Prva ženska liga // 8. kolo
Trešnjevka - ŽKK Pula 60 - 65
Zagreb - Brod na Savi 73 - 44
Podravac Gigant - Medveščak 46 - 70
Plamen-Požega - Mursa 79 - 76
Šibenik - Split 82 - 84
Zadar - Ragusa 84 - 63
Prva muška liga // 8. kolo
Kvarner 2010 - Dubrava 88 - 104
Pula 1981 - Agrodalm 82 - 73
Đakovo - Sonik Puntamika 82 - 75
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela 86 - 71
Rudeš - Universitas 83 - 63
Zapruđe - Dubrovnik 57 - 77
Druga liga Zapad // 8. kolo
Rudar - Jadranka 75 - 58
Stoja - Kastav 86 - 83
FSV - Kraljevica 83 - 78
Crikvenica - Pazin 70 - 57
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

11.12.2018. 20:45h
Kvarner 2010 - Pazin
(MŽ Juniori)

Raspored utakmica Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 18.12.2017.

GRUPA A
DALJINCI i NK STARI GRAD

GRUPA B
CAFFE BAR SIRENA, KONOBA BOCCAPORTA i ZADNJI VLAK

GRUPA C
ŠIJANA, JUNIOR i HOBA

GRUPA D
VESNA SIREVI i ORAŠASTI PLODOVI


Ponedjeljak 18.12.:
20.15 sati CAFFE BAR SIRENA – ZADNJI VLAK
21.15 sati ŠIJANA – HOBA

Utorak 19.12.:
19.30 sati VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI
20.30 sati HOBA – JUNIORS
21.30 sati CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA

Srijeda 20.12.:
19.30 sati JUNIORS – ŠIJANA
20.30 sati NK STARI GRAD – B3

Četvrtak 21.12:
18.00 sati Minibasket OLIVA – ROVINJ
18.45 sati Minibasket PULA 1981 II – OLIVA
19.30 sati Minibasket PULA 1981 II – ROVINJ

Petak 22.12.:
19.00 sati C3 – D2

Subota 23.12.:
10.00 sati Minibasket PULA 1981 – ROVINJ
10.45 sati Minibasket ROVINJ – STOJA
11.30 sati Minibasket STOJA – PULA 1981 II
12.15 sati Minibasket PULA 1981 – PULA 1981 II
17.00 sati C1 – D2/C3 (11)
18.00 sati A1 – B2 (12)
19.00 sati D1 – C2 (13)
20.00 sati B1 – A2/B3 (14)

Nedjelja 24.12.:
11.00 sati Pobjednik 11 – Pobjednik 12
12.00 sati Pobjednik 13 – Pobjednik 14
13.00 sati Finale u tricama
13.30 sati Za 3. mjesto
14.30 sati FINALE