Prva ženska liga // 22. kolo
Trešnjevka - Split 73 - 58
Ragusa - Mursa 74 - 67
Zadar - Medveščak 73 - 57
Šibenik - Brod na Savi 94 - 56
Plamen-Požega - ŽKK Pula 71 - 59
Podravac Gigant - Zagreb 53 - 63
Prva muška liga // 22. kolo
Kvarner 2010 - Universitas 93 - 74
Dubrovnik - Ribola Kaštela 100 - 70
Zapruđe - Sonik Puntamika 68 - 62
Rudeš - Agrodalm 73 - 67
Jazine Arbanasi - Dubrava 90 - 105
Đakovo - Pula 1981 94 - 83
Druga liga Zapad // 22. kolo
Stoja - Šanac 87 - 65
Krk - Rudar 81 - 88
Pazin - Kastav 84 - 90
FSV - Jadranka 102 - 68
MŽ Juniori // 14. kolo
Kvarner 2010 - FSV 101 - 50
Pula 1981 - Pazin 93 - 95
MŽ Kadeti // 12. kolo
FSV - Kvarner 2010 93 - 83
MŽ Kadetkinje // 10. kolo
Arx - ŽKK Pula 70 - 62
Gospić - FSV 55 - 68
MŽ Predkadeti // 15. kolo
Crikvenica - Stoja 93 - 96
Pazin - FSV 80 - 105
MŽ Dječaci // 6. kolo
Kastav - FSV 81 - 78
Stoja - Crikvenica 93 - 43
MŽ Predkadetkinje // Finale
Arx - ŽKK Pula 58 - 52
ŽL Juniori // Za 3. mjesto
Pula 1981 - Fažana 95 - 32
ŽL Kadeti // Finale
Stoja - Rovinj 100 - 47
ŽL Predkadeti // Finale
Stoja - Pazin 117 - 77
ŽL Predkadetkinje // 9. kolo
Pazin - Rudar 37 - 51
Rovinj - ŽKK Pula 85 - 53
ŽL Dječaci // 1/2 finale
Stoja - Fažana 54 - 31
Pula 1981 - Pazin 31 - 33

Najava utakmica

Pattinaggio basket kup 2018

Objavljeno: 23.12.2018.

PATTINAGGIO BASKET KUP

Rezultati:

GRUPA A:

VESNA SIREVI - DALJINCI 52-54 (11-17, 22-13, 6-8, 13-16)
VESNA SIREVI: Tone Grubešić 3, Rakić 11, Abbas 6, Ivan Dundović 6, Minić 13, Dasko, Maljić.
DALJINCI: Savin-Belas 13, Komljen 6, Gambar 4, Čolo 12, Hadžić, Leverić, Orbović 6, Vinko 2, Milivojević 11.

DALJINCI - ŽIKINA DINASTIJA 71-25 (18-10, 23-8, 19-5, 11-2)
DALJINCI: Savin-Marin Matija Savin Belas 10, Filip Komljen 6, Marko Gambar 9, Čolo 4, Adis Hadzic 10, Leverić 6, Marko Orbović 7, Marin Vinko4, Nikola Milivojević 15.
ŽIKINA DINASTIJA: Perinić, Aleksandar Zvijerac 6, Žilić 2, Rosanda 1, Edi Bukovac 2, Endi Mohorović 6, Petrović 8.

ŽIKINA DINASTIJA – VESNA SIREVI 23-100 (9-20, 4-24, 5-34, 5-22)

ŽIKINA DINASTIJA: Perinić 9, Zvijerac, Žilić, Rosanda, Bukovac 4, Mohorović 7, Petrović 3.

VESNA SIREVI: Grubešić 9, Rakić 26, Abbas 8, Dundović 9, Minić 6, Barbić 4, Cvitanović 20, Đokić 18.

POREDAK GRUPE A:

1. DALJINCI

2. VESNA SIREVI

3. ŽIKINA DINASTIJA

GRUPA B:

JUNIORS - NK STARI GRAD 51-57 (10-11, 16-14, 14-20, 11-12)
JUNIORS: Mitrović 12, Kondić 14, Vučinić 2, David Ivanek, Toni Borina, Niko Grgic 7, Sandro Kajtazovic 10, Antonio Milicevic 6, Dominik Milotić, Matija Milohanović.
NK Stari Grad Pula: Rusmir Agić 9, Banović Sergej 4, Nicević 24, Robert Fabijanić 14, Biteri, Boris Škalic 6, Nikodijević

HOBA - LEVANT 38-50 (6-17, 15-8, 8-12, 9-13)
HOBA: Ron Biteri 6, Pajković, Gjoni, Davor Jodanović 12, Kristijan Maurel 9, Emanuel Mikac 9, Pintar 2, Ivan Mejak.
LEVANT: Klaudio Bratović 8, Branko Sterpin 15, Morović 12, Šuran 3, Nenad Despić 5, Stošić 2, Dino Maksimovic 5.

JUNIORS - LEVANT 48-58 (16-10, 7-19, 15-17, 10-12) 
JUNIORS: Mitrović 9, Gordan Kondic 9, Nikola Vučinić 3, David Ivanek, Toni Borina 3, Niko Grgic 4, Sandro Kajtazovic 10, Dominik Milotić 6, Matija Milohanović, Miličević 4.
LEVANT: Morović 15, Šuran 11, Nenad Despić 8, Stošić 11, Dino Maksimovic 5, Velimir Mickov, Boris Kancijanić, Branko Sterpin 8.

NK Stari Grad Pula - HOBA 37-34 (13-16, 9-11, 6-6, 9-1)
NK Stari Grad Pula: Rusmir Agić 5, Đukić 2, Nikodijević, Robert Milić, Škalic 2, T. Agić, Nicević 19, Biteri K., Banović Sergej 2.
HOBA: Ron Biteri 2, Pajković 10, Stefan Gjoni 2, Davor Jodanović 6, Kristijan Maurel 5, Mikac 7, Pintar, Ivan Mejak 1, Đuraki.


NK Stari Grad Pula - LEVANT 29-42 (5-11, 0-8, 16-14, 8-9)
NK STARI GRAD PULA: Rusmir Agić 15, Nicević 12, Nikodijević, T. Agić, Robert Fabijanić, Kristijan Biteri 2, Boris Škalic.
LEVANT: Branko Sterpin 10, Morović 3, Šuran 9, Nenad Despić 9, Stošić 4, Maksimović 5, Mickov, Kancijanić 2.


POREDAK GRUPE B:
1. LEVANT
2. NK STARI GRAD


PAROVI POLUFINALA U srijedu 26.12.:
DALJINCI – NK STARI GRAD
LEVANT – VESNA SIREVI

 
ŽL Juniori
Guštin Guido (Pazin) 242
Jakšić Marin (Stoja) 205
Kostić Matej (Stoja) 182
ŽL Kadeti
Zuber Zinn (Pula 1981) 433
Klarić Luka (Rovinj) 350
Maurel Egon (Umag) 249
ŽL Predkadeti
Damjanac Luka (Pula 1981) 326
Fabris Erik (Umag) 264
Poretti Gabriel (Rovinj) 253
ŽL Predkadetkinje
Begonja Lucija (ŽKK Pula) 210
Jurković Melani (Rovinj) 100
Livak Maja (Pazin) 100
ŽL Dječaci
Piol Filip (Umag) 185
Puniš Dario (Poreč) 148
Štifanić Sandro (Pula 1981) 142