Prva ženska liga // 7. kolo
Zadar - FSV 82 - 53
Plamen Požega - Ragusa 62 - 94
Trešnjevka - Šibenik 82 - 65
Medveščak - Split 75 - 49
Zagreb - ŽKK Brionka Pula 99 - 47
Prva muška liga // 9. kolo
Pula 1981 - Ribola Kaštela 83 - 70
Cedevita junior - Bosco 82 - 97
Zapruđe - Samobor 81 - 113
Sesvete - Universitas 72 - 64
Jazine Arbanasi - Dubrovnik 92 - 70
Omiš Čagalj Tours - Rudeš 87 - 69
A2 muski // 9. kolo
FSV - Kastav 83 - 74
Krk - Pazin 84 - 72
Stoja - Kraljevica 95 - 63
Kvarner 2010 - Rudar 107 - 71
Rovinj - Šanac 86 - 72
Crikvenica - Jadranka 84 - 71
MŽ Juniori // 4. kolo
Stoja - Kvarner 2010 77 - 86
FSV - Pazin 89 - 70
MŽ Kadeti // 8. kolo
FSV - Stoja 100 - 70
Kastav - Crikvenica 48 - 72
MŽ Predkadeti // 4. kolo
Kastav - Crikvenica 72 - 74
Stoja - Pazin 70 - 71
MŽ Dječaci // 4. kolo
Ri-basket - Pazin 56 - 26
FSV - Cres 66 - 23
Oliva - Crikvenica 62 - 40
MŽ Kadetkinje // 3. kolo
Rovinj - Arx 38 - 76
ŽL Juniori // 7. kolo
Stoja - Rudar 133 - 58
ŽL Predkadeti // 4. kolo
Novigrad - Stoja 65 - 85
Pula 1981 - Pazin 42 - 83
ŽL Dječaci // 4. kolo
Poreč - Rudar 67 - 38
Rovinj - Oliva 4 - 88
Pazin - Pula 1981 54 - 42
Stoja - Umag 69 - 19
Novigrad - Fažana 33 - 52

Najava utakmica

15.12.2019. 19:00h
Pazin - Kraljevica
(A2 muski)
20.12.2019. 20:00h
Cres - Oliva
(MŽ Dječaci)

Turnir dječaka na Stoji

Objavljeno: 07.10.2018.

Turnir dječaka 2.Stoja Cup održan 06.10.2018. u dvorani
Stoja.
Sudionici:Stoja,Zadar,Cibona,Koš Primorska Koper,FSV
Rijeka,Kastav.
1. Stoja : FSV  61:35 (10:8) (13:4) (26:10) (12:13)
   
Stoja:Ivančić 6,Mardešić 9,Cetina 9(1),Tanović 2,Lenđel 6,Mlatac 15,Puniš
10,Jurman 2,Kalinić,Čatić,Miošić,Mrazovac.
    Trener:Damir Pavletić
   
FSV:Lerga 2,Zatezalo 19,Cattarinuzzi 1,Anđelić,Đogo 2,Kozić 4,Ćuk,Cutvarić,Gusić
4,Cutvarić 3.
    Trener:Lončar G.
2. Zadar : Kastav  91:16 (21:3) (24:2)
(20:5) (26:6)
    Zadar:Ivanković 6,Batur 12,Mućanović 2,Ružić V. 4,Zdrilić
5,Torbarina 8,Mirčeta 15(1),Perković 12,Madunić 2,Skelin 6,Ružić M. 12,Skandali
7.
    Trener:Zdrilić A.
    Kastav:Tončinić,Tićak 4,Obradović
4,Belašić,Delpin 1,Belić,Nekić 7(1),Pogorelić,Kremelović,Pozder.
   
Trener:Igor Lončar
3. Kastav : Koš Primorska  31:51 (11:12) (8:10) (5:7)
(7:22)
    Kastav:Tončinić,Tićak 5(1),Obradović 4,Belašić 2,Delpin 2,Belanić
8(1),Nekić 4,Pogorelić,Kremenović 4,Pozder 2.
    Koš Primorska:Žigon
2,Mlinar 4,Maglić 1,Vrčon 2,Vincer 9,Bogatin 10,Tepšić 2,Cergol 4,Grabar
8,Vehovec 5(1),Barot,Tuhčić 14.
    Trener:Gregor Vračko
4. Cibona : FSV 
56:30 (24:10) (14:0) (12:12) (6:8)
    Cibona:Žarković 24,Tomić
1,Crnogorac,Sekelj 6,Gluhak 2,Čabraja 2,Petranović 5(1),Čilić,Križnać 6,Ferdeber
6,Grubić 4,Ibrahimbašić.
    FSV:Legera,Zatezalo 22(2),Cattarinuzzi
1,Anđelić,Đogo,Kozić,Ćuk,Cutvarić 4,Gusić,Cutvarić 3.
5. Zadar : Koš
Primorska  72:25 (19:9) (20:4) (15:8) (18:4)
    Zadar:Ivanković 6,Batur
6,Mužanović,Ružić N. 3,Zdrilić 2,Torbarina 16,Mirčeta 9,Perković 12,Madunić
2,Skelin 8,Ružić M. 6,Skandali 2.
    Trener:Zdrilić
    Koš
Primorska:Žigon 5(1),Mlinar 2,Maglić 2,Vrčon,Maks 1,Tepšić,Bogatin,Cergoli,Vit
2,Vehovec 9,Barot 4,Tuhčić.
6. Stoja : Cibona  51:57 (12:4) (12:17) (12:17)
(15:19)
    Stoja:Ivančić 12,Mardešić 5,Cetina 14(1),Kikić,Lenđel,Mlatac
20(1),Puniš,Joldić,Kalinić,Čatić,Mrazovac,Tanović.
    Cibona:Žarković
18,Tomić,Crnogorac,Sekelj 13,Gluhak,Čabraja 6,Petranović 5,Čilić,Križnać
2,Ferdeber 5,Grubić 8,Ibrahimbašić.
7. Utakmica za 3.mjesto
    Stoja :
Koš Primorska  54:55 (10:12) (17:13) (12:13) (15:17)
    Stoja:Ivančić
4,Mardešić,Cetina 20(1),Kikić 2,Lenđel 2,Mlatac 13,Puniš
6,Joldić,Kalinić,Čatić,Mrazovac,Tanović 7(1).
    Koš Primorska:Žigon
4,Mlinar 2,Maglić,Vračon,Vincek 11(1),Tepšić 8,Bogatin,Cergol,Hrabar 15,Vehovec
3,Barut 2,Tuhčić 10.
8. Finale
    Cibona : Zadar  41:67 (12:18) (7:21)
(6:21) (16:7)
    Cibona:Žarković 19,Tomić,Crnogorac,Sekelj 1,Gluhak,Čabraja
4,Petranović 7(1),Čilić,Križnać 3,Ferdeber 5,Grubić 2,Ibrahimbašić.
   
Zadar:Ivanković,Ružić 17(1),Mazanović,Ružić 2,Zdrilić 7,Torbarina 5,Mirčeta
6,Perković 10,Madunić 2,Skelin 11,Batur 7,Skandali.
    Suci:Gadžić M.,Micić
R.
    Poredak:
    1. Zadar
    2. Cibona
    3. Koš
Primorska
    4. Stoja
    5. FSV
    6. Kastav
- Najbolji
strijelac:Žarković (Cibona) 61 koš
- Najbolji igrač:Perković V. (Zadar)