Prva muška liga // 10. kolo
Borovo - Podravac 102 - 83
Gorica - Istrauni 95 - 63
Bosco - Kvarner 2010 77 - 66
Universitas - Rudeš 79 - 74
Šanac Karlovac - Agrodalm 83 - 90
Grafičar - Pula 1981 67 - 68
Prva ženska liga // 13. kolo
ŽKK Pula Črnja tours - Dubrava BLC 88 - 68
Podravac Gigant - Brod na Savi 100 - 60
Trešnjevka 2009 - Šibenik 75 - 53
Medveščak - Split 75 - 56
Plamen-Požega - Ragusa 57 - 71
Druga muška liga - Zapad // 9. kolo
Krk - Rudar 74 - 108
Rovinj - Stoja 79 - 54
Crikvenica - Istrauni II 79 - 60
Pazin - Kastav 70 - 77
Kraljevica - Jadranka 85 - 76
MŽL Juniori // 5. kolo
Škrljevo - Kastav 66 - 53
Kvarner 2010 - Istrauni 85 - 66
Pula 1981 - FSV 76 - 96
Jedinstvena kadetska liga // 3. kolo
Bjelovar - Cibona 83 - 139
Zadar - Cedevita 76 - 94
FSV - Pazin 75 - 70
Dubrava - Slavonski brod 1946 75 - 60
Dubrovnik - Split 86 - 99
MŽL Kadeti // 10. kolo
Ri-basket - Pazin 61 - 87
FSV - Kvarner 2010 93 - 75
Stoja - Pula 1981 69 - 40
MŽL Predkadeti // 5. kolo
Cres - FSV 76 - 85
Kvarner 2010 - Stoja 78 - 63
MŽL Kadetkinje // 3. kolo
Gospić - Krk 69 - 16
FSV - Krk 131 - 30
Gospić - FSV 46 - 74
Juniori // 5. kolo
Istrauni - Fažana 100 - 42
Kadeti // 5. kolo
Istrauni - Rovinj 51 - 73
Predkadeti // 6. kolo
Rudar - Stoja 46 - 104
Rovinj - Novigrad 50 - 103
Pazin - Pula 1981 88 - 50
Predkadetkinje // 4. kolo
Rovinj - ŽKK Pazin 57 - 23
Dječaci gupa A // 6. kolo
Poreč - Stoja 10 - 58
Pazin - Oliva 53 - 20
Dječaci gupa B // 6. kolo
Umag - Fažana 29 - 41
Pazin II - Rovinj 51 - 18
Veterani // 8. kolo
Poreč - Marinovi prijatelji 47 - 72
Rudar - Pula 1981 39 - 84
Zlatni otok - Konoba Boccaporta 67 - 84

Najava utakmica

25.01.2018. 20:30h
Pazin - Istrauni II
(Druga muška liga - Zapad)
26.01.2018. 19:00h
Crikvenica - Stoja
(Druga muška liga - Zapad)
27.01.2018. 18:00h
Rudar - Jadranka
(Druga muška liga - Zapad)
27.01.2018. 19:00h
Pula 1981 - Borovo
(Prva muška liga)
28.01.2018. 16:00h
Istrauni - Bosco
(Prva muška liga)
28.01.2018. 16:00h
Pazin - Dubrava
(Jedinstvena kadetska liga)
28.01.2018. 16:30h
Krk - Rovinj
(Druga muška liga - Zapad)

Nastupi selekcija u Poreču

Objavljeno: 27.12.2017.

Predkadetkinje odigrale 3 utakmice

Selekcija Istarske županije predkadetkinja u 3 utakmice doživjela je poraze, ali zanimljivo je svakako kako smo u svim utakmicama pogodili isto koševa (24).

Evo rezultata:
ZAGREBAČKA ŽUPANIJA - ISTARSKA ŽUPANIJA 36-24 (2-6, 13-4, 15-3, 6-11)
I.Ž.: Refka, Jurković, Begonja 4, Vukosavljević 14, Perić 4, Tanjić, Dojkić, Radeta, Novaković, Kovačević, Teodorović 2, Zupičić.

ISTARSKA ŽUPANIJA - JEŽICA 24-45 (5-14, 6-10, 5-8, 8-13)
I.Ž.: Refka, Jurković, Begonja 12, Vukosavljević, Perić 4, Tanjić, Dojkić 5, Radeta, Novaković 2, Kovačević, Teodorović 1, Zupičić.

TRIGOTTE TRIESTE - ISTARSKA ŽUPANIJA 70-24 (18-9, 8-5, 22-5, 22-5)
I.Ž.: Refka, Jurković, Begonja 6, Vukosavljević 4, Perić 6, Tanjić, Dojkić 1, Radeta 2, Novaković, Kovačević 2, Teodorović 3, Zupičić.



Kadeti Selekcije Istarske županije su u prvoj utakmici izgubili 58-40 od ekipe Ljubljane.

ISTARSKA ŽUPANIJA - KK LJUBLJANA 40-58 (9-15,6-24,12-13,9-6)
I.Ž.: Grgić, M. Buršić 3, Zuber, Sošić 18, L. Buršić, Veljković 1, Blažević 1, Pavlić 2, Đurin 2, Kondić 5, Burazer 8, Mikelić.