Prva muška liga // 10. kolo
Borovo - Podravac 102 - 83
Gorica - Istrauni 95 - 63
Bosco - Kvarner 2010 77 - 66
Universitas - Rudeš 79 - 74
Šanac Karlovac - Agrodalm 83 - 90
Grafičar - Pula 1981 67 - 68
Prva ženska liga // 13. kolo
ŽKK Pula Črnja tours - Dubrava BLC 88 - 68
Podravac Gigant - Brod na Savi 100 - 60
Trešnjevka 2009 - Šibenik 75 - 53
Medveščak - Split 75 - 56
Plamen-Požega - Ragusa 57 - 71
Druga muška liga - Zapad // 9. kolo
Krk - Rudar 74 - 108
Rovinj - Stoja 79 - 54
Crikvenica - Istrauni II 79 - 60
Pazin - Kastav 70 - 77
Kraljevica - Jadranka 85 - 76
MŽL Juniori // 5. kolo
Pula 1981 - FSV 76 - 96
Jedinstvena kadetska liga // 3. kolo
Bjelovar - Cibona 83 - 139
Zadar - Cedevita 76 - 94
FSV - Pazin 75 - 70
Dubrava - Slavonski brod 1946 75 - 60
Dubrovnik - Split 86 - 99
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 5. kolo
Cres - FSV 76 - 85
Kvarner 2010 - Stoja 78 - 63
MŽL Kadetkinje // 3. kolo
Gospić - Krk 69 - 16
FSV - Krk 131 - 30
Gospić - FSV 46 - 74
Juniori // 5. kolo
Istrauni - Fažana 100 - 42
Kadeti // 5. kolo
Istrauni - Rovinj 51 - 73
Predkadeti // 6. kolo
Rovinj - Novigrad 50 - 103
Pazin - Pula 1981 88 - 50
Predkadetkinje // 3. kolo
Rovinj - Rudar 56 - 34
Dječaci gupa A // 6. kolo
Pazin - Oliva 53 - 20
Dječaci gupa B // 5. kolo
Rovinj - Novigrad 22 - 42
Pazin II - Fažana 18 - 23
Veterani // 8. kolo
Zlatni otok - Konoba Boccaporta 67 - 84

Najava utakmica

25.01.2018. 20:30h
Pazin - Istrauni II
(Druga muška liga - Zapad)
26.01.2018. 19:00h
Crikvenica - Stoja
(Druga muška liga - Zapad)
27.01.2018. 18:00h
Rudar - Jadranka
(Druga muška liga - Zapad)
27.01.2018. 19:00h
Pula 1981 - Borovo
(Prva muška liga)
28.01.2018. 16:00h
Istrauni - Bosco
(Prva muška liga)
28.01.2018. 16:00h
Pazin - Dubrava
(Jedinstvena kadetska liga)
28.01.2018. 16:30h
Krk - Rovinj
(Druga muška liga - Zapad)

Rezultati Pattinaggio kupa - 1. dan

Objavljeno: 18.12.2017.

REZULTATI 1. DANA PATTINAGGIO BASKET KUPA:

MINIBASKET:

Pula 1981 – Oliva 7-20 (2-6, 1-4, 0-2, 4-8)
Pula 1981: Pačić, Belinčić, Kalčić, Ivanek, Ljevar, Pačić, G. Štifanić 6, Larković, Divković 1, Velenik, Vrtačić.
Oliva: M. Divković, Smoljan 2, Komić 6, Jugovac 4, Božac, Mošnja 2, Vinčić 6, Banovac, Tomas.

STOJA – OLIVA 21-25 (0-9, 1-3, 9-12, 11-4)
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Mošić 1, Moris, Jurman 2, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 18.
OLIVA: Divković 2,Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 6, Božac, Mošnja, Vinčić 5, Banovac.

PULA 1981 – STOJA 26-12 (6-3, 4-3, 8-2, 8-4)
PULA 1981: Pačić, Belinčić 6, Kalčić 2, Ivanek, Ljevar 4, Pačić, Štifanić 8, Larković 4, Divković 2, Velenik, Vrtačić.
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Miošić 4, Moris, Jurman 4, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 4.

GLAVNI TURNIR:

DALJINCI – NK STARI GRAD 63-39 (14-7, 14-11, 14-9, 21-12)
DALJINCI: Orbović 2, Čolo 15, Milivojević 19, Ivis 6, Gambar 17, Ribarić 4.
NK STARI GRAD: Fabijanić 17, Rončević, V. Banović 8, S. Banović 10, Škalic 4.

ZADNJI VLAK – KONOBA BOCCAPORTA 45-63 (12-10, 11-16, 14-17, 8-20)
ZADNJI VLAK: M. Maurel 18, K. Maurel 4, An. Škoro 8, Čulić 7, Šabić, Belančić 3, Majica 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 6, Kolić 7, Morović 5, Despić 13, Grbavčić 3, Ar. Škoro 8, Šterpin 21.