Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 12. kolo
Pazin - Zamet 88 - 71
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 14. kolo
Stoja - FSV 96 - 69
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Polufinale
Stoja - Pula 1981 97 - 56
ŽL Kadeti // 14. kolo
Rovinj - Rudar 66 - 39
ŽL Predkadeti // 12. kolo
Oliva - Pula 1981 48 - 79
ŽL Predkadetkinje // 7. kolo
Pazin - Rovinj 34 - 66
ŽL Dječaci // 11. kolo
Stoja - Poreč 47 - 25

Najava utakmica

Juniore Stoje prvaci Istarske županije

Objavljeno: 20.05.2018.

U finalnoj utakmici doigravanja za prvaka Istarske županije odigranoj u četvrtak 17. svibnja 2018. godine domaćin Košarkaški klub STOJA bio je uspješniji od ekipe KK ISTRAUNI konačnim rezultatom 84:76, te osvojio naslov prvaka Županijske lige juniora.

U borbenoj i izjednačenoj utakmici do samoga kraja igrači obje momčadi pružili su gledateljima zanimljivu košarkašku predstavu, u kojoj su mladi košarkaši Stoje u samoj završnici bodreni svojim vjernim navijačima Barakerima slomili otpor gostiju, te na kraju zasluženo slavili.

Najefikasniji u redovima domaćina bili su Matija Gustovarac sa 28 postignutih koševa te Fabio Sošić sa 19 postignutih koševa, dok se kod gostiju istaknuo Mitrović sa 25 postignutih koševa.

Za najboljeg igrača završne utakmice proglađen je Matija Gutovarac (KK Stoja)

 

 U utakmici za 3. mjesto KK Pula 1981 bila je bolja od KK Rovinj rezultatom 79-66

Pula. Dvorana M. Parlov. Gledatelja 50.

Suci: Đuraki – Gadžić

Opunomoćenik: Bile-Perić

PULA 1981: Jakšić 3, Zvijerac, Vučinić 2, Ivanek, Milec 4, Grgić 3, Kajtazović 23, Zuber, Percan 2, Kondić 12, Milohanović 24, Miličević 6.

ROVINJ: Lovrić, Bertetić, Ključević 25, Poretti 2, Klarić 17, Komadina 22, Verebeš.

 

FINALE:


KK Stoja : KK Istrauni  84:76
(23:22) (16:13) (22:22) (23:19)


KK Stoja:
Pavletić, Buršić M. 4, Gustovarac M. 28 (2), Sošić F. 19 (3), Buršić L. 4, Sabatti, Gustovarac F. 13 (2), Catela, Ban 16, Plišić, Burazer, Kurtović.

KK Istrauni:
Trpčevski, Bukovac, Savin-Belas 17, Mitrović 25 (5), Pilipović 2, Ćosić 13, Mejak 7, Ivis 12 (3), Kesedžić, Hadžić.

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 188
Jakšić Marin (Stoja) 170
Kostić Matej (Stoja) 155
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 259
Klarić Luka (Rovinj) 244
Maurel Egon (Umag) 201
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 269
Fabris Erik (Umag) 214
Poretti Gabriel (Rovinj) 196
ŽL Predkadetkinje
Radeta Anđela (Rovinj) 77
Livak Maja (Pazin) 67
Bošković Gobo Ines (Rudar) 58
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 137
Puniš Dario (Poreč) 132
Sironić Toni (Pazin) 99