Prva ženska liga // 7. kolo
Zadar - FSV 82 - 53
Plamen Požega - Ragusa 62 - 94
Trešnjevka - Šibenik 82 - 65
Medveščak - Split 75 - 49
Zagreb - ŽKK Brionka Pula 99 - 47
Prva muška liga // 9. kolo
Pula 1981 - Ribola Kaštela 83 - 70
Cedevita junior - Bosco 82 - 97
Zapruđe - Samobor 81 - 113
Sesvete - Universitas 72 - 64
Jazine Arbanasi - Dubrovnik 92 - 70
Omiš Čagalj Tours - Rudeš 87 - 69
A2 muski // 9. kolo
FSV - Kastav 83 - 74
Krk - Pazin 84 - 72
Stoja - Kraljevica 95 - 63
Kvarner 2010 - Rudar 107 - 71
Rovinj - Šanac 86 - 72
Crikvenica - Jadranka 84 - 71
MŽ Juniori // 4. kolo
Stoja - Kvarner 2010 77 - 86
FSV - Pazin 89 - 70
MŽ Kadeti // 8. kolo
FSV - Stoja 100 - 70
Kastav - Crikvenica 48 - 72
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Kastav - Crikvenica 72 - 74
Stoja - Pazin 70 - 71
MŽ Dječaci // 4. kolo
Ri-basket - Pazin 56 - 26
FSV - Cres 66 - 23
Oliva - Crikvenica 62 - 40
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - Arx 38 - 76
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 4. kolo
Novigrad - Stoja 65 - 85
Pula 1981 - Pazin 42 - 83
ŽL Dječaci // 4. kolo
Poreč - Rudar 67 - 38
Rovinj - Oliva 4 - 88
Pazin - Pula 1981 54 - 42
Stoja - Umag 69 - 19
Novigrad - Fažana 33 - 52

Najava utakmica

15.12.2019. 19:00h
Pazin - Kraljevica
(A2 muski)
20.12.2019. 20:00h
Cres - Oliva
(MŽ Dječaci)

Započinju memorijalni turniri u Pazinu i Puli

Objavljeno: 28.09.2018.

Dans s početkom u 17.00 sati u Puli i 18.-00 sati u Pazinu započinju 14. po redu memorijali J. Sever i M. Salamun. U Puli je turnir u senirskoj konkurenciji gdje će uz domaćina Pulu 1981 nastupiti i riječko Škrljevo, slovački Iskra Svit i zadarska Sonik Puntamika.

 

U Pazinu će u konkurenciji juniora uz domaćina nastupiti i talijanska Armani Milano, zagrebačka Cedevita i Helios Domžale.

 

Raspored utakmica:

 

Memorijal J. Sever:

petak 28.09.2018., dvorana M. Parlov:

17.00 sati, Pula 1981 - Iskra Svit

19.30 sati, Škrljevo - Sonik Puntamika

 

Subota, 29.09.2018.:

10.00 sati, FINALE

12.30 sati, Za 3. mjesto

 

Memorijal Marijan Salamun Salko:

petak, 28.09.2018., Gradska dvorana :

18.00 sati, PAZIN - CEDEVITA

20.00 sati, HELIOS - ARMANI

 

subota, 29.09.2018.:

18.00 sati, PAZIN - ARMANI

20.00 sati, HELIOS - CEDEVITA

 

nedjelja 30.09.2018.:

10.00 sati, CEDEVITA - ARMANI

12.00 sati, PAZIN - HELIOS