Prva ženska liga // 13. kolo
Mursa - Trešnjevka 53 - 94
Split - Medveščak 62 - 81
Ragusa - Brod na Savi 83 - 60
Zadar - ŽKK Pula 78 - 65
Šibenik - Zagreb 61 - 46
Plamen-Požega - Podravac Gigant 57 - 58
Prva muška liga // 12. kolo
Kvarner 2010 - Đakovo 89 - 97
Pula 1981 - Jazine Arbanasi 88 - 66
Dubrava - Rudeš 96 - 88
Agrodalm - Zapruđe 83 - 72
Sonik Puntamika - Dubrovnik 92 - 71
Ribola Kaštela - Universitas 59 - 75
Druga liga Zapad // 11. kolo
Kastav - Pazin 93 - 65
Jadranka - FSV 70 - 64
Šanac - Stoja 80 - 105
Rudar - Krk 66 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)
26.01.2019. 16:00h
ŽKK Pula - Ragusa
(Prva ženska liga)
26.01.2019. 20:00h
Rudeš - Pula 1981
(Prva muška liga)

Poznati polufinalisti Pattinaggio basketa

Objavljeno: 23.12.2017.

Završene utakmice 1/4 finala Pattinaggio basket kupa:

U 1/4 finalnim utakmicama najzanimljivija je utakmica bila između prošlogodišnjih pobjednika Šijane protiv Juniorsa, juniora i kadeta Pule 1981 pojačani sa dva seniora (Rakić i Anderson). Od samog početka se vidjelo da će utakmica biti neizvjesna, ali u posljednjoj četvrtini se Juniorsi odvajaju i odlaze u polufinale.
Caffe bar Sirena i ove godine uspjeva ući u polufinale preko Daljinaca, dok je u srazu Konobe Boccaporta i Zadnjeg vlaka snage odmjerili otac i sin Škoro, u kojem je očeva ekipa ostavila sina na –20 razlike. Vesna sirevi su očekivano ušli u polufinale protiv Hobe, a pitanje pobjednika riješili već u 1. četvrtini.

ŠIJANA – JUNIORS 57-66 (15-17, 15-10, 14-19, 13-20)
ŠIJANA: Kaić 18, P. Grašo 5, Maksimović 12, A. Grašo 6, Grabovac 16, Brkljača.
JUNIORS: Zvijerac 8, Anderson 30, Milotić 2, Ivanek, Grgić, Kajtazović, Rakić 21, Milohanović 5, Miličević.

DALJINCI – CAFFE BAR SIRENA 49-67 (9-18, 4-17, 14-14, 22-18)
DALJINCI: Milivojević 16, Čolo 13, Orbović, Lonzar 5, Ivis 4, Gambar 5, Kovačević 6.
CAFFE BAR SIRENA: Vidulin 6, Pavić 8, Ujčić, Korošec 15, Kovačević 3, Štifanić 14, Burić 19, Radoslav 2.

VESNA SIREVI – HOBA 52-28 (20-3, 8-10, 11-6, 13-9)
VESNA SIREVI: Đokić 5, Rakić 16, Minić 8, Dundović 11, Dasko 2, Barbić, Premasunac 10, Grubešić.
HOBA: Mićanović, Pajković 3, S. Jeličić 9, Nikolić, N. Jeličić 2, Jodanović 10, Dadić 3, Škifić 1.

KONOBA BOCCAPORTA – ZADNJI VLAK 57-37 (21-7, 14-12, 13-13, 9-5)
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 3, Bratović 9, Morović 4, Despić 14, Ar. Škoro 20, Kolić 7.
ZADNJI VLAK: Šabić, K. Maurel 14, M. Maurel 4, An. Škoro 13, Čulić 6.