Prva ženska liga // 8. kolo
Trešnjevka - ŽKK Pula 60 - 65
Zagreb - Brod na Savi 73 - 44
Podravac Gigant - Medveščak 46 - 70
Plamen-Požega - Mursa 79 - 76
Šibenik - Split 82 - 84
Zadar - Ragusa 84 - 63
Prva muška liga // 8. kolo
Kvarner 2010 - Dubrava 88 - 104
Pula 1981 - Agrodalm 82 - 73
Đakovo - Sonik Puntamika 82 - 75
Jazine Arbanasi - Ribola Kaštela 86 - 71
Rudeš - Universitas 83 - 63
Zapruđe - Dubrovnik 57 - 77
Druga liga Zapad // 8. kolo
Rudar - Jadranka 75 - 58
Stoja - Kastav 86 - 83
FSV - Kraljevica 83 - 78
Crikvenica - Pazin 70 - 57
MŽ Juniori // 3. kolo
Pula 1981 - Kvarner 2010 71 - 92
FSV - Pazin 83 - 73
MŽ Kadeti // 7. kolo
Kvarner 2010 - Stoja 79 - 66
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - FSV 32 - 73
Gospić - Arx 66 - 43
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Crikvenica - Pazin 91 - 86
ŽL Juniori // 6. kolo
Stoja - Pula 1981 95 - 53
ŽL Kadeti // 4. kolo
Rudar - Pula 1981 53 - 82
ŽL Predkadeti // 3. kolo
Stoja - Rovinj 107 - 49
Poreč - Pazin 27 - 74
ŽL Predkadetkinje // 2. kolo
Rudar - Rovinj 47 - 75
ŽL Dječaci // 4. kolo
Fažana - Stoja cure 59 - 24

Najava utakmica

11.12.2018. 20:45h
Kvarner 2010 - Pazin
(MŽ Juniori)

Započinju memorijalni turniri u Pazinu i Puli

Objavljeno: 28.09.2018.

Dans s početkom u 17.00 sati u Puli i 18.-00 sati u Pazinu započinju 14. po redu memorijali J. Sever i M. Salamun. U Puli je turnir u senirskoj konkurenciji gdje će uz domaćina Pulu 1981 nastupiti i riječko Škrljevo, slovački Iskra Svit i zadarska Sonik Puntamika.

 

U Pazinu će u konkurenciji juniora uz domaćina nastupiti i talijanska Armani Milano, zagrebačka Cedevita i Helios Domžale.

 

Raspored utakmica:

 

Memorijal J. Sever:

petak 28.09.2018., dvorana M. Parlov:

17.00 sati, Pula 1981 - Iskra Svit

19.30 sati, Škrljevo - Sonik Puntamika

 

Subota, 29.09.2018.:

10.00 sati, FINALE

12.30 sati, Za 3. mjesto

 

Memorijal Marijan Salamun Salko:

petak, 28.09.2018., Gradska dvorana :

18.00 sati, PAZIN - CEDEVITA

20.00 sati, HELIOS - ARMANI

 

subota, 29.09.2018.:

18.00 sati, PAZIN - ARMANI

20.00 sati, HELIOS - CEDEVITA

 

nedjelja 30.09.2018.:

10.00 sati, CEDEVITA - ARMANI

12.00 sati, PAZIN - HELIOS