Prva ženska liga // 16. kolo
Trešnjevka - Šibenik 67 - 63
Plamen-Požega - Zadar 80 - 74
Podravac Gigant - Ragusa 66 - 79
Zagreb - Split 71 - 73
ŽKK Pula - Mursa 96 - 72
Brod na Savi - Medveščak 44 - 85
Prva muška liga // 15. kolo
Sonik Puntamika - Kvarner 2010 108 - 85
Ribola Kaštela - Agrodalm 81 - 88
Universitas - Dubrava 70 - 73
Dubrovnik - Pula 1981 86 - 75
Zapruđe - Đakovo 86 - 62
Rudeš - Jazine Arbanasi 108 - 58
Druga liga Zapad // 15. kolo
FSV - Stoja 76 - 86
Crikvenica - Krk 67 - 87
Pazin - Rudar 86 - 75
Kraljevica - Šanac 69 - 67
Kastav - Jadranka 85 - 64
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Pula 1981 84 - 46
FSV - Zamet 93 - 87
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 9. kolo
Kastav - Stoja 75 - 80
ŽL Juniori // 7. kolo
Fažana - Stoja 48 - 62
Pula 1981 - Pazin 88 - 91
ŽL Kadeti // 7. kolo
Rudar - Rovinj 55 - 99
ŽL Predkadeti // 8. kolo
Pula 1981 - Poreč 44 - 32
ŽL Predkadetkinje // 5. kolo
Rovinj - Rudar 74 - 35
ŽL Dječaci // 7. kolo
Pula 1981 - Poreč 46 - 27
Stoja cure - Umag 23 - 47
Stoja - Fažana 83 - 14

Najava utakmica

23.02.2019. 12:00h
Stoja - Pazin
(MŽ Predkadeti)
23.02.2019. 17:00h
Jadranka - Rovinj
(Druga liga Zapad)
23.02.2019. 19:00h
Stoja - Crikvenica
(Druga liga Zapad)
24.02.2019. 15:00h
Crikvenica - Stoja
(MŽ Dječaci)
24.02.2019. 16:00h
Pazin - Kvarner 2010
(MŽ Juniori)
24.02.2019. 19:00h
Rudar - Kraljevica
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 19:15h
Krk - Pazin
(Druga liga Zapad)
27.02.2019. 21:15h
Pula 1981 - Zamet
(MŽ Juniori)

Pattinaggio kup 2017

Objavljeno: 23.12.2017.

Završen je dio natjecanja koji se odnosi na najmlađe. Oliva je pobjedama u svim svojim utakmicama završila na 1. mjestu, a najboljim igračem proglašen je Edi Komić iz istoimene ekipe.

Evo svih postignutih rezultata:

Pula 1981 – Oliva 7-20 (2-6, 1-4, 0-2, 4-8)
Pula 1981: Pačić, Belinčić, Kalčić, Ivanek, Ljevar, Pačić, G. Štifanić 6, Larković, Divković 1, Velenik, Vrtačić.
Oliva: M. Divković, Smoljan 2, Komić 6, Jugovac 4, Božac, Mošnja 2, Vinčić 6, Banovac, Tomas.

STOJA – OLIVA 21-25 (0-9, 1-3, 9-12, 11-4)
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Mošić 1, Moris, Jurman 2, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 18.
OLIVA: Divković 2,Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 6, Božac, Mošnja, Vinčić 5, Banovac.

PULA 1981 – STOJA 26-12 (6-3, 4-3, 8-2, 8-4)
PULA 1981: Pačić, Belinčić 6, Kalčić 2, Ivanek, Ljevar 4, Pačić, Štifanić 8, Larković 4, Divković 2, Velenik, Vrtačić.
STOJA: Unukić, Matić, Kalinić, Grgorinić, Miošić 4, Moris, Jurman 4, Sabatti, Peharec, Fabijanić, Cukerić 4.

OLIVA - ROVINJ 39-9 (12-2, 8-0, 8-3, 11-4)
OLIVA: Divković 4, Smoljan 2, Komić 10, Jugovac 16, Božac, Mošnja 5, Vinčić 2, Fagić, Banovac, Tomaš, Kolić.
ROVINJ: Zanini, Uljanić, Čičić, Barzelatto. Čačić, Ninčević 3, Đurić 4, Čekić 2, Cerin, Petrović.

PULA 1981 II - OLIVA 10-47 (1-16, 0-13, 7-8, 2-10)
PULA 1981 II: D. Pačić, Belinčić 7, Ivanek, E. Pačić 3, Bajzec, Sviben, Damjanac, Bernobić, Vrtačić.

PULA 1981 II - ROVINJ 30-18 (8-6, 10-2, 4-5, 8-5)
PULA 1981 II: D. Pačić 2, Belinčić 11, Ivanek, E. Pačić 10, Bajzec, Sviben, Damjanac 6, Bernobić 1, Vrtačić.

PULA 1981 – ROVINJ 24-9 (4-1, 6-2, 8-2, 6-4)
PULA 1981: D. Pačić, Belinčić 2, Kalčić, Ivanek, E. Pačić 4, Štifanić 12, Laković, Velenik, Vrtačić.
ROVINJ: Čekić, Zanini, Uljanić, Čičić 4, Barzelatto, Ninčević 1, Đurić 2, Cerin, Petrović 2.

STOJA – ROVINJ 39-15 (3-6, 10-3, 10-5, 16-3)
STOJA:Unukić 3, Kalinić, Poropat, Kerić 2, Miošić 4, Ukota 2, Jurman 10, Steblaj, Peharec 2, Pađen, Babin, Cukerić 16.
ROVINJ: Čekić, Zanini, Uljanić, Čičić 4, Barzelatto, Ninčević 2, Đurić 9, Petrović, Cerin.

STOJA – PULA 1981 II 32-17 (8-6, 8-6, 8-2, 8-9)
STOJA: Unukić 6, Kalinić, Poropat, Kerić, Miošić 12, Ukota, Jurman 2, Pađen, Steblaj, Peharec, Babin, Cukerić 12.
Pula 1981 II: D. Pačić, Bernić 5, Bajzec, Sviben 4, E. Pačić 2, Damjanac 6, Ivanek, Vrtačić.

PULA 1981 – PULA 1981 II 33-16 (14-2, 7-6, 2-8, 10-0)
PULA 1981: D. Pačić, Kalčić 6, Štifanić 9, Laković 10, Vrtačić 4, Divković 4,.
PULA 1981 II: Bernić 6, Bernardić 4, Bajzec, Sviben, E. Pačić 4, Damjanac 2, Ivanek.

KONAČNA LJESTVICA:
1. OLIVA
2. PULA 1981
3. STOJA
4. PULA 1981 II
5. ROVINJ

Najbolji igrač turnira: Edi Komić (Oliva)
 
ŽL Juniori
Belina Tomas (Pazin) 83
Krulčić Marko (Pazin) 81
Grgić Niko (Pula 1981) 81
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 166
Klarić Luka (Rovinj) 155
Maurel Egon (Umag) 143
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 173
Poretti Gabriel (Rovinj) 128
Fabris Erik (Umag) 123
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 59
Škare Karolina (Rovinj) 51
Livak Maja (Pazin) 42
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 86
Puniš Dario (Poreč) 85
Sironić Toni (Pazin) 75