Prva ženska liga // 9. kolo
Ragusa - Trešnjevka 65 - 62
Split - Zadar 70 - 67
Mursa - Šibenik 68 - 75
Medveščak - Plamen-Požega 105 - 36
Brod na Savi - Podravac Gigant 59 - 50
ŽKK Pula - Zagreb 71 - 70
Prva muška liga // 9. kolo
Dubrovnik - Kvarner 2010 82 - 63
Universitas - Zapruđe 68 - 82
Ribola Kaštela - Rudeš 91 - 74
Sonik Puntamika - Jazine Arbanasi 78 - 91
Agrodalm - Đakovo 97 - 65
Dubrava - Pula 1981 93 - 84
Druga liga Zapad // 9. kolo
Kraljevica - Crikvenica 80 - 76
Kastav - FSV 94 - 74
Rovinj - Stoja 51 - 68
Jadranka - Krk 79 - 66
Šanac - Rudar 98 - 90
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

14.12.2018. 19:00h
Kvarner 2010 - Pula 1981
(Prva muška liga)
15.12.2018. 18:00h
Podravac Gigant - ŽKK Pula
(Prva ženska liga)

Rezultati Pattinaggio kupa - 3. dan

Objavljeno: 20.12.2017.

Utakmice odigrane u utorak, 19.12.:

VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI 62-49 (13-15, 20-8, 20-11, 9-15)
VESNA SIREVI: Dasko 17, Grubešić 2, Đokić 17, Barbić, Premasunac 19, Ban 7.
ORAŠASTI PLODOVI: Davin Belas 9, Mitrović 5, Vidović 10, Vinko 16, Rade 9.

JUNIORS – ŠIJANA 46-63 (12-20, 14-20, 18-13, 2-10)
JUNIORS: Begonja, Ivanek 4, Milotić 6, Kleva 1, Miličević, Grgić, Kajtazović 7, Zvijerac 11, Kondić, Milohanović 17.
ŠIJANA: Dubroja 23, Perdija 3, Malagić 6, Grabovac 6, P. Grašo 15, Maksimović 7, A. Grašo 2, Brkljača 1.

CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA 46-51 (11-9, 19-4, 6-18, 7-12)
CAFFE BAR SIRENA: Radoslav 2, Ujčić, Korošec 8, Perković, Burić 17, Štifanić 10, Vidulin 4, Maras 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin, Kolić, Morović 12, Bratović 13, Despić 20, Grbavčić, Škoro 6.

LJESTVICE:

GRUPA A:
1. DALJINCI
2. NK STARI GRAD

GRUPA B:
1. KONOBA BOCCAPORTA
2. CAFFE BAR SIRENA
3. ZADNJI VLAK

GRUPA C:
1. ŠIJANA
2. HOBA
JUNIORS

GRUPA D:
1. VESNA SIREVI
2. ORAŠASTI PLODOVI

Raspored utakmica za danas, srijeda 20.12.:
19.30 sati JUNIORS – HOBA (grupa C)
20.30 sati NK STARI GRAD – ZADNJI VLAK (za ulazak u 1/4 finale)