Prva ženska liga // 12. kolo
Trešnjevka - Podravac Gigant 97 - 45
Zagreb - Plamen-Požega 70 - 40
ŽKK Pula - Šibenik 91 - 82
Brod na Savi - Zadar 46 - 66
Medveščak - Ragusa 74 - 46
Mursa - Split 51 - 105
Prva muška liga // 11. kolo
Universitas - Kvarner 2010 55 - 81
Ribola Kaštela - Dubrovnik 68 - 83
Sonik Puntamika - Zapruđe 96 - 70
Agrodalm - Rudeš 65 - 79
Dubrava - Jazine Arbanasi 93 - 89
Pula 1981 - Đakovo 82 - 77
Druga liga Zapad // 11. kolo
Kastav - Pazin 93 - 65
Jadranka - FSV 70 - 64
Šanac - Stoja 80 - 105
Rudar - Krk 66 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)

Rezultati Pattinaggio kupa - 3. dan

Objavljeno: 20.12.2017.

Utakmice odigrane u utorak, 19.12.:

VESNA SIREVI – ORAŠASTI PLODOVI 62-49 (13-15, 20-8, 20-11, 9-15)
VESNA SIREVI: Dasko 17, Grubešić 2, Đokić 17, Barbić, Premasunac 19, Ban 7.
ORAŠASTI PLODOVI: Davin Belas 9, Mitrović 5, Vidović 10, Vinko 16, Rade 9.

JUNIORS – ŠIJANA 46-63 (12-20, 14-20, 18-13, 2-10)
JUNIORS: Begonja, Ivanek 4, Milotić 6, Kleva 1, Miličević, Grgić, Kajtazović 7, Zvijerac 11, Kondić, Milohanović 17.
ŠIJANA: Dubroja 23, Perdija 3, Malagić 6, Grabovac 6, P. Grašo 15, Maksimović 7, A. Grašo 2, Brkljača 1.

CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA 46-51 (11-9, 19-4, 6-18, 7-12)
CAFFE BAR SIRENA: Radoslav 2, Ujčić, Korošec 8, Perković, Burić 17, Štifanić 10, Vidulin 4, Maras 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin, Kolić, Morović 12, Bratović 13, Despić 20, Grbavčić, Škoro 6.

LJESTVICE:

GRUPA A:
1. DALJINCI
2. NK STARI GRAD

GRUPA B:
1. KONOBA BOCCAPORTA
2. CAFFE BAR SIRENA
3. ZADNJI VLAK

GRUPA C:
1. ŠIJANA
2. HOBA
JUNIORS

GRUPA D:
1. VESNA SIREVI
2. ORAŠASTI PLODOVI

Raspored utakmica za danas, srijeda 20.12.:
19.30 sati JUNIORS – HOBA (grupa C)
20.30 sati NK STARI GRAD – ZADNJI VLAK (za ulazak u 1/4 finale)