Prva ženska liga // 13. kolo
Mursa - Trešnjevka 53 - 94
Split - Medveščak 62 - 81
Ragusa - Brod na Savi 83 - 60
Zadar - ŽKK Pula 78 - 65
Šibenik - Zagreb 61 - 46
Plamen-Požega - Podravac Gigant 57 - 58
Prva muška liga // 12. kolo
Kvarner 2010 - Đakovo 89 - 97
Pula 1981 - Jazine Arbanasi 88 - 66
Dubrava - Rudeš 96 - 88
Agrodalm - Zapruđe 83 - 72
Sonik Puntamika - Dubrovnik 92 - 71
Ribola Kaštela - Universitas 59 - 75
Druga liga Zapad // 11. kolo
Kastav - Pazin 93 - 65
Jadranka - FSV 70 - 64
Šanac - Stoja 80 - 105
Rudar - Krk 66 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)
26.01.2019. 16:00h
ŽKK Pula - Ragusa
(Prva ženska liga)
26.01.2019. 20:00h
Rudeš - Pula 1981
(Prva muška liga)

Raspored utakmica Pattinaggio basket kupa

Objavljeno: 18.12.2017.

GRUPA A
DALJINCI i NK STARI GRAD

GRUPA B
CAFFE BAR SIRENA, KONOBA BOCCAPORTA i ZADNJI VLAK

GRUPA C
ŠIJANA, JUNIOR i HOBA

GRUPA D
VESNA SIREVI i ORAŠASTI PLODOVI


Ponedjeljak 18.12.:
20.15 sati CAFFE BAR SIRENA – ZADNJI VLAK
21.15 sati ŠIJANA – HOBA

Utorak 19.12.:
19.30 sati VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI
20.30 sati HOBA – JUNIORS
21.30 sati CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA

Srijeda 20.12.:
19.30 sati JUNIORS – ŠIJANA
20.30 sati NK STARI GRAD – B3

Četvrtak 21.12:
18.00 sati Minibasket OLIVA – ROVINJ
18.45 sati Minibasket PULA 1981 II – OLIVA
19.30 sati Minibasket PULA 1981 II – ROVINJ

Petak 22.12.:
19.00 sati C3 – D2

Subota 23.12.:
10.00 sati Minibasket PULA 1981 – ROVINJ
10.45 sati Minibasket ROVINJ – STOJA
11.30 sati Minibasket STOJA – PULA 1981 II
12.15 sati Minibasket PULA 1981 – PULA 1981 II
17.00 sati C1 – D2/C3 (11)
18.00 sati A1 – B2 (12)
19.00 sati D1 – C2 (13)
20.00 sati B1 – A2/B3 (14)

Nedjelja 24.12.:
11.00 sati Pobjednik 11 – Pobjednik 12
12.00 sati Pobjednik 13 – Pobjednik 14
13.00 sati Finale u tricama
13.30 sati Za 3. mjesto
14.30 sati FINALE