sa navijačima i 10 igrača sa Bujštine i slovenskog primorja, nakon produžetka su slavili protiv Orašastih plodova, a Cok & panj i Kostur i pijuni bez većih problema svladali su Uniboyse i TNT.

1. UNIBOYSI - COK & PANJ 35 : 57 (6:13,13:14,4:13,12:17)

Uniboysi: Šabić 10, Šegota, Dodik 5, Kesedžić 2, Jakšić 2, Vitasović 2, Pilipović, Jodanović 14.

Cok & Panj: Morović 7, Škoro A. 19, Macan 13, Lukić, Despić 9, Barišić Perkić, Škoro H. 9.

2. VESNA SIREVI - DEVALLE 52 : 58 (10:9,10:11,12:14,20:23)

Vesna sirevi: Grubešić, Minić, Kolić, Dundović, Đokić 8, Barbić 4, Dasko 11, Rakić 4, Bulešić 12, Maljić, Ivis 13.

Devalle: Valić, Savin Belas M.M. 2, Zvijerac, Komljen 7, Ćosić 24, Savin Belas A., Drobnjak 14, Ban 6, Kajtazović, Antić 5.

3. ORAŠASTI PLODOVI - PADOBRANCI 64:66 (20:14,9:12,14:12,15:20,6:8)

Orašasti plodovi: Lonzar 7, Kovačević 2, Vujić 5, Leverić, Mitrović 6, Mohorović 11, Vidović 3, Travica 25, Rade 5.

Padobranci: Erlić 10, Brusić, Krištotić 25, Siranović 4, Kveder 21, Kalender 3, Ošaben, Turković, Pelić, Mehora 3.

4. KOSTUR I PIJUNI - TNT 66 : 32 (12:9, 15:12, 20:5, 19:6)

Kostur i pijuni: Sablić B. 4, Gligorović 28, Šebelić, Antolović 3, Koljanin 17, Kristaj 3, Čalić 3, Zadravec 8.

TNT: Fabijanić 10, Ćosić, Valić 3, Maurel 6, Orović 2, Nikodijević, Škalec 5, Pašić 6.


 
ŽL Juniori
Belina Tomas (Pazin) 83
Krulčić Marko (Pazin) 81
Guštin Guido (Pazin) 80
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 166
Klarić Luka (Rovinj) 155
Maurel Egon (Umag) 143
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 143
Poretti Gabriel (Rovinj) 128
Fabris Erik (Umag) 123
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 86
Puniš Dario (Poreč) 85
Sironić Toni (Pazin) 75