Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 12. kolo
Pazin - Zamet 88 - 71
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 14. kolo
Stoja - FSV 96 - 69
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Polufinale
Stoja - Pula 1981 97 - 56
ŽL Kadeti // 14. kolo
Rovinj - Rudar 66 - 39
ŽL Predkadeti // 12. kolo
Oliva - Pula 1981 48 - 79
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25

Najava utakmica

Regionalni Minibasket turnir

Objavljeno: 01.03.2018.

Minibasket - Polufinale u Pazinu

Ove subote i nedjelje u Pazinu će se održati polufinalni turnir i Minibasketu za 2007. i 2009. godište za regiju Zapad. Od naših predstavnika nastupit će Pazin i Oliva u obje kategorije, te Pula 1981 u kategoriji 2007. godišta.

Raspored turnira (2007. g.):

GRUPA A GRUPA B
1. K.K. PAZIN 1. K.K. OLIVA
2. K.K.CRES 2. K.K. KASTAV
3. K.K. RI BASKET 3.K.K. FSV
4. K.K. PULA 4. K K. CRIKVENICA


SATNICA NATJECANJA 3.3. 2018.

TEREN A TEREN B
10:00 PAZIN-PULA 1981 10:00 OLIVA-KASTAV
11:15 RI BASKET-CRES 11:15 FSV- CRIKVENICA
12:30 PULA 1981-RI BASKET 12:30 KASTAV-FSV
13:45 PAZIN-CRES 13:45 OLIVA-CRIKVENICA
15:00 PULA 1981-CRES 15:00 KASTAV- CRIKVENICA
16:15 K.K.PAZIN-RI BASKET 16:15 OLIVA- FSV

SATNICA NATJECANJA 4.3.2018.
10:00 A1-B2 10:00 B1-A2
11:15 ZA 7.MJESTO 11:15 ZA 5. MJ.
12:30 ZA 1.MJESTO 12:30 ZA 3.MJ.

Raspored turnira (2009. g.):
1. PAZIN
2. OLIVA
3. ARX

SATNICA
14:00 PAZIN-OLIVA
15:15 CRIKVENICA-OLIVA
16:30 PAZIN-CRIKVENICA

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 188
Jakšić Marin (Stoja) 170
Kostić Matej (Stoja) 155
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 259
Klarić Luka (Rovinj) 244
Maurel Egon (Umag) 201
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Fabris Erik (Umag) 214
Poretti Gabriel (Rovinj) 196
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 67
Bošković Gobo Ines (Rudar) 58
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 137
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 99