Prva ženska liga // 6. kolo
Trešnjevka - Brod na Savi 109 - 62
ŽKK Pula - Medveščak 74 - 90
Zagreb - Mursa 84 - 50
Podravac Gigant - Split 52 - 101
Plamen-Požega - Ragusa 48 - 70
Šibenik - Zadar 62 - 69
Prva muška liga // 6. kolo
Kvarner 2010 - Agrodalm 91 - 81
Dubrava - Sonik Puntamika 89 - 91
Pula 1981 - Ribola Kaštela 74 - 82
Đakovo - Universitas 92 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrovnik 96 - 80
Rudeš - Zapruđe 54 - 69
Druga liga Zapad // 4. kolo
Jadranka - Kastav 68 - 77
Šanac - Kraljevica 97 - 72
Rudar - Pazin 84 - 80
Krk - Crikvenica 75 - 67
Stoja - FSV 89 - 75
MŽ Juniori // 2. kolo
FSV - Pula 1981 118 - 60
Kvarner 2010 - Zamet 109 - 64
MŽ Kadeti // 5. kolo
Stoja - FSV 88 - 63
Kvarner 2010 - Poreč 76 - 45
MŽ Kadetkinje // 1. kolo
ŽKK Pula - FSV 52 - 84
MŽ Predkadeti // 2. kolo
Crikvenica - Stoja 84 - 108
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 2. kolo
Umag - Pula 1981 56 - 83
Fažana - Stoja 49 - 100
Rudar - Pazin 30 - 99
ŽL Predkadeti // 2. kolo
Umag - Stoja 23 - 108
ŽL Dječaci // 2. kolo
Poreč - Umag 35 - 22
Pula 1981 - Pazin 30 - 35

Najava utakmica

17.11.2018. 18:00h
Sonik Puntamika - Pula 1981
(Prva muška liga)
17.11.2018. 18:00h
Kraljevica - Rudar
(Druga liga Zapad)
17.11.2018. 19:00h
Pazin - Krk
(Druga liga Zapad)
18.11.2018. 15:00h
Rovinj - Jadranka
(Druga liga Zapad)
21.11.2018. 18:30h
Šanac - Rovinj
(Druga liga Zapad)
21.11.2018. 20:00h
Stoja - Pazin
(Druga liga Zapad)
22.11.2018. 20:00h
Rudar - Kastav
(Druga liga Zapad)
25.11.2018. 18:00h
Crikvenica - Stoja
(Druga liga Zapad)

Starta košarkaška sezona

Objavljeno: 14.10.2016.

Ovog vikenda na rasporedu su utakmice u većini ligaških natjecanja. Zanimljivo će biti u ovogodišnjoj A2 ligi koja je doživjelamodifikaciju sustava i najbolje dvije momčadi će direktno ući u ligu za prvaka A2 liga (2 kipe iz 5 regionalnih liga) koja će se od iduće sezone zvati A1 liga, a ujedno će imati mogućnost ući u prvu ligu (koja će se od iduće sezone zvati Premijer liga).
Tri naša kluba (Ghia staff, Pula 1981 i Stoja) započinju nastupe u međužupanijskim ligama kadeta i juniora, a kreću i županijske lige u kategoriji juniora i predkadeta.