Prva muška liga // 5. kolo
Universitas - Borovo 103 - 77
Šanac Karlovac - Bosco 87 - 89
Grafičar - Gorica 71 - 84
Pula 1981 - Podravac 64 - 89
Agrodalm - Istrauni 104 - 98
Rudeš - Kvarner 2010 88 - 80
Prva ženska liga // 8. kolo
Split - Brod na Savi 84 - 58
Ragusa - Dubrava BLC 85 - 31
Plamen-Požega - Zadar 65 - 60
Medveščak - ŽKK Pula Črnja tours 75 - 64
Trešnjevka 2009 - Podravac Gigant 85 - 46
Druga muška liga - Zapad // 8. kolo
Rudar - Kraljevica 94 - 68
Jadranka - Pazin 84 - 63
Kastav - Crikvenica 89 - 81
Istrauni II - Rovinj 75 - 94
Stoja - Krk 89 - 78
MŽL Juniori // 3. kolo
Istrauni - Kastav 67 - 120
Kvarner 2010 - Pula 1981 93 - 49
MŽL Kadeti // 9. kolo
Ri-basket - Pula 1981 77 - 55
Kvarner 2010 - Stoja 57 - 78
MŽL Predkadeti // 4. kolo
FSV - Poreč 71 - 52
Kastav - Kvarner 2010 56 - 81
Stoja - Cres 93 - 73
MŽL Kadetkinje // 1. kolo
Krk - ŽKK Pula Črnja tours 52 - 93
ŽKK Pula Črnja tours - Gospić 41 - 52
Krk - Gospić 48 - 80
Juniori // 4. kolo
Rovinj - Pula 1981 93 - 87
Kadeti // 4. kolo
Fažana - Rovinj 80 - 53
Pazin II - Istrauni 87 - 30
Predkadeti // 4. kolo
Oliva - Umag 49 - 47
Rudar - Novigrad 56 - 78
Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - ŽKK Pazin 29 - 38
Dječaci gupa A // 4. kolo
Pula 1981 - Pazin 10 - 56
Dječaci gupa B // 4. kolo
Stoja II - Pazin II 35 - 42
Veterani // 6. kolo
Koper - Poreč 92 - 49
Pazin - Konoba Boccaporta 66 - 80

Najava utakmica

14.12.2017. 19:00h
Kvarner 2010 - Istrauni
(MŽL Juniori)
14.12.2017. 20:30h
Pazin - FSV
(MŽL Kadeti)
16.12.2017. 17:30h
Krk - Rudar
(Druga muška liga - Zapad)
16.12.2017. 20:30h
Pazin - Kastav
(Druga muška liga - Zapad)
18.12.2017. 18:30h
Pula 1981 - FSV
(MŽL Juniori)
20.12.2017. 18:30h
Kvarner 2010 - Stoja
(MŽL Predkadeti)
23.12.2017. 11:00h
Poreč - Kastav
(MŽL Predkadeti)

12. memorijal Salamun Salko

Objavljeno: 29.09.2016.

    Od sutra započinje 12. po redu memorijalni turnir Marijan Salamun Salko, koji će se ove godine odigrati u kategoriji kadeta u Gradskoj dvorani u Pazinu.
Ove godine će uz domaćina nastupiti i zagrebačka Cedevita, Budućnost Voli iz Podgorice, te Benetton iz Trevisa, a utakmice se igraju sa slijedećim rasporedom:


Petak, 30.09.2016:
18.00 sati, GHIA STAFF - CEDEVITA
19.50 sati, Otvaranje turnira
20.00 sati, BUDUĆNOST VOLI - BENETTON

Subota 01.10.2016.:
18.00 sati, GHIA STAFF - BENETTON
20.00 sati, BUDUĆNOST VOLI - CEDEVITA

Nedjelja, 02.10.2016.:

10.00 sati, CEDEVITA - BENETTON
12.00 sati, GHIA STAFF - BUDUĆNOST VOLI