Prva muška liga // 10. kolo
Borovo - Podravac 102 - 83
Gorica - Istrauni 95 - 63
Bosco - Kvarner 2010 77 - 66
Universitas - Rudeš 79 - 74
Šanac Karlovac - Agrodalm 83 - 90
Grafičar - Pula 1981 67 - 68
Prva ženska liga // 13. kolo
ŽKK Pula Črnja tours - Dubrava BLC 88 - 68
Podravac Gigant - Brod na Savi 100 - 60
Trešnjevka 2009 - Šibenik 75 - 53
Medveščak - Split 75 - 56
Plamen-Požega - Ragusa 57 - 71
Druga muška liga - Zapad // 9. kolo
Krk - Rudar 74 - 108
Rovinj - Stoja 79 - 54
Crikvenica - Istrauni II 79 - 60
Pazin - Kastav 70 - 77
Kraljevica - Jadranka 85 - 76
MŽL Juniori // 5. kolo
Škrljevo - Kastav 66 - 53
Kvarner 2010 - Istrauni 85 - 66
Pula 1981 - FSV 76 - 96
Jedinstvena kadetska liga // 3. kolo
Bjelovar - Cibona 83 - 139
Zadar - Cedevita 76 - 94
FSV - Pazin 75 - 70
Dubrava - Slavonski brod 1946 75 - 60
Dubrovnik - Split 86 - 99
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 5. kolo
Cres - FSV 76 - 85
Kvarner 2010 - Stoja 78 - 63
MŽL Kadetkinje // 3. kolo
Gospić - Krk 69 - 16
FSV - Krk 131 - 30
Gospić - FSV 46 - 74
Juniori // 5. kolo
Istrauni - Fažana 100 - 42
Kadeti // 5. kolo
Istrauni - Rovinj 51 - 73
Predkadeti // 6. kolo
Rudar - Stoja 46 - 104
Rovinj - Novigrad 50 - 103
Pazin - Pula 1981 88 - 50
Predkadetkinje // 4. kolo
Rovinj - ŽKK Pazin 57 - 23
Dječaci gupa A // 6. kolo
Poreč - Stoja 10 - 58
Pazin - Oliva 53 - 20
Dječaci gupa B // 6. kolo
Umag - Fažana 29 - 41
Pazin II - Rovinj 51 - 18
Veterani // 8. kolo
Poreč - Marinovi prijatelji 47 - 72
Rudar - Pula 1981 39 - 84
Zlatni otok - Konoba Boccaporta 67 - 84

Najava utakmica

25.01.2018. 20:30h
Pazin - Istrauni II
(Druga muška liga - Zapad)
26.01.2018. 19:00h
Crikvenica - Stoja
(Druga muška liga - Zapad)
27.01.2018. 18:00h
Rudar - Jadranka
(Druga muška liga - Zapad)
27.01.2018. 19:00h
Pula 1981 - Borovo
(Prva muška liga)
28.01.2018. 16:00h
Istrauni - Bosco
(Prva muška liga)
28.01.2018. 16:00h
Pazin - Dubrava
(Jedinstvena kadetska liga)
28.01.2018. 16:30h
Krk - Rovinj
(Druga muška liga - Zapad)

Vesna sirevi pobjednici

Objavljeno: 24.12.2017.

Vesna sirevi su po 3. puta osvojili rekreativni turnir Pattinaggio basket kup, i tako još jednom potvrdili da se radi o odličnom košarkaškom kolektivu, ali prije svega kvalitetnim ljudima i igračima. U obje utakmice finalnog dana, sigurnom igrom ispod koševa u obrani i napadu, te kolektivnom igrom uspjevaju doći do još jednog naslova (osvojili su 2014. i 2015. godine), uz pomoć odličnog Igora Premasunca koji je proglašen najboljim igračem turnira. Juniorsi su dali svoj maksimum na utakmici polufinala protiv Caffe bar Sirene, gdje su potrošili zadnji atom snage, koja im je trebala u finalu.
Treba pohvaliti i dvije pomalo veteranske ekipe Caffe bar Sirenu (koja 3. godinu zaredom igraju polufinale) i Konobu Boccaporta koje su pružili dostojan otpor u polufinalnim utakmicama, a u međusobnoj utakmici više snage ostalo je kod Sirene i vaterpolista Damira Burića koji i drugu godinu zaredom nastupa na ovom natjecanju.

Utakmice polufinala:

JUNIORS – CAFFE BAR SIRENA 64-55 (22-18, 13-20, 23-7, 6-10)
JUNIORS: Zvijerac 8, Anderson 25, Milotić 3, Ivanek, Grgić, Kajtazović 4, Rakić 19, Milić, Milohanović 5, Miličević.
CAFFE BAR SIRENA: Ujčić, Korošec 5, Puh 7, Perković 1, Burić 21, Štifanić 20, Vidulin 1, Kovačević, Radoslav.

VESNA SIREVI – KONOBA BOCCAPORTA 43-35 (10-8, 25-6, 9-6, 9-15)
VESNA SIREVI: Grubešić 2, Rakić 14, Minić, Dundović 4, Đokić, Barbić, Premasunac 9, Ban 9, Dasko 5.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin 2, Morović 13, Despić 4, Grbavčić 7, Čečur 5, Kancijanić 2, Kolić 2.

Za 3. mjesto:

CAFFE BAR SIRENA – KONOBA BOCCAPORTA 57-42 (18-3, 11-11, 15-16, 13-12)
CAFFE BAR SIRENA: Ujčić, Korošec 2, Puh 3, Perković 13, Burić 22, Štifanić 5, Vidulin 6, Kovačević, Radoslav 6.
KONOBA BOCCAPORTA: Babin, Morović 11, Despić 8, Grbavčić 8, Čečur, Kancijanić 8, Kolić 7.


FINALE:
JUNIORS – VESNA SIREVI
JUNIORS: Zvijerac, Anderson 28, Milotić, Ivanek, Grgić, Kajtazović 6, D. Rakić 9, Milić, Milohanović 5, Miličević.
VESNA SIREVI: Grubešić, N. Rakić 13, Minić, Dundović 3, Đokić 11, Barbić, Premasunac 15, Ban 16, Dasko 2.

Najbolji igrač turnira: Igor Premasunac (Vesna sirevi)
Najbolji strijelac: Kyron Anderson (97 koševa)
Najbolji u natjecanju u tricama: Nino Rakić (Vesna sirevi)
Najbolji potez turnira: Dominik Ban – zakucavanjem (Vesna sirevi)

Konačni poredak:
1. VESNA SIREVI
2. JUNIORS
3. CAFFE BAR SIRENA
4. KONOBA BOCCAPORTA