Prva ženska liga // 13. kolo
Mursa - Trešnjevka 53 - 94
Split - Medveščak 62 - 81
Ragusa - Brod na Savi 83 - 60
Zadar - ŽKK Pula 78 - 65
Šibenik - Zagreb 61 - 46
Plamen-Požega - Podravac Gigant 57 - 58
Prva muška liga // 12. kolo
Kvarner 2010 - Đakovo 89 - 97
Pula 1981 - Jazine Arbanasi 88 - 66
Dubrava - Rudeš 96 - 88
Agrodalm - Zapruđe 83 - 72
Sonik Puntamika - Dubrovnik 92 - 71
Ribola Kaštela - Universitas 59 - 75
Druga liga Zapad // 11. kolo
Kastav - Pazin 93 - 65
Jadranka - FSV 70 - 64
Šanac - Stoja 80 - 105
Rudar - Krk 66 - 70
MŽ Juniori // 6. kolo
Pazin - Zamet 80 - 48
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 5. kolo
ŽKK Pula - Arx 72 - 79
FSV - Gospić 66 - 56
MŽ Predkadeti // 6. kolo
Pazin - Stoja 97 - 100
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 5. kolo
Pazin - Umag 102 - 44
Pula 1981 - Rovinj 60 - 68
Rudar - Fažana 51 - 65
ŽL Predkadeti // 5. kolo
Pula 1981 - Oliva 63 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 5. kolo
Stoja - Umag 100 - 14

Najava utakmica

23.01.2019. 18:30h
Rovinj - Crikvenica
(Druga liga Zapad)
26.01.2019. 16:00h
ŽKK Pula - Ragusa
(Prva ženska liga)
26.01.2019. 20:00h
Rudeš - Pula 1981
(Prva muška liga)

Juniore Stoje prvaci Istarske županije

Objavljeno: 20.05.2018.

U finalnoj utakmici doigravanja za prvaka Istarske županije odigranoj u četvrtak 17. svibnja 2018. godine domaćin Košarkaški klub STOJA bio je uspješniji od ekipe KK ISTRAUNI konačnim rezultatom 84:76, te osvojio naslov prvaka Županijske lige juniora.

U borbenoj i izjednačenoj utakmici do samoga kraja igrači obje momčadi pružili su gledateljima zanimljivu košarkašku predstavu, u kojoj su mladi košarkaši Stoje u samoj završnici bodreni svojim vjernim navijačima Barakerima slomili otpor gostiju, te na kraju zasluženo slavili.

Najefikasniji u redovima domaćina bili su Matija Gustovarac sa 28 postignutih koševa te Fabio Sošić sa 19 postignutih koševa, dok se kod gostiju istaknuo Mitrović sa 25 postignutih koševa.

Za najboljeg igrača završne utakmice proglađen je Matija Gutovarac (KK Stoja)

 

 U utakmici za 3. mjesto KK Pula 1981 bila je bolja od KK Rovinj rezultatom 79-66

Pula. Dvorana M. Parlov. Gledatelja 50.

Suci: Đuraki – Gadžić

Opunomoćenik: Bile-Perić

PULA 1981: Jakšić 3, Zvijerac, Vučinić 2, Ivanek, Milec 4, Grgić 3, Kajtazović 23, Zuber, Percan 2, Kondić 12, Milohanović 24, Miličević 6.

ROVINJ: Lovrić, Bertetić, Ključević 25, Poretti 2, Klarić 17, Komadina 22, Verebeš.

 

FINALE:


KK Stoja : KK Istrauni  84:76
(23:22) (16:13) (22:22) (23:19)


KK Stoja:
Pavletić, Buršić M. 4, Gustovarac M. 28 (2), Sošić F. 19 (3), Buršić L. 4, Sabatti, Gustovarac F. 13 (2), Catela, Ban 16, Plišić, Burazer, Kurtović.

KK Istrauni:
Trpčevski, Bukovac, Savin-Belas 17, Mitrović 25 (5), Pilipović 2, Ćosić 13, Mejak 7, Ivis 12 (3), Kesedžić, Hadžić.