Prva ženska liga // 9. kolo
Ragusa - Trešnjevka 65 - 62
Split - Zadar 70 - 67
Mursa - Šibenik 68 - 75
Medveščak - Plamen-Požega 105 - 36
Brod na Savi - Podravac Gigant 59 - 50
ŽKK Pula - Zagreb 71 - 70
Prva muška liga // 9. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 82 - 63
Universitas - Zapruđe 68 - 82
Ribola Kaštela - Rudeš 91 - 74
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi 78 - 91
Agrodalm - Đakovo 97 - 65
Dubrava - Pula 1981 93 - 84
Druga liga Zapad // 9. kolo
Kraljevica - Crikvenica 80 - 76
Kastav - FSV 94 - 74
Rovinj - Stoja 51 - 68
Jadranka - Krk 79 - 66
Šanac - Rudar 98 - 90
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

14.12.2018. 19:00h
Kvarner 2010 - Pula 1981
(Prva muška liga)
15.12.2018. 18:00h
Podravac Gigant - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)

Rezultati Pattinaggio kupa - 1. dan

Objavljeno: 18.12.2017.

REZULTATI 1. DANA PATTINAGGIO BASKET KUPA:

MINIBASKET:

Pula 1981 – Oliva 7-20 (2-6, 1-4, 0-2, 4-8)
Pula 1981: Pačić, Belinčić, Kalčić, Ivanek, Ljevar, Pačić, G. Štifanić 6, Larković, Divković 1, Velenik, Vrtačić.
Oliva: M. Divković, Smoljan 2, Komić 6, Jugovac 4, Božac, Mošnja 2, Vinčić 6, Banovac, Tomas.

STOJA – OLIVA 21-25 (0-9, 1-3, 9-12, 11-4)
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Mošić 1, Moris, Jurman 2, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 18.
OLIVA: Divković 2,Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 6, Božac, Mošnja, Vinčić 5, Banovac.

PULA 1981 – STOJA 26-12 (6-3, 4-3, 8-2, 8-4)
PULA 1981: Pačić, Belinčić 6, Kalčić 2, Ivanek, Ljevar 4, Pačić, Štifanić 8, Larković 4, Divković 2, Velenik, Vrtačić.
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Miošić 4, Moris, Jurman 4, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 4.

GLAVNI TURNIR:

DALJINCI – NK STARI GRAD 63-39 (14-7, 14-11, 14-9, 21-12)
DALJINCI: Orbović 2, Čolo 15, Milivojević 19, Ivis 6, Gambar 17, Ribarić 4.
NK STARI GRAD: Fabijanić 17, Rončević, V. Banović 8, S. Banović 10, Škalic 4.

ZADNJI VLAK – KONOBA BOCCAPORTA 45-63 (12-10, 11-16, 14-17, 8-20)
ZADNJI VLAK: M. Maurel 18, K. Maurel 4, An. Škoro 8, Čulić 7, Šabić, Belančić 3, Majica 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 6, Kolić 7, Morović 5, Despić 13, Grbavčić 3, Ar. Škoro 8, Šterpin 21.